E-dowody nic niewarte? Ministerstwo Cyfryzacji przekonuje, że to wpadka pod kontrolą

| Aktualizacja:

Oficjalnie do gmin trafiło 700 sztuk wadliwych dowodów z czipem. Nasze źródła mówią, że skala może być kilkukrotnie większa, a sprawa jest zamiatana pod dywan. "A co mieliśmy zrobić? Dobrze, że problem namierzono teraz, a nie później, gdy dziesiątki tysięcy wadliwych blankietów poszłyby w Polskę" – odpowiada DGP osoba z kręgów rządowych.

wróć do artykułu
  • ~Zaginiony ksiądz
    (2019-03-19 07:15)
    Nic nowego. Za co by się nie wzięła ta pis granda to schrzani. Jedyne co potrafią to zatrudniać tysiącami przy korycie swoich głupich i posłusznych, kłamać i przekupywac ciemny lud publicznymi pieniędzmi.
  • ~head
    (2019-03-18 20:13)
    Czy ktoś z MC ma przygotowanie zawodowe? Z cv nic takiego nie wynika.
  • ~jeden bit
    (2019-03-18 09:52)
    Czyżby to były już pierwsze namacalne efekty działalności nowego vce ministra z poruczenia równie rozwiniętego intelektualnie pana bajarza . Taki po prostu Sabała rządowy lecz gdzie mu tam do Sabały .
  • ~Ed
    (2019-03-18 08:06)
    Która to już wpadka PiS-u? E-Pit też jest z błędami. Każda ustawa to też bubel prawny. Czego się nie dotknął to zepsują.
  • ~krytyk
    (2019-03-18 07:34)
    Ciekawe jaka firma produkuje te blankiety...chyba połoska !
  • ~???????????????/
    (2019-03-18 07:32)
    MSWiA ?????????? Myślałem że notariusze sprawują wlaaaadze ustawodawczą za robną opłatą dla oszustów podatkowych ..o przepraszam ...nowoczesnych ugrupowań lewicowych.
  • ~jarek
    (2019-03-18 07:17)
    Następne MILIONY wywalone w błoto, tylko dla zachcianki "służb"? Dobrze się szasta NIE SWOJĄ FORSĄ?
  • ~wieko64
    (2019-03-18 07:02)
    Widzicie? I co by było gdyby nie osobista interwencja min. Andruszkiewicza. A czepiali się chłopa, że to lub tamto. A on mający wprawę wpodrrabianiu podpisów na listach patrzy a tu brak podpisu w czipie. To od razu zainterweniował.
  • ~Olo1987
    (2019-03-18 06:41)
    Czy w naszym kraju można coś zrobić bez wpadek, błędów, problemów?