Kopacz: PO nie zabierze Polakom tego, co dało im PiS. Wszystko mamy dokładnie policzone

PO nie zabierze Polakom tego, co dało im PiS - oświadczyła w poniedziałek b. premier Ewa Kopacz. Jak dodała, Platforma zwróci Polakom to, co PiS zabrał: poczucie wolności, trójpodział władzy, wolność do wygłaszania swoich opinii i demonstrowania ich na ulicach.

wróć do artykułu
  • ~sd2017
    (2019-04-01 12:45)
    A POliczyłaś już diznozauruf, kamnieni, strzelbuf i ludziuf czego było wiencej, no i najważniejsze czy w owym czasie też funcjonowała PIONTKA PISu ? Jesteś ślepa, mało rozgarnięta, tak że POrostu ci nie wierzę !
  • ~prawda
    (2019-04-01 12:51)
    kopacz nie wierze ani jedno słowo , już nie jeden mówił a drugi zabierał , na twoim miejscu zakopałabym się pod ziemie ,gdzie masz honor , po trupach i do władzy i po KASE .,. / przekopali centymetr po centymetrze jeszcze mam pisać chyba nie ,.,.
  • ~dinuś
    (2019-04-01 12:52)
    Nie wierzę w słowa pani smoleńskiej kopaczki:"wszystko mamy dokładnie policzone" ponieważ, gdy ostatnio mieli "wszystko dokładnie policzone", to piniędzy nie było i miało nie być..
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-04-01 12:56)
    Pani Ko.pacz moze Polakom zaproponowac tylko program Łopata+, a dol Polacy sobie sami wykopia.
  • ~ajax
    (2019-04-01 13:00)
    Kłamie aż jej się z uszu dymi.Swego czasu POwcy obiecywali, że nie będą podnosić podatków i wieku emerytalnego, a jak tylko do władzy się dorwali to i podatki i wiek emerytalny podnieśli.PełOwcy to potrafią zmienić zdanie kilka razy w ciągu dnia.Raz mówią, że niczego co dał PiS nie zabiorą, a za kilka godzin zmieniają zdanie i mówią zupełnie inaczej.Zresztą, wystarczy posłuchać i poczytać co na temat 13. emerytury mówił w ostatnich dniach kandydat Koalicji Europejskiej do PE Marek Belka, żeby nie wierzyć w te zapewnienia Ewy Kopacz.
  • ~POLSKA
    (2019-04-01 13:03)
    wydaje się że P O bardzo szybko zapominają albo dostają amnezji , ale POLACY pamiętaję , dostaniecie to co przez 8 lat daliscie polakom , i tylko złodziejom daliscie ,a polakom vige ,.,.,.
  • ~Platfus
    (2019-04-01 13:10)
    Partia Oszustow zabierze kazdy dany Polakom grosz. Kradli, kradna i beda kradli.
  • ~33 lata
    (2019-04-01 13:15)
    Bedziemy pamietac przez pokolenia rzady PO-PSL
  • ~rocznik1945
    (2019-04-01 13:16)
    Trudno w polskiej polityce znaleźć osobę bardziej skompromitowaną i bardziej niewiarygodną, do tego prymitywną, o mentalności straganiary z bazaru niż Kopaczową! Jakże krótka musi być ławka w V kolumnie nazywającej samą siebie "opozycją totalną" jeśli coś takiego nadal się pałęta w szeregach PO!
  • ~prawda
    (2019-04-01 13:17)
    kopacz nie wierze ani jedno słowo , już nie jeden mówił a drugi zabierał , na twoim miejscu zakopałabym się pod ziemie ,gdzie masz honor , po trupach i do władzy i po KASE .,. / przekopali centymetr po centymetrze jeszcze mam pisać chyba nie ,.,. po prostu pójdziecie na odpoczynek , bo takich ludzi POLSKA kłamców nie potrzebuje z P O , już są młodzi w POLSCE i mądrzejsi ,.,.
  • ~Zorro
    (2019-04-01 13:18)
    Swego czasu chciala Kraj obdarzyc 60 tys. przybyszow z Afryki i B.Wschodu. A, byly jeszcze te trumny z pozamienianymi cialami ofiar. To tylko czesc jej dokonan.
  • ~t.
    (2019-04-01 13:26)
    Przeciez dzisiaj 1 kwietnia...
  • ~Ani PiS ani PO
    (2019-04-01 13:30)
    Rzecz w tym ze zarowno PiS jak i PO nie sa niczym dobrym dla Polski i Polakow. To co naprawde bylo dobre dla Polski i Polakow ty byl PRL, tak PRL byj jedynym ustrojem w ktorym Polska byla normalnym krajem a Polacy normalnym narodem !
  • ~Rt.
    (2019-04-01 13:45)
    Damy,damy ,damy,przed wyborami,a po wyborach POwiedzą,pinidzy ni ma i nie będzie,partia oszustów!
  • ~były wyborca
    (2019-04-01 13:47)
    Macie policzone? Jaki nieroztropny człowiek wam uwierzy?
  • ~peło to dno
    (2019-04-01 13:59)
    czy na pewno liczyliście dokładnie ? tak na metr głęboko ?
  • ~lop
    (2019-04-01 14:19)
    kopaczka ogrodowa do plewienia ..
  • ~? ? ?
    (2019-04-01 14:22)
    Czyli to, co robi PIS, jest dobre i są na to pieniądze. A to ciekawe. Jakim więc cudem taki zły pis zarobił te pieniądze, których vincent nie miał i miał nie mieć.
  • ~m-53
    (2019-04-01 14:27)
    Taaaa, zabierze trochę kancelariom sejmu, senatu, prezydenta. Akurat na waciki starczy. Była pani premier kompletnie nie ma wyczucia skali (czasu i przestrzeni zresztą też). Programy PiS to są miliardy a ona mówi o milionach. To co opowiada o "utraconych wolnościach" to jakieś bajki. Raczej na serio biorę dążenie PO do "żeby było jak było" P.S. Dali już miejsce na listach do PE????
  • ~internautka 50+
    (2019-04-01 14:39)
    Ta kobieta to największa kłamczucha jaką zna polska polityka A peowcy to banda kombinatorów i nikt mnie nie przekona że się mylę!!

Może zainteresować Cię też: