Kukiz żąda przeprosin od dziennikarza "GW". "Nie jestem antysemitą"

Paweł Kukiz żąda przeprosin od dziennikarza "Gazety Wyborczej" Wojciecha Czuchnowskiego za nazwanie go antysemitą. Oskarżenia te lider Kukiz'15 nazywa fałszywymi i obraźliwymi oraz naruszającymi jego dobra osobiste.

wróć do artykułu
  • ~erbi
    (2019-02-26 17:09)
    Gdyby pan Kukiz z równą swadą wymieniał inne narodowości zasiadające w podobnych składach sędziowskich - podkreślając że uczestniczyli w nich np. Polacy - to uważam że oskarżenie Czuchnowskiego byłoby niezasadne. Ale nie znam podobnych przypadków - wygląda na to że pan Kukiz szczególną uwagę poświęcił Żydom, a zrobił to wyłącznie z powodu ich pochodzenia. To znaczy że określenie jest moim zdaniem na miejscu - mam nadzieję że pan Kukiz będzie miał okazję dowiedzieć się tego w sądzie.
  • ~Patrzę
    (2019-02-26 19:36)
    Kukiz ma rację. Popieram!
  • ~Agrest
    (2019-02-26 17:31)
    Czemu nie żąda aby Czuchnowski przeprosił go za sugerowanie iż jest czynnym alkoholikiem? he he he
  • ~Mpika Mpiana
    (2019-02-26 17:58)
    dziennikarz gazety wyborczej. Znalazl się żarliwy obrońca Semitów, durny pawian.
  • ~Pan D onald T usk-prawdziwy niemiecki PATRIOTA
    (2019-02-26 17:39)
    J E B A Ć CZ U CHNO WSIE GODZINA z GW...na i SZE CH TERA o każdej PO rze dnia i nocy hey
  • ~Slazak
    (2019-02-26 17:18)
    prosze nie zapomninac o "chordach uchodzcow" tak Kukiz nazywa syryjskie matki z dziecmi
  • ~Don Carlos
    (2019-02-26 17:42)
    Panie Kukiz nie lubię jak pan śpiewa, bo kiepsko pan śpiewa oraz nie lubię jak pan mówi, bo bardzo często pan mówi od rzeczy - chciałbym bardzo, aby "Kukiz 15" nie wszedł do Sejmu RP i nie męczył Polek i Polaków opowieściami o jednomandatowych okręgach. Panu Kukizowi należy się odpoczynek od pracy w Sejmie RP.
  • ~tak jest
    (2019-02-26 19:40)
    Kukiz nie jest antysemita osie tylko z antysemitami sympatyzuje a to jest wielka roznica.
  • ~Aleksandra
    (2019-02-26 18:08)
    "Jesteś zwykłą ************ - zwraca się dziennikarz do polityka... To jest poziom "elyt". Przerażające!!!
  • ~Uber
    (2019-02-26 17:50)
    Kukiz, biedaku, ty sam nie wiesz kim jestes, no bo raz tym, raz innym, a potem jeszcze innym, raz za Pis, raz przeciw, a potem jeszcze inaczej! Jak ty sam nie wiesz, to skad my mamy wiedziec? Moze psychiatra pomoze, albo baba Jaga?
  • ~Norymberdzki
    (2019-02-26 18:27)
    Panie Kukiz ! W jakim stanie emocjonalnym byłeś pisząc ten tekst ? A ni Katz, ani Netanjahu nie mówili o "Narodzie Polskim", tylko o Polakach. W Jedwabnem palili żydów Polacy, a nie "Naród Polski". W Kielcach pogromu dokonali Polacy a nie "Naród Polski",. Szmalcownikami byli Polacy , a nie "Naród Polski". Dzieciaki w szkole podstawowej potrafią już odróżnić znaczenie Polacy od znaczenia "Naród Polski". Megalomania potrafi nie raz i nie dwa przyćmić zdrowy rozsądek. Ciekawa będzie odpowiedź Kukiza, jak sędzia zapyta go jaka była jego intencja w takim skrupulatnym podkreślaniu narodowości składu sędziowskiego w procesie Fieldorfa Nila. Czyżby Czuchnowski wyczuł tę intencję ?
  • ~zin
    (2019-02-26 18:18)
    ten NIL musial miec wybitne zaslugi wobec komunisow ze az go skazali na kare smierci
  • ~Artur
    (2019-02-26 21:51)
    Z twoim garbatym nosem, nazwiskiem i blisko rozstawionymi pijackimi oczami wyglądasz jak mosiek. Bo nim jestes
  • ~miś
    (2019-02-26 19:30)
    Czyli Kuku sam nie rozumie co pisze. Znaczy idiota.
  • ~Norymberdzki
    (2019-03-03 17:36)
    Wszystkie zamieszczone tu wypowiedzi popierające słowa Kukiza, świadczą, że antysemityzm ma się wśród Polaków bardzo dobrze,