"Solidarność" atakuje Broniarza: Sprzedał innych pracowników sfery finansów publiczych

| Aktualizacja:

W ocenie rzecznika Solidarności Marka Lewandowskiego oczekiwania szefa ZNP Sławomira Broniarza co do podwyżek nauczycieli są zaporowe i nie do zrealizowania. "W naszej ocenie mają kontekst polityczny" – mówił w rozmowie z Polsatem News.

wróć do artykułu
  • ~Ed
    (2019-03-28 15:14)
    Dzisiejsza Solidarność jest rzecznikiem PiS. To wy zdradziliście pracowników budżetowych.
  • ~Marian z B
    (2019-03-28 15:27)
    Obecnie SOLIDARNOŚCI nie ma ! Teraz mamy Solidarność z partią PIS gdzie pan Duda mówi i robi co zwykły poseł Kaczyński mu nakazuje. Takie mam odczucie działalności obecnej ale nie byłej SOLIDARNOŚCI.
  • ~Pi$_owski czekista
    (2019-03-28 15:45)
    Specjalizacja to podstawa. To dlatego cała mundurówka nie należy do Solidarności. Patrzą na interes swoich grup zawodowych. I to tyle.....hahahaha
  • ~zin
    (2019-03-28 17:49)
    brak mi slow jak mozna prowadzic taka durna polityke ze przeznacza sie 500+ dla bogatych ludzi trzynasta pensje dla bogatych emerytow a nie ma pieniedzy dla nauczycieli dla sluzby zdrowia dla pracownikow sadow dla policj ze musza te grupy strajkowac
  • ~~adwcem
    (2019-03-28 17:22)
    A kto "wyrzucił" szkoły z budżetówki? Oświata "konstytucyjnie" należny do państwa a nie samorządów. Zrobiono przekręt by podnieść konkurencyjność szkół wyznaniowych i prywatnych? Szkoły powinny w całości wrócić do budżetu!!!!
  • ~PiS ma kadry porażające przymiotami
    (2019-03-28 15:49)
    Solidarność miała kiedyś hasło "wszyscy mamy takie same zołądki". Ideologiczny rdzeń klasy robotniczej. Ale teraz musimy mieć równe inne części ciała.... Do prokreacji.
  • ~PO chce wywołać zamęt
    (2019-03-28 19:04)
    Towarzysz Broniarz z pensją 12 000 zł miesięcznie szantażuje polski rząd biorąc jako zakładników polskie dzieci i młodzież. Nauczyciele szkolni nie są specjalną kastą a rząd orze jak może i ma też inne wydatki. A jak się nie podoba ciućmy to won na zmywak do Irlandii. Nauczyciele akademiccy już od bardzo dawna nie otrzymują żadnej podwyżki.
  • ~Warszawiak
    (2019-03-28 16:54)
    Broniarzow to POlszewik z czasow Gomulcow te typy roboty się nie hitają to szkodniki od stuleci POrozbiorowe - POzostałości Sowiecko -Szwabskie
  • ~Kriss68
    (2019-03-28 19:22)
    Solidarność to największy zdrajca pracowników . To przbudówka PIS i tyle
  • ~chryst.
    (2019-03-28 20:17)
    za Doooope Jara Kaczyzmu i ta jego oszukancza spolke "Srebrnu" i precz z nim na Wschod za Rzeke Bug.
  • ~Śląsk leje na Polskę
    (2019-03-28 21:54)
    Ale czasy! Legendarna Solidarność jako haniebna przybudówka rządu liże rowa temu, który przespał stan wojenny a postkomunistyczny związek zawodowy ostro strajkuje w obronie swych członków. To ci dopiero wolta :-DDD
  • ~Rympałk duch Hopkroka
    (2019-03-28 19:17)
    Towarzyszu Broniarzu, wskoczcie wy sobie do czerwonego atramentu w szkolnym kałamarzu.
  • ~Kulsoniasty patriota
    (2019-03-29 07:08)
    Panie Broniarz Solidarnosc to byla jak bylo 10000000 czlonkow.Teraz to wydmuszka PiSierbow .A Duda to taka duda do dudrania.
  • ~JAKUB
    (2019-03-29 07:58)
    A CZY SOLIDARNOSC PRAWDZIWA JESZCZE ISTNEJE ZWIAZKOWCY POZAKLADALI FIRMY I DZIALALNOSC I ZERUJA NA LUDZIACH
  • ~cuda
    (2019-03-29 08:53)
    Broniarz to stary k o m u ch . on zachowuje się jak terr ory sta zasłania się dziećmi .
  • ~Sokular
    (2019-03-28 21:35)
    zrobi nauczycielom taką polityczną przysługę jak noblista niepełnisprawnym w Sejmie.........
  • ~JAREK
    (2019-03-29 08:10)
    a co robi pseudo duda dla POLAKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Sokular
    (2019-03-28 16:15)
    "demokrata"....inaczej
  • ~bell
    (2019-03-28 21:12)
    Siostra jest nauczycielem dyplomowanym z 18-letnim stażem. Miesięcznie dostaje na "rękę" 3900 złotych. Zatrudniona jest na etat w szkole macierzystej oraz ma tzw. NADGODZINY w drugiej szkole. Codziennie kończy lekcje o 14:35. Pytam więc, jak można nadgodzinami nazwać i dostawać odpowiednio zwiększone wynagrodzenie pracę, gdy jest się w domu codziennie przed 15:00?
  • ~akos
    (2019-03-29 09:52)
    jak im mało to obojętnie gdzie na zmywak a broniarza wysłać na wyspe bananową .

Może zainteresować Cię też: