Siemoniak o "dobrej zmianie" w przemyśle obronnym: Jest porównywalna do najazdu Wandalów

| Aktualizacja:

Polski przemysł obronny jest w bardzo trudnej sytuacji, to obraz totalnej porażki obecnego rządu - uważa wiceszef Platformy Obywatelskiej i były szef MON Tomasz Siemoniak. Obecnemu rządowi politycy PO zarzucają nepotyzm, złe zarządzane i brak wizji rozwoju firm z tej branży.

wróć do artykułu
  • ~MA
    (2019-03-28 17:19)
    Grabarzem polskiego przemysłu obronnego było właśnie PO. Jakoś trudno znaleźć poważniejsze zakupy dokonane w czasie rządów PO z naszego przemysłu.
  • ~W-wa
    (2019-03-28 17:14)
    Siemoniakow to szkodnikow POlszewikow jakiegow Polskow nie odczuwałow w wojskow od czasow okrągłegow stołkow
  • ~olaf
    (2019-03-28 17:57)
    Ten gość nie wie kto zajechał nasz przemysł zbrojeniowy to może niech powie gdzie chcieli kupić śmigłowce dla wojska, jak postąpili ze stoczniami itd.
  • ~ZEN
    (2019-03-28 18:06)
    TO TEN CO ZNISZCZYL ARMIE--HARCERZ--BESZCZELNY TYP--POWINIEN SPALIC SIE ZE WSTYDU A NIE PLESC GLUPOTY
  • ~lipko
    (2019-03-28 17:54)
    Panie Siemoniak a jakie pan ma wyksztalcenie i czy ma pan doswiadczenie bycia ministrem Obrony, wiekszego szkodnika jak towrzysz Siemoniak to nie znam
  • ~HOMOSOWIETIKUS
    (2019-03-28 18:35)
    MAŁY CZŁOWIECZKU obudź się żyjesz w WOLNEJ POLSCE czasy gdy byłeś MINISTRĄ już mineły nie musisz już PUTINOWI bez MYDŁA w ZAD WŁAZIĆ jak zdRADEK czy CYSORZ JEUROPY
  • ~Pogodynka
    (2019-03-28 18:18)
    A co ty chłopku roztropku Siemioniaku z psychiatrą Klichem zrobiliście dla polskiej armii? Nic. Uznaliście ze Bundeswehr obroni Polskę w przypadku konfliktu zbrojnego z Rosją. A Niemcy z Rosją wolą sobie budować rurę gazową w Bałtyku wspominając dobre czasy paktu Ribentrop-Mołotow.
  • ~Kołodziej
    (2019-03-28 19:30)
    W jakiej kondycji była zbrojeniówka, kiedy ty siemoniak byłeś przy korycie? Jakie zamówienia i na jakie sumy ty poprowadziłeś? Na sznurówki bojowe i szaliki zaczepne? Może rowery pancerne albo sterowce szturmowe?
  • ~Nornik
    (2019-03-28 17:33)
    Panie Siemoniak! Bardziej pasuje określenie "troglodyci" lub "beockie zamieszanie". Wandalowie pozyskiwali w Rzymie tylko żelazo z budowli. A że po wyjęciu metalowych łączników zamieniały się w stertę gruzu, to zażalenia proszę kierować do architektów
  • ~Devildriver
    (2019-03-28 17:51)
    Cały pis do tej pory wrzeszczy wtórując swemu guru-analfabecie ( muszom, zniszczom, sfarfon..itp)..."wreŚcie my!!!...wreŚcie MYYYY!!!"
  • ~pamiętam
    (2019-03-28 19:24)
    Człowiek gadający do lampki Siemoniak ;)
  • ~ciekawe
    (2019-03-28 19:22)
    Stwierdził kierowca Tuska...
  • ~J.K
    (2019-03-28 21:58)
    minister który kupił złom od Niemców
  • ~Sokular
    (2019-03-28 21:39)
    ?????? trzecia kadencja waszych rządów i RP CAŁA by wyglądała jak po najazdach "Wandalów" a raczej Barbarzynców...........
  • ~PolakUK
    (2019-03-28 19:15)
    To jest wręcz niesamowite, że wyborcy pis tego nie widzą. Niebezpieczne zjawisko ignorancji lub gorzej
  • ~Zorro
    (2019-03-28 18:28)
    5 lat rządów i totalny zastój, zero offsetu, zeru nowych zamówień, zero rozwoju - tylko dojenie i gospodarka rabunkowa. Jedynie na to stać pisowskie niemoty.
  • ~Do pisohipokrytów
    (2019-03-28 20:12)
    Krytykujący Siemoniaka to rublowi beneficjenci
  • ~motek
    (2019-03-28 21:12)
    A gdzie ten geniusz Macierewicz? Hmmm... pewnie z jego Misiaczkiem u Waszczykowskiego... w San Escobarze!...hehehe...
  • ~XYZ
    (2019-03-28 22:36)
    Nie ma to jak "h.j, d..a, i kamieni kupa" - łza się w oku kręci, prawda p. Siemoniak?
  • ~G.R. Uvazhnyj
    (2019-03-29 03:26)
    Anton eto był haroszyj ministr oborony!

Może zainteresować Cię też: