PiS: Szukajmy kompromisu ws. nauczycieli. Opozycja: Szefowa MEN odpowiada za zapaść w edukacji

| Aktualizacja:

Postulaty zgłaszane przez ZNP są niemożliwe do wprowadzenia z dnia na dzień; negocjacje powinny polegać na szukaniu kompromisu - mówili w niedzielę politycy PiS, komentując zapowiadany strajk nauczycieli. Opozycja zaś podkreśla, że szefowa MEN doprowadziła do zapaści system edukacji.

wróć do artykułu
  • ~peło to dno
    (2019-03-31 14:24)
    pani minister proszę nie zniżać się do poziomu tych nauczycielskich trutni, rozmowy tylko o likwidacji karty nauczyciela i 40 godzinnym tygodniu pracy
  • ~rychu
    (2019-03-31 14:42)
    co za bzdura !!!!!!!!!!!! te gamonie z sekty Jareczka nie znaja slowa, pojecia "kompromis" !!!! postulaty ZNP nie mozliwe do wprowadzenia z dnia nadzien ??!!!!! to trzeba bylo zaczac rozmawiac prawie rok temu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! klamstaw i matactwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~ ~~
    (2019-03-31 14:48)
    A co nam ta władza daje prócz cośtam-plus a przez to mamy drożyznę i za każdą daną złotówkę oddajemy cztery! Wszystko to przez chęć bycia przy korycie i chore wizje starego mściwego człowieczka, który poczuł się zbawcą i możnowładcą Polski oraz chce zemścić się na Polakach za to że zabił własnego brata!!!
  • ~Wyborca PIS
    (2019-03-31 15:13)
    Premier chce zeby nauczyciele zarabiali 6 tys zł miesięcznie , a ja startuje z listy KOD i CHCĘ żeby zarabiali 12 tys zł --a co , i CHCĘ żeby dzieci były geniuszami , a nawet CHCĘ zrobić kupę
  • ~mxm
    (2019-03-31 15:23)
    Jaką więc propozycję położyła strona rzśdiwa przed nauczycielami? Co im proponuje?
  • ~mxm
    (2019-03-31 15:25)
    Według MEN nauczyciel dyplomowany zarabia średnio 5603 złote. By zarabiał 6000 wystarczy podwyżka rzędu 7%.
  • ~Don Carlos
    (2019-03-31 15:57)
    Za ten bałagan w szkolnictwie i nieustanne kłamstwa bezwarunkowa DYMA i już, a wyjazd można zafundować tej pani, ale na Białoruś.
  • ~Z pokoju n.
    (2019-03-31 16:21)
    Nawet nauczyciele sprzyjający Pisowi nie mogą patrzeć na tą pokrakę która jest widzialnym dowodem upadku tego zawodu
  • ~Zorro
    (2019-03-31 16:30)
    Mam dobrą wiadomość dla pani Szydło i pisowskich oszustów: WYSTARCZY NIE KRAŚĆ - a pieniądze na uczciwe pensje się znajdą...
  • ~Directore
    (2019-03-31 16:44)
    Gdzie te podwyżki ....miną mi termin przeglądu Jaguara...
  • ~xxl
    (2019-03-31 16:49)
    Zalewska gdzie się zapodział ten głupawy szyderczy uśmiech .
  • ~Szyba
    (2019-03-31 18:17)
    Kompromis ? Czyli co , nogi za pas i do Brukseli !
  • ~xyz
    (2019-03-31 18:36)
    płaci się za pracę na kształtowaniu nowego pokolenia dla polski . gdzie jest wasze stanowisko w sprawie gender . jako rodzic chcę to usłyszeć
  • ~Batko
    (2019-03-31 18:40)
    PREMIERZE nie USTĘPOWAĆ .Związek Nauczycieli Polskich ZDELEGALIZOWAĆ.Broniarz do Kryminału.
  • ~antyPiterek
    (2019-03-31 19:35)
    skoro nauczyciele i reprezentujace ich zwiazki zawodowe traktuja swoja prace w szkolnictwie panstwowym komercyjnie, nalezy rozszerzyc szkolnicto prywatne i dac tym rodzicom ktorzy wysylaja swoje dzieci do szkol prywatnych ulgi podatkowe
  • ~Kriss68
    (2019-03-31 20:17)
    Solidarność rozwala ten strajk , słuszny czy nie to spraw do dyskusji ale faktem jest że środowisko się zjednoczyło . Największym szkodnikom jest o dziwo związek zawodowy który doradza rządowi jak rozegrać Broniarza , szkodnika w ich mniemaniu nr 1 a to oznacza walkę dwóch związkach o prym który niestety uzurpuje sobie Solidarność . Takie oto czasy nastąpiły , czyli AWS bis
  • ~J.K
    (2019-03-31 20:33)
    zabrać UBeckim emerytom emerytury to będzie na 1000 zł dla nauczycieli
  • ~Biskup Prosiak
    (2019-03-31 20:48)
    PiS szuka kompromisu w chlewie.
  • ~silikonowa zuzanna
    (2019-03-31 21:11)
    Najlepsza Ministra od czasów Kazimierza Wielkiego.
  • ~Venon
    (2019-03-31 21:22)
    Do zapaści systemu edukacji doprowadzają sami nauczyciele. Nie można prowadzić strajków kosztem niewinnych dzieci. To jest skandal, że osoby dla których nauczanie powinno być misją zaczyna prowadzić wojenkę w czasie której ich kartą przetargową są uczniowie...

Może zainteresować Cię też: