"Solidarność" atakuje Broniarza: Sprzedał innych pracowników sfery finansów publiczych

| Aktualizacja:

W ocenie rzecznika Solidarności Marka Lewandowskiego oczekiwania szefa ZNP Sławomira Broniarza co do podwyżek nauczycieli są zaporowe i nie do zrealizowania. "W naszej ocenie mają kontekst polityczny" – mówił w rozmowie z Polsatem News.

wróć do artykułu
  • ~Nie nauczyciel
    (2019-04-02 11:49)
    ZNP kiedy upomnicie się o nauczycieli z domów dziecka których sprzedaliście po cichutku. Udajecie że nie ma problemu. Nauczyciele! Gdzie wasza solidarność, dlaczego nie podnosicie głosy, gdy jednym z was działa i dzieje się krzywda. Jak w świetle waszych podwyżek wygląda teraz nauczyciel z domu dziecka, któremu zabrano wszystko.
  • ~Warszawiak
    (2019-03-30 19:32)
    Zabrać im te POsiadłości MILIARDOWE co cały KRAJ na te GMACHY PRACOWAŁ co kasę teraz zbierają te POsożyty
  • ~Kk
    (2019-03-30 06:18)
    To wy sprzedajecie ludzi
  • ~ ZXCQVB
    (2019-03-29 18:37)
    Pieniądze się znajdą. Wszyscy stosujący zapisy BEZPRAWNIE wprowadzonego KONKORDATU, wraz z beneficjantami, MUSZĄ być pozbawieni: całego swojego stanu POSIADANIA i obywatelstwa!!!
  • ~Monia
    (2019-03-29 12:13)
    Po co te narzekania na Solidarność i PiS, jeżeli PO takie wspaniałe, to ile podwyżki dali przez osiem lat (wszystkim, nauczycielom też). Dlaczego nauczyciele wtedy nie grozili takim paraliżem szkół. Osiem lat skulone uszy, w imię Tuska? A teraz ? To może niech strajkują w wakacje.
  • ~akos
    (2019-03-29 09:52)
    jak im mało to obojętnie gdzie na zmywak a broniarza wysłać na wyspe bananową .
  • ~cuda
    (2019-03-29 08:53)
    Broniarz to stary k o m u ch . on zachowuje się jak terr ory sta zasłania się dziećmi .
  • ~Nauczyciel
    (2019-03-29 08:27)
    SOLIDARNOŚĆ DAWNO ŻYJE SAMA DLA SIEBIE I NAPYCHANIA SOBIE KIESZENI.
  • ~JAREK
    (2019-03-29 08:10)
    a co robi pseudo duda dla POLAKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~JAKUB
    (2019-03-29 07:58)
    A CZY SOLIDARNOSC PRAWDZIWA JESZCZE ISTNEJE ZWIAZKOWCY POZAKLADALI FIRMY I DZIALALNOSC I ZERUJA NA LUDZIACH
  • ~Kulsoniasty patriota
    (2019-03-29 07:08)
    Panie Broniarz Solidarnosc to byla jak bylo 10000000 czlonkow.Teraz to wydmuszka PiSierbow .A Duda to taka duda do dudrania.
  • ~Śląsk leje na Polskę
    (2019-03-28 21:54)
    Ale czasy! Legendarna Solidarność jako haniebna przybudówka rządu liże rowa temu, który przespał stan wojenny a postkomunistyczny związek zawodowy ostro strajkuje w obronie swych członków. To ci dopiero wolta :-DDD
  • ~Sokular
    (2019-03-28 21:35)
    zrobi nauczycielom taką polityczną przysługę jak noblista niepełnisprawnym w Sejmie.........
  • ~bell
    (2019-03-28 21:12)
    Siostra jest nauczycielem dyplomowanym z 18-letnim stażem. Miesięcznie dostaje na "rękę" 3900 złotych. Zatrudniona jest na etat w szkole macierzystej oraz ma tzw. NADGODZINY w drugiej szkole. Codziennie kończy lekcje o 14:35. Pytam więc, jak można nadgodzinami nazwać i dostawać odpowiednio zwiększone wynagrodzenie pracę, gdy jest się w domu codziennie przed 15:00?
  • ~chryst.
    (2019-03-28 20:17)
    za Doooope Jara Kaczyzmu i ta jego oszukancza spolke "Srebrnu" i precz z nim na Wschod za Rzeke Bug.
  • ~Kriss68
    (2019-03-28 19:22)
    Solidarność to największy zdrajca pracowników . To przbudówka PIS i tyle
  • ~Rympałk duch Hopkroka
    (2019-03-28 19:17)
    Towarzyszu Broniarzu, wskoczcie wy sobie do czerwonego atramentu w szkolnym kałamarzu.
  • ~PO chce wywołać zamęt
    (2019-03-28 19:04)
    Towarzysz Broniarz z pensją 12 000 zł miesięcznie szantażuje polski rząd biorąc jako zakładników polskie dzieci i młodzież. Nauczyciele szkolni nie są specjalną kastą a rząd orze jak może i ma też inne wydatki. A jak się nie podoba ciućmy to won na zmywak do Irlandii. Nauczyciele akademiccy już od bardzo dawna nie otrzymują żadnej podwyżki.
  • ~zin
    (2019-03-28 17:49)
    brak mi slow jak mozna prowadzic taka durna polityke ze przeznacza sie 500+ dla bogatych ludzi trzynasta pensje dla bogatych emerytow a nie ma pieniedzy dla nauczycieli dla sluzby zdrowia dla pracownikow sadow dla policj ze musza te grupy strajkowac
  • ~~adwcem
    (2019-03-28 17:22)
    A kto "wyrzucił" szkoły z budżetówki? Oświata "konstytucyjnie" należny do państwa a nie samorządów. Zrobiono przekręt by podnieść konkurencyjność szkół wyznaniowych i prywatnych? Szkoły powinny w całości wrócić do budżetu!!!!