Druzgocąca porażka PiS. Wiosna na granicy progu [SONDAŻ]

Sondaż IBRIS dla Radia ZET pokazuje nie tylko, jakie szanse w okręgu pomorskim w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego mają poszczególne ugrupowania. Mowa w nim również o konkretnych kandydatach z list. 

wróć do artykułu
  • ~MA
    (2019-03-27 07:54)
    A u mnie w domu PiS ma druzgocącą przewagę nad KE. 100% do 0.
  • ~JMK
    (2019-03-27 08:53)
    Zapewne następny sondaż to będzie poparci dla polskich partii politycznych w niemieckich landach.
  • ~w-cek.
    (2019-03-27 08:02)
    Sondaż zrobiony pod marzenie totalnej opozycji i nijak to się nie ma do prawdy ale na kłamstwie też można dobrze żyć.
  • ~Akasza
    (2019-03-27 07:45)
    to się jeszcze okaże, wszak wiadomo, że polskie(?) sondażownie statystycznie nigdy nie mają racji
  • ~Jamka
    (2019-03-27 08:05)
    Łudzą się biedacy, że mają przewagę. Niech im będzie. Chociaż tyle radości
  • ~DaNO
    (2019-03-27 08:07)
    Propagandziści możecie zakłamywać rzeczywistość ile chcecie. Taki sondaż z Gdańska jest nic nie wart. Dwa dni temu GW publikowała sondaż z Warszawy. Wy z Gdańska (oba miasta mateczniki PO). Jesteście śmieszni. Zobaczymy w maju jak cała Polska będzie głosować.
  • ~md
    (2019-03-27 08:04)
    Przecież to kraina zamieszkała głównie przez Wasserdeutschów i przesiedleńców zza Buga. Pierwsi chcą być bardziej niemieccy od prawdziwych Niemców, a drudzy chcą się uwolnić od swojego kompleksu pochodzenia ze wschodu. Dlatego taki wynik TAM nie dziwi mnie.
  • ~Batalion Tworki
    (2019-03-27 08:51)
    Chwila, chwila, CBOS zrobi sondaż w podkarpackich wsiach w niedzielę przy bijących dzwonach i PIS będzie miał 108,3% .:-)))
  • ~wrock walczacy podziemny
    (2019-03-27 08:25)
    czy Biedron przyjmie islamski dzichad ? dla jasnosci -miasta zarzadzane przez "opozycje" sa zwiazane europejska dyrektywa w sprawie przyjmwania resztek Panstwa Islamskiego jako uchdzodzccow i tak zagwarantowac im obywatelstwo olskie, zasilki i wszystkie swiadczenia do konca zycia i do 10 generacji bezrobotnych. Mysle, ze pronijny entuzjazm, wiosna, jesien, rowerzysci sie skoncza, gdy owe regiony ogranie kultura noza, maczety, i gwaltu na kobietach i dzieciach. Przyjdzie koza do woza ? do PiS ? ale wtedy moze byc juz za pozno. Dla ofiar i ich rodzin.
  • ~demokrata z gór
    (2019-03-27 08:11)
    Oby pozostali Polacy zmądrzeli i brali wzór z ludzi pomorskiego. Precz z PIS, precz z NAZI.
  • ~fakir z szybko-obrotowej szafy IKEA
    (2019-03-27 09:19)
    Biedroń skończy tak jak Palikot.
  • ~Rozbawiony
    (2019-03-27 08:26)
    Cenzor - czy zapomniales o tym, ze po 1989 w Polsce jest juz wolnosc slowa i wypowiedzi ?
  • ~oprawca
    (2019-03-27 08:06)
    tylko że to jest odwrotnie P I S ma 100 % poparcia a k - o ma 00000,00 poparcia T V N może sobie pisać co chce bo tu działa solorz . i kłamcy , ,.,
  • ~niezakamuflowany gorszy sort
    (2019-03-27 09:24)
    Ludzie powoli dojrzewają i widzą ż Plugactwo i Syfilizm jest zgubą dla Polski . Wolska NIECH SOBIE WYBIERA CO CHCE .
  • ~Zabuzanin
    (2019-03-27 12:14)
    Do syna powstanca.Szanowny kolego zostalismy skopani po twarzy ,za to ,ze nasi ojcowie walczyli o wolna Polske.Moj ojciec musial przejsc pieklo syberyjskie,przeplynal Wisle z swoimi zolnierzami ze zwiadu idac na pomoc powstaniu,zostal ranny.Koledzy przetransportowali go na drugi brzeg Wisly.Gen.Z.Berling ze swoim adiutantem zostal aresztowany i osadzony na Lubiance ,byl torturowany,J.Stalin ukaral go za samowole i wydanie rozkazu,takie byly czasy.Trudno moj ojciec i matka zgodnie z ich wola pochowani zostali w Sydney na emigracji.Taka zaplate zesmy od rodakow dostali !.
  • ~Batko
    (2019-03-27 09:22)
    To Ja pytam SKĄD PiS w Kraju ma poparcie 42,5% ,a ZAPRZANCY-PO-26,3%.??????????????????? Rozumiem TRZEBA BIĆ PIANE. Wyciągać SUGESTIE głosuj na PO ,bo ????? Właśnie CO? Lewactwo UE na Polskę się obrazi??????? Bucha,cha,ha.
  • ~Barbara
    (2019-03-27 14:34)
    Według mojego sondażu to PiS. będzie miało 67% poparcia a Biedronia Wiosna 2,6 %. Polacy ufają Prawu i Sprawiedliwości.
  • ~pola
    (2019-03-27 10:53)
    jezeli wybieraja lewandowskiego i abramowicz to tylko ubolewanie jak mysla -bezmozgowie ---jeden roztrwonil polske a ta pluje na polske --i nierozliczona z ucziwosci kim ci polacy z pomorza -obecnie a przeciez to byla kolebka solidarnosci tak sie zgnusili tak upadli bez rozumu nie mysla czy sie zasprzeali
  • ~wyrzut sumienia
    (2019-03-28 00:59)
    Obojętnie kto tworzy sondaże, "suweren" i tak pokaże wam środkowy palec ....Polacy zmądrzeli ! Obiecane pieniądze " z kapelusza " i tak na pewno wezmą , ale " ich" środkowy palec macie jak w banku.... Najlepiej zapakujcie się szybko w jedną dużą walizę i wyślijcie się do Parlamentu Europejskiego po .... immunitet ......! Jeśli wam się nie uda, będzie licho.....
  • ~syn powstańca
    (2019-03-27 11:16)
    Panie Boże ukarz tych w naszym kraju, co handlują za nędzne pieniądze obywatelami, aby wygrać wybory, dla korzyści jednego prezesa i jego wyznawców.