Szef KPRM: Opozycja nie ma żadnego programu, dlatego próbuje rozpętać wojnę ideologiczną

| Aktualizacja:

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski powinien wycofać się z deklaracji LGBT+ i mam nadzieję, że to zrobi; opozycja nie ma żadnego programu, żadnej oferty dla Polaków i polskich rodzin, dlatego próbuje rozpętać wojnę ideologiczną- mówił w niedzielę szef KPRM, poseł PiS Michał Dworczyk.

wróć do artykułu
  • ~Woh
    (2019-03-10 22:27)
    Jego wystarczy naciskać
  • ~Norymberdzki
    (2019-03-10 21:49)
    Przecież to Kaczyński na konwencji PIS-u rozpętał tę wojnę.
  • ~KONSTYTUCJA
    (2019-03-11 02:45)
    Jedynym programem reżimu PiSbolszewickiego jest KORYTO + !!!
  • ~ajax
    (2019-03-10 21:58)
    Nie do końca nie maja programu!?Wrzeszczymy, oczerniamy i donosimy na Polskę zagranicę, czyli "ulica i zagranica", antyPiS, antyPiS, antyPiS i im gorzej dla Polski i Polaków tym lepiej dla nas, to chyba jest program totalnej?
  • ~Ed
    (2019-03-11 08:09)
    Dworczyk czy waszym programem nie było wprowadzenie reform. A efekty ich wszyscy odczuwamy, wasze reformy wprowadziły chaos organizacyjny. Tym się nie chwalicie, natomiast by przykryć je wprowadziliście dalsze rozdawnictwo. Ale skoro reformy nie wyszły to i rozdawnictwo zakończy się źle dla Polski.
  • ~Adela
    (2019-03-11 04:42)
    Też mi program, dawać łapówki. I to z cudzych pieniędzy. Komuna+
  • ~Teskniaca
    (2019-03-10 23:41)
    Opozycja ma program, ale ujawni dopiero jak wygra czyli : podwyzszenie Vat na 25%, podwyzszenie wieku emerytalnego do 70 i 65 lat, zniesienie 500+ i wszystkie inne "+", wieksza inwigilacja i kontrola, pobudki o 6 rano za nieprzychylne wpisy itp itd
  • ~Filutek
    (2019-03-11 07:28)
    Panie Dworczyku ,jedyny wasz program to budowa wiez o snach fallicznych czlowieka z Zoliborza.Co wiecej ..?
  • ~cokroktopisieafery
    (2019-03-11 07:28)
    PIS ma jeden program - kraść. Kraść we własnej ojczyźnie i kraść w Europie.
  • ~antyMOnia
    (2019-03-11 09:25)
    Czym się różni PO od pralki? Pralka ma program.
  • ~alli
    (2019-03-11 08:08)
    PIS to przyszłość dla Polski, a opozycja to dba o wszystko ale nie o Polskę.
  • ~zorka
    (2019-03-24 16:21)
    obecnie jest kampania do PE a nie do sejmu w polsce,i nie powinno sie opowiadac glupot co sie zrobi w kraju,przeciez bedzie druga kampania do sejmu,