Prezydent mówi o poniżaniu nowych sędziów. Rzecznik SN: Bez konkretów to nieodpowiedzialne insynuacje

"Jesteśmy zbulwersowani słowami prezydenta. O ile można mówić o pewnej rezerwie wobec nowych sędziów SN, to nie ma żadnego poniżania. Oczekiwalibyśmy wyjaśnienia tej sytuacji" - powiedział w środę rzecznik Sądu Najwyższego sędzia Michał Laskowski.

wróć do artykułu
  • ~Bingo
    (2019-03-04 08:32)
    Polski rzad na kolanach
  • ~Norymberdzki
    (2019-02-27 13:57)
    Nie podejrzewałem, że Andrzejowi Dudzie brak elementarnej ogłady towarzyskiej. Nie obraża się gościa, którego zaprosiło się do domu. Tym bardziej, że spotkanie miało charakter ceremoniału, a nie narady roboczej, na której każdy może zabrać głos i dyskutować z przedmówcami. Z resztą trudno się dziwić, skoro doradcy prezydenta są niewiele lepsi i nie potrafią podpowiedzieć kiedy ma włożyć do kieszeni nogę, a kiedy rękę.
  • ~pola
    (2019-02-27 13:54)
    juz niedlugo stara gwardia --roznych zausznikow sie konczy --mlodzi wyksztalceni prawi -bez zobowiazan -zasila s n --bedzie ucziwie
  • ~Błąd podczas dodawania komentarza - nie zostały ............
    (2019-02-27 13:53)
    Muszą wypracować wysokie emerytury tym którzy odeszli na zasłużony spoczynek .....oczywiście nie z własnego portfela.....
  • ~przeinaczac jest latwo
    (2019-02-27 13:29)
    Przeciez nowi sedziowie sa ponizani poprzez ich kontrowersyjne nominacje. To prezydent idzie na konfrontacje ze srodowiskien sedziow i TSUE.
  • ~rajmundo
    (2019-02-27 13:28)
    Pan Duda panikuje bo wie, że jego ostatni podpis to kolejny element kolekcji, która zostanie rozliczona przed Trybunałem Stanu.
  • ~oliwa sprawiedliwa
    (2019-02-27 13:24)
    Zapędził się biedaczyna. Poniżany to był Paweł Adamowicz i chyba widział, czym się skończyło i z czyjej winy, poniżani są inni prezydenci wielu miast, poniżani są opozycyjni posłowie i posłanki i nawet eurodeputowani ... trudno wyliczyć
  • ~ja ja
    (2019-02-27 13:13)
    Dziś urodziny Qnia, a tu pitu, pitu. Qń sobie życzył, by za rok do Dyndały gadać "panie premier" do Ko siniaka "panie marszał ku", a Ciamciarańcia żeby miał 60% POparcia na prezia... Nie dołączam do tego snu wariata.
  • ~Mok
    (2019-02-27 13:04)
    Adrian ty się sam poniżasz. A mówienie prawdy o sędzia dublerach oraz wybranych do SN przez niekonstyucyjną KRS to obowiązek prawny każdego uczciwego sędziego.
  • ~Bogdan
    (2019-02-27 12:32)
    Wyrok NSA jest absurdalny i bez najmniejszych podstaw prawnych, a więc nie niesie żadnych konsekwencji faktycznych. To jakby nakazali rządowi i parlamentowi wstrzymać się z przychodzeniem do pracy albo z oddychaniem , bo zmieniono sędziom system emerytalny. Zemsta sekty sędziowskiej nie ma granic więc wszystko przed nami !
  • ~Wieżosław Pisowski
    (2019-02-27 11:10)
    W Polsce nie ma "prezydenta"!!! Duda to PLENIPOTENT!!!!!!
  • ~sd2017
    (2019-02-27 11:01)
    Panowie sędziowie za bardzo wierzą w prawo. W tej sprawie mają jednak do czynienia z kimś, kto prawo ma gdzieś. Prawo jest dla głupich. pis-u prawo nie dotyczy.
  • ~frankowicz
    (2019-02-27 10:28)
    Prezespan sadzi las, żeby ukryć zgniły liść. Z pomocą du_y i długiego nosa. Ale nie ukryje. Srebrny Kryształ wziął od Austriaka KOPERTĘ (z 50 tysi).Podobno dla księdza.Pamiętacie Sawicką?! Uczciwy Developer nie zapłacił Austriakowi - czyli go oszukał. Prezespan kupił bank za kasę Suwerena, a prezes tego banku (mianowany przez...tu zagadka dla inteligentnych) na telefon biegnie na Nowogrodzką z miliardowym kredytem.
  • ~glupi jak polak
    (2019-02-27 10:23)
    pisokalmuki wierne podnozki czarnej mafii.
  • ~1000 lat zaboru
    (2019-02-27 10:20)
    okupacja trwa,targowica ma sie dobrze.
  • ~koscielna targowica
    (2019-02-27 10:07)
    Agent obcego panstwa - watykanu w SN, mozliwe tylko w republice kartoflano - katolickiej!
  • ~Zepp
    (2019-02-27 09:40)
    Pierwszy talib w SN
  • ~niestety,
    (2019-02-27 09:40)
    wysluchalem wypowiedzi tego osobnika uważającego się za prawnika i uważam,ze prawnikiem został albo przez przypadek,albo za odpowiednio gruba kopertę...wypowiedz swiadczy o kompletnym braku znajomości prawa międzynarodowego,ze nie wspomnę o prawie polskim...wstyd dla wykladowcow i wstyd dla uczelni,ktora takiego "geniusza" wypuscila
  • ~DDD
    (2019-02-27 09:35)
    Targowica wlasnego rozumu nie ma i musi pytac. Ciekawe jakie szkoly oni konczyli chyba w Moskwie albo Korei. Ja bym takich sedziow i ich rzecznikow do szkoly polskiej wyslala
  • ~Zaginiony ksiądz
    (2019-02-27 09:24)
    Jeżeli Polska to wolny kraj to musi przestrzegać wyroków własnego NSA. Jeżeli nie przestrzega bo prezes dał rozkaz mianowac do SN swoich miernych, wiernych to Polska powinna wystąpić z UNII bo to są standardy rosyjskie. W UNII nikt po Polsce płakać nie będzie.