Nie będzie lustracji Macierewicza. Prokurator IPN tłumaczy decyzję

| Aktualizacja:

Prokurator IPN w Warszawie nie podjął na nowo postępowania lustracyjnego wobec Antoniego Macierewicza. Z ustaleń Instytutu wynika, że jego oświadczenie lustracyjne jest prawdziwe, co oznacza, że nie współpracował on ze służbami PRL.

wróć do artykułu
  • ~xx
    (2019-03-19 16:05)
    Ile można pić do lustra.........???
  • ~poradaprawna
    (2019-03-19 16:23)
    Warto wiedzieć ze na decyzje Prokuratora mozna złozyc zażalenie lub go oskarżyć o mataczenie i domagać sie zmiany jego na innego.
  • ~~~
    (2019-03-19 16:26)
    Nie po to PiS przejął IPN żeby teraz bruździć komunistycznym agentom i kapusiom których ma w swoich szeregach!!! ps. patrząc na zdjęcie dołączone do artykułu to jakbym widział klon lenina...
  • ~ajajaj
    (2019-03-19 16:32)
    Ludzie a kto bedzie kopal dolki pod samym soba. Takie rzeczy robi sie tylko po zmianie wladzy. Pojscie na niepoczytalnosc rowniez nie byloby zadowalajace dla partii rzadzace.
  • ~Dziadziu
    (2019-03-19 16:44)
    No bo kruk krukowi oka nie wykole, no nie? Lepiej skoncentrowac sie na polowanie na wroga, czyli .................................... Jezus ta lista taka dluga, ne dam rady wszystkich wymienic!
  • ~Madame Pompadour
    (2019-03-19 16:49)
    Antoine,mon Dieu , mon Dieu, que visage, que visage! Mon Dieu!
  • ~jarek
    (2019-03-19 17:00)
    Znowu wyciągają złogi z szafy? ;)
  • ~Yy
    (2019-03-19 17:01)
    Anton a jak tam zamach
  • ~curious
    (2019-03-19 17:19)
    Ktokolwiek spodziewał się innej decyzji IPN? Przecież tam siedzą sami kumple tego ruskiego i ubeckiego agenta.
  • ~instytucja pomiatania narodem -pion sledczy
    (2019-03-19 17:22)
    Izaak Zdzisłałowicz Singer jest czysty jak łza
  • ~sd2017
    (2019-03-19 17:23)
    Jakaś dziwna sprawa z tym gen. sarewiczem. Miała być amnestia a antoni mimo to podobno jednak siedział wtedy w kiciu. Ale jak uciekł to go nie ścigali - bo była amnestia ? Wg mnie to jeśli SB go nie ścigała to dlatego, że albo był dla nich jednak użyteczny, albo tak jak wtedy jarosław kaczyński - nic wtedy nie znaczył.
  • ~md
    (2019-03-19 17:33)
    Tytuł i lead artykułu przecz jego treści, Ale wiadomo. że wielu czyta jedynie tytuły i leady. W Der Dzienniku wiecie to doskonale.
  • ~w Toruniu
    (2019-03-19 17:39)
    po jaki … jakas tam lustracja, przeciez byl u spowiedzi
  • ~Devildriver
    (2019-03-19 17:44)
    Jak można lustrować najlepszego "nielegała"????
  • ~Poldi
    (2019-03-19 18:05)
    Qu.......wa , a gdzie raport o zamachu?. No to co z tym zamachem , qu...... wa?
  • ~Ten osobnik straszy
    (2019-03-19 18:10)
    W oczach tego pana widać tylko szaleństwo.
  • ~tęcza
    (2019-03-19 18:42)
    Taka myśl mnie nawiedza ,czyżby tu decydował o preferencja wiedza ?
  • ~Gracja
    (2019-03-19 19:50)
    Czemu tak się boją Antka? Musiał nieźle się obłowić w SKW.
  • ~autorwidmo
    (2019-03-19 21:55)
    No tak. Macierewicz nie współpracował ze służbami PRL. Macierewicz przecież współpracował ze służbami ZSRR. To stary agent GRU. A lustracja agentów GRU to zadanie dla ABW (najlepiej w Kiejkutach), a nie dla IPN.
  • ~Don Carlos
    (2019-03-19 22:31)
    On wiecznie żywy i niezniszczalny jak Ilicz.