Szydło: Walka Żołnierzy Wyklętych przeciwko sowietyzacji nie zostanie zapomniana

"Polska oddaje dziś hołd swoim Synom - Żołnierzom Wyklętym, działaczom antykomunistycznej konspiracji niepodległościowej. Ich walka przeciwko sowietyzacji Polski nie może zostać zapomniana. Chwała Bohaterom! #ŻołnierzeWyklęci #1marca" - napisała w piątek na Twitterze wicepremier Beata Szydło.

wróć do artykułu
  • ~TTT
    (2019-03-01 09:16)
    a walka z "resztą" zostanie przemilczana :)
  • ~xyz
    (2019-03-01 09:28)
    do języka polskiego powinno wejść powiedzenie :kto sobie premie odbiera ten się w wyborach poniewiera
  • ~Juhas spod Trzech Koron
    (2019-03-01 09:37)
    Pani Szydło mniej kłamstw a więcej prawdy proszę. "OGIEŃ" - wie pani kim był? Wie pani że po wojnie władzę komunistyczną na Podhalu wprowadzał? Proszę po nauki do Waksmundu i Nowego Targu pojechać.
  • ~Bingo
    (2019-03-01 09:56)
    W imię prawdy historycznej nie zapominajmy też przestępstw i mordów żołnierzy wyklętych.
  • ~Zepp
    (2019-03-01 09:57)
    Dziś prawdziwymi żołnierzami wyklętymi są Berlingowcy i Dąbrowszczacy. No ale oni mieli czelność walczyć z faszyzmem
  • ~Ed
    (2019-03-01 10:04)
    Za to teraz PiS wprowadza ponownie w Polsce komunizm. Prezes Kaczyński otoczył się byłymi członkami PZPR, UB czy TW, by go wspierali w walce o powrót PRL-bis. Tego Szydło jakoś nie chce zauważyć, tak samo jak skutków reform wprowadzonych przez nią i Morawieckiego.
  • ~Marek J.
    (2019-03-01 10:10)
    Gdyby dziś żyli to walczyliby z pisyzacją Polski.
  • ~head
    (2019-03-01 15:39)
    Z kim walczyli wykleci? Z cywilami.
  • ~Warszawiak
    (2019-03-01 16:28)
    Pani Szydło to super DAMA takiej kobiety na PREMIERA POlszewiki nie mieli od OKRĄGŁEGO STOŁKA to się nie zdarza w dzisiejszych czasach RUROPY w naszej POLITYCE żeby taką kobietę wyszukać SUPER EUROPOSŁANKA
  • ~zniesmaczenie
    (2019-03-01 17:17)
    B.Szydlo - matka księdza- a tak strasznie lze. Wstydu nie ma.
  • ~Wladziu
    (2019-03-01 17:29)
    No i co to dalo? Kraj byl w niewoli sowieckiej do 1989 roku! Czyli na nic tevwszystkie ofiary , na nic! A ilu niewinnych, bo kobiety i dzieci i starcow wy mo rdo wali ? Kolateralne straty?
  • ~Witek
    (2019-03-01 17:32)
    Juz od dawna o niej cicho, no to trzeba zahaczyc o ulubiony temat Pisu, czyli Wykletych . Gdyby oni tych wykletych nie mieli, to by sie cho lernie nudzili
  • ~Uber
    (2019-03-02 07:57)
    Tonacy brzytwy sie chwyta, a Pis Wykletych!
  • ~Pax
    (2019-03-02 11:55)
    Z propaganda Szydły się nie dyskutuje,Czy z własnej inicjatywy dziennikarze piszą o tej mimozie jemiołowatej,czy dostają takie polecenia.jesli tak to od kogo imiennie.?.
  • ~gorszy sort
    (2019-03-02 15:29)
    Z taką miną chodzi doić krowy?
  • ~ziutek
    (2019-03-02 16:06)
    RZ YG!
  • ~Bełata
    (2019-03-02 16:26)
    ...ale najwazniejsze, prosze szanownych parafian, sa nietykalne konwoje dla wladzy i prenie co to sie nam naleza.
  • ~Myślący
    (2019-03-02 19:06)
    Ciekawe co powiedzieliby żołnierze wyklęci o zastanej sytuacji obecnie?
  • ~matkaksiedza
    (2019-03-05 18:34)
    towarzyszka szydło to mocne ogniwo sekretarza qórdópla.
  • ~Rozmus
    (2019-10-26 00:18)
    Z przyjemnością nazwę cię wyklętą idiotką. Ci wyklęci, a po prawdzie przeklęci zamordowali mojego wuja, bo nie dał im ********* Niech ta swołocz będzie przeklęta na wieki.