Ziobro bije w TSUE: Rodzi się podejrzenie, że Trybunał angażuje się w spór polityczny w Polsce

| Aktualizacja:

Wyznaczenie na 23 maja, w przeddzień wyborów do PE w Polsce, terminu, w którym rzecznik generalny TSUE ma wydać opinię ws. KRS, rodzi podejrzenie, że Trybunał Sprawiedliwości UE angażuje się w spór polityczny w naszym kraju - uważa minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro .

wróć do artykułu
  • ~zarabede
    (2019-03-20 22:19)
    Chęć wyprowadzenia Polski z Europy w objęcia Putina jest coraz wyraźniejsza.
  • ~Łoligator
    (2019-03-20 22:16)
    BĘDZIESZ SIEDZIAŁ!
  • ~bocian
    (2019-03-20 22:19)
    Człowiek, który ma na sumieniu więcej ofiar niż cały stan wojenny.
  • ~bastard
    (2019-03-20 22:50)
    Ten nieuk ma jeszcze cos do powiedzenia !!! Czarne chmury sie zbieraja nad Zbysiem !!! To sie chlop ratuje jak moze !!!
  • ~remington-steel
    (2019-03-21 00:00)
    Mówi to człowiek, który nagrywał swoich kolegów ze studiów i donosił na nich na policję, bo "rodziły się u niego podejrzenia" że próbują go szantażować. Po latach procesów ludzie ci zostali oczyszczeni z zarzutów, więc teraz trzeba sobie szukać wciąż nowych "podejrzanych"...
  • ~kos
    (2019-03-20 23:21)
    Podejrzenie jest takie , że Państwem Polskim rządzi grupa przestępcza kulawego.
  • ~MANNEKEN PIS ikoną zjednoczonych ...
    (2019-03-20 22:23)
    Pisychiczne skrzywione spojrzenie. Na demokrację, na Konstytucję ... To sie daje wyleczyć - pod warunkiem chęci współpracy skrzywionego
  • ~Karmen
    (2019-03-20 22:54)
    Prezesa TSUE powołał ten wstrętny Tusk wg. tego zera prawniczego. Nawet tych sędziów też Tusk powołał. I to zero to wykryło , bo jest zdolne .
  • ~xxl
    (2019-03-21 06:17)
    Ziobro świruje , myśli że z TSUE można sobie poczynać tak jak w Polsce , a tu takiego WAŁA .
  • ~Lutuj ich Lutek !
    (2019-03-20 23:42)
    Mr Ziobro , wal w TSUE , thank you.
  • ~Amigo
    (2019-03-21 06:04)
    I kto to mówi? Wywlekanie, na zamówienie polityczne, różnych spraw aferalnych i obyczajowych, w dogodnym dla pana Z. i jego obozu politycznego terminie, jest nagminną praktyką. Wystarczy spojrzeć na niektóre aresztowania, albo też wyciągnięcie sprawy S. Niesiołowskiego, który w wysoce inteligentny sposób odsłaniał w swoich wystąpieniach buractwo przyjaciół pana Z. Skądinąd pan Z. wie co mówi, bo to jego metody. Żyjemy w ciekawym kraju, gdzie człowiek boi się policjanta, jest przerażony jak się nim zajmuję "niezawisły" prokurator lub sąd, nie mówiąc już o wilkach w owczej skórze (czyli biskupach i ich poddanych) wiodących swe owieczki na deprawacyjne zatracenie
  • ~mloij
    (2019-03-21 06:30)
    Nareszcie dostaniesz po tej zdradzieckiej mordzie .....
  • ~Roza Luxemburg
    (2019-03-21 06:14)
    Kazdy przestepca boi sie sadu.Inni ida do safu po sprawiedliwosc.
  • ~UE jak ma przetrwac to musi sie zmienic
    (2019-03-20 23:05)
    Widac to, ze Trybunal miesza sie do polityki. Ziobro nie moze powiedziec tego wprost ,to mowi oglednie. Jak wybory wypadna pomyslnie to bedzie mozna pozbyc sie tez z Trybuanalu, tych ,ktorzy mieszaja sie do polityki.
  • ~Sigma
    (2019-03-21 06:30)
    PodPIS pod zdjęciem pana ministra Zbyszka: "podejrzewam, że podejrzewam"
  • ~lotek
    (2019-03-21 06:32)
    Dożywocie dla zdrajców ...
  • ~md
    (2019-03-21 07:39)
    To podejrzenie jest nieskończenie bliskie pewności, że w ten sposób oficjalny unijny organ sądowy chce wpłynąć na wyniki wyborów w Polsce. W sprawach, gdzie TSUE przekracza swoje traktatowe uprawnienia (w tej sprawie tak właśnie jest) należałoby tych wyroków używać jak robił to w XVII w. polski szlachcic Samuel Łaszcz albo teksty wyroków odciskać na zwojach identycznych pod względem rozmiaru i materiału do rolek papieru toaletowego, i w ten sposób je publikować. A stosować się do wyroków TSUE po niemiecku - które nam pasują stosujemy, a które nie to nie.
  • ~Szyba
    (2019-03-21 07:44)
    Mieć "wroga" to podstawa , wie to Kaczyński , wie to Rydzyk , nie inaczej jest z ministrem Ziobro . Jeśli wroga niema , to trzeba go szybko stworzyć .
  • ~ula
    (2019-03-21 09:43)
    Jak to powiedział Miler - "Panie Ziobro jest pan zero" I tyle w temacie.
  • ~Heniek
    (2019-03-21 04:12)
    Instytucje Unii Europejskiej chcą traktować Polskę gorzej niż kraje „starej unii”.

Może zainteresować Cię też: