Prezydent mówi o poniżaniu nowych sędziów. Rzecznik SN: Bez konkretów to nieodpowiedzialne insynuacje

"Jesteśmy zbulwersowani słowami prezydenta. O ile można mówić o pewnej rezerwie wobec nowych sędziów SN, to nie ma żadnego poniżania. Oczekiwalibyśmy wyjaśnienia tej sytuacji" - powiedział w środę rzecznik Sądu Najwyższego sędzia Michał Laskowski.

wróć do artykułu
  • ~Ed
    (2019-02-27 08:50)
    Powołanie sędziego który jest założycielem Ordo Iuris przez Dudę pokazuje że P rezydent ma prawo gdzieś. Nie interesuje go ani konstytucja ani dobre imię Polski, chce za wszelką cenę wykonać misję powierzoną mu przez Kaczyńskiego.
  • ~Derwisz
    (2019-02-27 08:50)
    Operacja "Chaos" w polskim sądownictwie trwa nadal.
  • ~koscielna targowica
    (2019-02-27 10:07)
    Agent obcego panstwa - watykanu w SN, mozliwe tylko w republice kartoflano - katolickiej!
  • ~niestety,
    (2019-02-27 09:40)
    wysluchalem wypowiedzi tego osobnika uważającego się za prawnika i uważam,ze prawnikiem został albo przez przypadek,albo za odpowiednio gruba kopertę...wypowiedz swiadczy o kompletnym braku znajomości prawa międzynarodowego,ze nie wspomnę o prawie polskim...wstyd dla wykladowcow i wstyd dla uczelni,ktora takiego "geniusza" wypuscila
  • ~Zaginiony ksiądz
    (2019-02-27 09:24)
    Jeżeli Polska to wolny kraj to musi przestrzegać wyroków własnego NSA. Jeżeli nie przestrzega bo prezes dał rozkaz mianowac do SN swoich miernych, wiernych to Polska powinna wystąpić z UNII bo to są standardy rosyjskie. W UNII nikt po Polsce płakać nie będzie.
  • ~Zepp
    (2019-02-27 09:40)
    Pierwszy talib w SN
  • ~1000 lat zaboru
    (2019-02-27 10:20)
    okupacja trwa,targowica ma sie dobrze.
  • ~Rebe
    (2019-02-27 08:40)
    To może poczekajmy jeszcze co w tej sprawie ma do powiedzenia bundestag. Albo kneset. Bo przecież my własnego rozumu nie mamy.
  • ~Batko
    (2019-02-27 09:04)
    Czy Polska to Kraj Wolny Samostanowiący o Sobie? To UE ,to USA ,to Izrael ,a może jeszcze Tirówka będzie decydować Kogo ma powołać Prezydent.Z kim stosunki ma nawiązać Premier? Prezydent jak zechce to może powołać Najgorszego Sędziego jakiego ma Polska ,na Prezesa SN. I wielki ,,klocek" Lewackiej Hołocie do tego. To jest tak jakby sąsiadka nakazywała z Kim mam sypiać ,lub co jeść. Może pora opuścić tą ZBIERANINĘ?
  • ~DDD
    (2019-02-27 09:35)
    Targowica wlasnego rozumu nie ma i musi pytac. Ciekawe jakie szkoly oni konczyli chyba w Moskwie albo Korei. Ja bym takich sedziow i ich rzecznikow do szkoly polskiej wyslala
  • ~glupi jak polak
    (2019-02-27 10:23)
    pisokalmuki wierne podnozki czarnej mafii.
  • ~Wieżosław Pisowski
    (2019-02-27 11:10)
    W Polsce nie ma "prezydenta"!!! Duda to PLENIPOTENT!!!!!!
  • ~sd2017
    (2019-02-27 11:01)
    Panowie sędziowie za bardzo wierzą w prawo. W tej sprawie mają jednak do czynienia z kimś, kto prawo ma gdzieś. Prawo jest dla głupich. pis-u prawo nie dotyczy.
  • ~Mok
    (2019-02-27 13:04)
    Adrian ty się sam poniżasz. A mówienie prawdy o sędzia dublerach oraz wybranych do SN przez niekonstyucyjną KRS to obowiązek prawny każdego uczciwego sędziego.
  • ~przeinaczac jest latwo
    (2019-02-27 13:29)
    Przeciez nowi sedziowie sa ponizani poprzez ich kontrowersyjne nominacje. To prezydent idzie na konfrontacje ze srodowiskien sedziow i TSUE.
  • ~frankowicz
    (2019-02-27 10:28)
    Prezespan sadzi las, żeby ukryć zgniły liść. Z pomocą du_y i długiego nosa. Ale nie ukryje. Srebrny Kryształ wziął od Austriaka KOPERTĘ (z 50 tysi).Podobno dla księdza.Pamiętacie Sawicką?! Uczciwy Developer nie zapłacił Austriakowi - czyli go oszukał. Prezespan kupił bank za kasę Suwerena, a prezes tego banku (mianowany przez...tu zagadka dla inteligentnych) na telefon biegnie na Nowogrodzką z miliardowym kredytem.
  • ~rajmundo
    (2019-02-27 13:28)
    Pan Duda panikuje bo wie, że jego ostatni podpis to kolejny element kolekcji, która zostanie rozliczona przed Trybunałem Stanu.
  • ~oliwa sprawiedliwa
    (2019-02-27 13:24)
    Zapędził się biedaczyna. Poniżany to był Paweł Adamowicz i chyba widział, czym się skończyło i z czyjej winy, poniżani są inni prezydenci wielu miast, poniżani są opozycyjni posłowie i posłanki i nawet eurodeputowani ... trudno wyliczyć
  • ~Bogdan
    (2019-02-27 12:32)
    Wyrok NSA jest absurdalny i bez najmniejszych podstaw prawnych, a więc nie niesie żadnych konsekwencji faktycznych. To jakby nakazali rządowi i parlamentowi wstrzymać się z przychodzeniem do pracy albo z oddychaniem , bo zmieniono sędziom system emerytalny. Zemsta sekty sędziowskiej nie ma granic więc wszystko przed nami !
  • ~pola
    (2019-02-27 13:54)
    juz niedlugo stara gwardia --roznych zausznikow sie konczy --mlodzi wyksztalceni prawi -bez zobowiazan -zasila s n --bedzie ucziwie

Może zainteresować Cię też: