Wałęsa udostępnia zdjęcia domu Kukiza. Ten odpowiada mu "zakazaną" piosenką o "Bolku"

| Aktualizacja:

Płynie "Bolek" do stoczni, bo tam bunt zagościł. Stoczniowcy nie pracują, przeciw komunie knują - tak brzmią pierwsze wersy utworu Pawła Kukiza wymierzonego w byłego prezydenta Lecha Wałęsę.

wróć do artykułu
  • ~kombatant
    (2019-04-16 16:08)
    Co wy chcecie o KUKUZA zapirdalal cale zycie i tego mu zazdroscicie a ktory z was nie wychlal bedac pisenkarzem moze wziasc kamien i rzucic w BOLKA
  • ~HGW
    (2019-04-03 19:17)
    Bolek to typowy robol wychowany za komuny, którego zdaniem dom kupiony za pracę i docenienie przez słuchaczy czy posiadanie jakichkolwiek pieniędzy jest jakimś powodem do wstydu a nie dowodem zaradności. Gdyby nie "wygrał w lotka" dalej mieszkałby w ciasnym blokowisku, bo nie umie niczego.
  • ~Lech
    (2019-03-18 22:37)
    Odwagę to by pokazał dzisiaj piosenką o Kaczce Dziwaczce, a nie o Bolku Lolku..
  • ~?
    (2019-03-18 18:59)
    Kto kogo molestował ? Jankowski Bolka czy Bolek Jankowskiego ? A może razem spółkowali ?
  • ~cała prawda cała doba
    (2019-03-18 18:56)
    Bolka zazdrość bierze ! Kukiz ma pałacyk zbudowany za swoje, a Bolek ma pałacyk za donosy !
  • ~AK
    (2019-03-17 22:39)
    Można Kukiza lubić lub nie, ale na dom sam zarobił
  • ~Ja28
    (2019-03-17 21:31)
    Jak nigdy nie komentuje tak teraz zrymuje że Bolka nie żałuję A piosenkę podspiewuje 😁
  • ~Wawa
    (2019-03-17 10:13)
    A jak ma mieszkać gwiazda polskiej muzyki. Nagrał wiele hitów to zarobił. A piosenka trafna. Pozdrawiam
  • ~more and more
    (2019-03-15 17:09)
    Jakoś dziwnie się składa że wątpliwej maści artyści, tudzież frustraci, narodowi alkoholicy, rockendrolowcy, zadymiarze i nieudacznicy lecą do PiSu. Cookies, jak i jego wielbiciele nie mogą wytrzymać bez martyrologii. Biadactwo jest tępiony, A dlaczego? Bo nikt go nie chce słuchać. Taką ma widownię. Kukiza widownia to elektorat skąpy, ledwo na tacę rzuci grosz. Szybciej na wódę kasę wyda. No i kto winien? WINA TUSKA.
  • ~NIEZRZESZONY
    (2019-03-15 16:05)
    Dom jak tysiace innych,p.Kukiz nigdy nie"robił" za gwiazdę a reprezentował siebie i swoja opinię.Po coz te plwociny ? ,które wyłącznie świadczą o autorach hejtów...
  • ~Kołodziej
    (2019-03-14 13:35)
    Pokaż Bolek jak mieszkają ci, których puściłeś w skarpetkach. Pokaż jak mieszkają komuniści, których obaliłeś.
  • ~head
    (2019-03-14 13:19)
    Dwadzieścia parę lat temu Kukiz śpiewał piosenkę antykatolicką "ZCHN zbliża się" a teraz się sprytnie przemalował na PiS. Pecunia non olet?
  • ~Ty kukiz ty ...."gwiazdorze" ty ku...
    (2019-03-14 12:36)
    Ty kukiz tys jest dobry cwaniaczek ty kmmiotku jeden. Moze pora by sie przyjrzeli na czym ten cwaniaczek i kombinator, kmmiotek sie dorobil co i gdzie nakradl.
  • ~waleza
    (2019-03-14 12:16)
    A ja mu mówię: ku kiz ty weź się wybuduj, ja to kiedyś pokażę...
  • ~Józef Bąk bezrobotny z Żukowa vel Michał Tusk
    (2019-03-14 05:58)
    Mędrzec Europejski i noblista a dla zwykłych Polaków -TW Bolek wygłosił mowę.Bełkot.
  • ~Pl
    (2019-03-13 18:16)
    Niech bolek pokarze zdięcie swojej chaty
  • ~Ciułacz statystyczny
    (2019-03-13 10:54)
    No ale Kukiz przecież wziął to na raty na 30 lat. 10 tys rata to jeszcze mu 10 koła zostaje na życie z pensji poselskiej i z tantiem za płyty i prawa autorskie.
  • ~Edward
    (2019-03-13 10:06)
    Kukiz śpiewa dla milionów to co ma mieszkać w psiej budzie nie sądzę aby na scenie można siebie okraść dom fajny tylko działka za mała i w Polsce nie na Bermudach nie ładnie a tak ,Wałęsa oddaj moje 100 milionów no i kiedy wygrasz pan w totolotka ?
  • ~wampir
    (2019-03-13 08:01)
    jaki grajek taki politruk - badziew przechlany
  • ~Józef Bąk bezrobotny z Żukowa vel Michał Tusk
    (2019-03-13 04:17)
    Mędrzec Europejski i noblista a dla zwykłych Polaków TW Bolek agituje. Mąż stanu-Mieczysław Wachowski natomiast milczy.Dlaczego?