Afera Srebrnej. Ziobro: To druga strona przewleka sprawę, w polskiej prokuraturze obowiązuje język polski

Za przedłużające się postępowanie w sprawie spółki Srebrna odpowiedzialność ponosi strona, która złożyła zawiadomienie - mówił w środę minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

wróć do artykułu
  • ~veto
    (2019-04-05 11:11)
    Dla pisuarowskich""elit"" we WSZYSTKIM POTRZEBNY JEST TLUMACZ!!! JEDNAK POLSKIEGO PRAWA, NIKT IM NIE WYTLUMACZY!!! ZERO PRAWA,ZERO PRZYZWOITOSCI!!! Nazisci NIE WINNI!!! DZIECI NA HULAJNOGACH, jak NAJBARDZIEJ PRZESTEPCY!!!
  • ~tym
    (2019-04-04 07:30)
    politycznie i prawnie nie nazywajccie mgr zerem,na takie dowartosciowanie nie zasluguje.te wartosci leza ponizej osi x.
  • ~Edek
    (2019-04-04 06:43)
    ZERO...ty głupku...to ZATRUDNIJ sobie ...tłumacza...bo taki jest twój...OBOWIĄZEK ... durniu...
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-04-03 18:49)
    Zastanawiajace jest jak Pan Bilinger reprezentowany przez Pelnych.nocnikow Pana Wytrycha I Pana Dupoisa zalatwial sprawy w warszawskich urzedach nie znajac jezyka polskiego, I za to chce zaplate.
  • ~Studenci WAT-u
    (2019-04-03 18:06)
    My studenci WAT-u murem za Jarosławem Kaczyńskim!
  • ~jarek
    (2019-04-03 17:55)
    To w prokuraturze NIKT nie zna angielskiego lub niemieckiego? Komu wciskany jest ten kit? ;)
  • ~POLA
    (2019-04-03 17:54)
    JEDNAK JEST PROKURATOR NIE SPRZEDAJNA -NIE UDALO SIE TYM ADWOKATOM -KRECA MATACZA -ZNALEZLI OFIARE -CZY O SIE UDA TEN TRIK ---DOKUMENTY -INACZEJ TO PIC NA WODE FOTOMONTAZ ----NIEMA KOMBINACJI -JAK TO BYLO --WSTYD I KOMPROMITACJA TYCH ADWOKATOW --Z TYM KRACENIEM
  • ~Wittorio
    (2019-04-03 17:52)
    Austriak i jego pełnomocnicy celowo przedłużają sprawę,bo chcą aby się przedawniła.Widocznie nie zależy im na odzyskaniu uczciwie zarobionych pieniądzy.
  • ~Brawo
    (2019-04-03 17:44)
    Slusznie pisac do nich po polsku szanujcie pis polske
  • ~Jaro
    (2019-04-03 17:30)
    Nikt nas nie przekona, że białe jest białe,... No i wyszło szydło, to nie było przejęzyczenie, a Kłamstwo to ich drugie imię.
  • ~analytyk
    (2019-04-03 17:19)
    Gdzie moje komentarze? Jako, tako byly po polsku.
  • ~szydera
    (2019-04-03 17:14)
    a jak złapią rosyjskiego szpiega to nie wsadzą go zanim sam nie przetłumaczy własnych dokumentów?
  • ~hydraulik patriota
    (2019-04-03 17:11)
    Austriaka należ zlustrować do 5 pokoleń wstecz.
  • ~seneka
    (2019-04-03 17:06)
    Nie po to przejmowaliśmy prokuraturę i służby ,żeby Jarozbawa i świtę ścigały. Pretekst każdy dobry. Niśfersztejn Ziobro ? fershtejen, fershtejen !
  • ~jz1
    (2019-04-03 17:02)
    Panie mgr "Zero" nie wszczyna się śledztwa bo "nie ma żadnych dowodów". Z drugiej strony pozywający (Austriak) nie chce zapłacić/spowodować aby było przetłumaczone 10.000 stron. Panie mgr "Zero" jak można przetłumaczyć 10.000 stron które nie istnieją! Abo Nas ma Pan za durniów albo... (sam Pan jest durniem)
  • ~Jula
    (2019-04-03 16:59)
    To znaczy ,ze przestepcy innostrany beda sadzeni w nieskinczonosc,bo nie naucza sie polskiego .Ziobro chyba nadaje na czestotliwosciach angstremowo falowych.Czyli jak wiele funkcji granice ma w zerze.Nie mylil sie Miller.
  • ~Komuna 2.0
    (2019-04-03 16:59)
    Folwark zwierzęcy - musi być obowiązkowa lekturą, inaczej dzieciaki nic nie będą rozumiały.
  • ~..."mniej niz ziobro, oo, mniej niz ziobro"...
    (2019-04-03 16:58)
    bla bla bla miau miau miau kwa kwa kwa mlask mlask mlask
  • ~xxl
    (2019-04-03 16:54)
    Zbycho, podaj przepisy które tak mówią , od tego jesteście żeby sobie przetłumaczyć .
  • ~riddick
    (2019-04-03 16:53)
    Ziobro ma absolutnie rację- przewleka strona skarżąca. Wydaje się też,że strona skarżąca chciałaby przerzucić koszty tłumaczenia dokumentów na prokuraturę czyli polskiego podatnika.Gdyby założyli sprawę z powództwa cywilnego musieliby ponieść te koszty sami a materiał podobno liczy tysiące stron. Mam nadzieję,że prokuratura nie da sie wrobić w tłumaczenie dokumentów

Może zainteresować Cię też: