Kopacz: PO nie zabierze Polakom tego, co dało im PiS. Wszystko mamy dokładnie policzone

PO nie zabierze Polakom tego, co dało im PiS - oświadczyła w poniedziałek b. premier Ewa Kopacz. Jak dodała, Platforma zwróci Polakom to, co PiS zabrał: poczucie wolności, trójpodział władzy, wolność do wygłaszania swoich opinii i demonstrowania ich na ulicach.

wróć do artykułu
  • ~Krystyna
    (2019-04-09 11:33)
    A to żartownisia z p.Kopacz ! (artykuł z 01.04.2019)
  • ~babcia Ewka
    (2019-04-04 19:33)
    No to się cieszę, mogę odebrać spokojnie "Jarkowe". Nie będę musiała oddawać ! Dać to napewno nie dacie, ale dobrze, że przynajmniej nie bęciecie odbierać !!!
  • ~kozak
    (2019-04-04 19:30)
    Obiecanki cacanki a mnie ciągle wisi !
  • ~ale jaja, ale jaja, ale jaja
    (2019-04-04 19:28)
    A POliczyła Pani dinozaury ? Braknie wam piniendzy na kamienie chora kobieto !
  • ~anonim
    (2019-04-03 16:00)
    Rozumiem że polityków można nie lubić, ale takiej osoby jak Pani Ewa Kopacz nie można mieć wiele do zarzucenia- wydaje mi się że jest ona idealna kandydatką która zasługuje na wygraną 26 maja!
  • ~sche
    (2019-04-03 12:44)
    Jeżeli to przeliczyli tacy fachowcy jak Kopacz to chroń nas Panie Boże.
  • ~Nie Realizowali.
    (2019-04-03 07:51)
    Osiem lat było czasu rządzenia, ale nic,a nic nie dano, a teraz przebudzili się PO prawie 14 - latach, chcą konkurować, przyPOmnijmy ile obiecali, ale tylko obiecali, a nie realizowali.
  • ~XYZ
    (2019-04-01 21:33)
    Opowiada trzy po trzy para piętnaście - ot i cały "program"
  • ~okla
    (2019-04-01 17:24)
    Dawać częściej tych oszustów. Szorują po dnie, a chcą jeszcze nurkować. POzwólmy im, a wręcz zachęcajmy. Szambo ich wciągnie, a my spłuczemy.
  • ~J.K
    (2019-04-01 17:19)
    PO obiecywała 15 proc podatek liniowy,PO obiecywała nie tylko niższe podatki, ale i uproszczenie systemu podatkowego,PO obiecywała likwidację tzw. podatku Belki od odsetek,obiecywali likwidację NFZ,stawki VAT miały wrócić do poziomu z 2010 r,likwidacja abonamentu RTV,w górę poszybował dług publiczny o 60%,Wzrosły kary i mandaty dla podatników, miały zostać zlikwidowane wszelkie ulgi dla polityków, takie jak darmowe przeloty czy przejazdy kolejowe, miał zostać zlikwidowany immunitet poselski,Sejm ograniczony do 230 posłów, Senat zlikwidowany, Platforma uważana jest w Brukseli za partię, która jest uległa wobec wszelkich pomysłów unijnych urzędników i wykonuje wszystkie polecenia płynące z tej centrali
  • ~okla
    (2019-04-01 17:14)
    Nie zlikwidują bo po je usy władzy w naszym kraju nie dostaną. Notoryczni kłamcy. Pierw twierdzili "piniendzy nie ma" potem że od tego co daje PIS będzie będzie krach, recesja, zapaść... i tym podobne plagi. Następnie shrek 500+ przebił na 1000+ (ale tylko obiecane) nie bacząc że to niby pisowskie 500+ to ino na gorzałę dla patologii. Pamiętacie może rudego na tle mapy - dwie zielone wyspy Polska i Grecja- którą prezentował? Z miną dumnego ze swej wiedzy. Całkiem jak ten ZMP-owiec który był równie dumny ze swej wiedzy bo właśnie na zebraniu dowiedział się że pochodzi od małpy. Nie wnikając już w takie "szczegóły" czy od tej małpy, to po mieczu czy kądzieli. Dziwnym trafem fotka-dwie zielone wyspy_w necie można znaleźć ino obciętą...rudy i jedna zielona wyspa. Grecję gdzieś wcięło.
  • ~md
    (2019-04-01 16:30)
    A wasz Vincent Rostower twierdził, że "piniendzy na to nie ma i nie będzie". Jak wrócicie do władzy, to powiecie, że pomyliliście się w tych dokładnych wyliczeniach i jednak piniendzy na to nie ma. Znamy was krętacze. PiS obiecuje, ale gorzej lub lepiej wywiązuje się z tych obietnic. Wy tylko obiecywaliście. Jedyną waszą dotrzymana obietnicą byłaby zemsta na PiS.
  • ~antykanty
    (2019-04-01 16:17)
    A kto walił w górników gumowymi kulami, tak damy wolność i wychodzenie na ulice z gęby bije jej kłamstwo i nienawiść.
  • ~NOR
    (2019-04-01 16:16)
    bwahahaha , wierzem ale sprawdzam , jak mowil Buul do Obamy , hehehe
  • ~tadek
    (2019-04-01 16:12)
    A czy przekopała kopaczka już ziemię na metr wgłąb?
  • ~swde
    (2019-04-01 15:58)
    I kto to mówi? najbardziej wiarygodna osoba od dinozaurów
  • ~Andre L.P
    (2019-04-01 15:50)
    ta beszczelna ba..ba w dlszym ciagy "zyje w polityce "? jak mozna akceptowac jej tupet i ZACHLANNOSC NA KASE ! Kopacz juz dala pokaz swojego moralnego poziomu ,- przeciez to jest FAKT niezaprzeczalny ze Eva Kopacz jest ordynarna oszustka dala temu swiadectwo podczas jej wystepu w Sejmie - celowo klamiac o swojej pracy prosektorium w Smolensku i podczas przekopu ziemi szukajc szczatek ofiar katastrofy Smolenskiej -oszukala poslow w Polskim Parlamencie oraz cale polskie spoleczenstwo! Ewa Kopacz ZASLUGUJE na pelne potepienie i przekreslenie jej jakichkolwiek staran w zdobyciu stanowiska w UE . JESTEM PRZECIWKO JEJ NAZWISKU NA LISCIE WYBORCZEJ DO PE!
  • ~kłamczucha !
    (2019-04-01 15:49)
    pani wiedza POraża niczym prąd
  • ~fiores
    (2019-04-01 15:46)
    kobieto ! jesteś mierną polityczką
  • ~Batko
    (2019-04-01 15:44)
    RODACY ta była ,Polakom da po dinozaurze.A zabierze to co PiS dało.Aby w Polsce było kolorowo ,mocno opalonych sprowadzi.

Może zainteresować Cię też: