Afera Srebrnej. Ziobro: To druga strona przewleka sprawę, w polskiej prokuraturze obowiązuje język polski

Za przedłużające się postępowanie w sprawie spółki Srebrna odpowiedzialność ponosi strona, która złożyła zawiadomienie - mówił w środę minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

wróć do artykułu
  • ~Dark
    (2019-04-03 16:00)
    Kompletna porażka ... Prokurator mający ścigać łamanie prawa broni Kaczora który łamie prawo i rzuca infantylne teksty. Polski tyrysta w Egipcie w a takim razie ma znać Egipski jak idzie zgłosić kradzież ? Logika PiSowczyków iście narodowosocjalistyczna ... Ale co so można się spodziewać się po człowieku który wykorzystuje swoje stanowisko do osobistej wendetty na lekarzach ?
  • ~Lysa
    (2019-04-03 16:01)
    Ciekawe? Kaczyński na nagraniu nie mówił po niemiecku, bo zna żadnego języka obcego.
  • ~asdasdasd
    (2019-04-03 16:07)
    tak zbyniu - jak posadzisz jarusia za srebrna to nie zostaniesz prezydentem a przywieczerski bedzie juz zbedny (PIS umoczony w FOZZ) - i tak jarusia treba chronic
  • ~zin
    (2019-04-03 16:33)
    to tylko Polsce mogl zostac monistrem sprawidliwosci czlowiek ktoremu grozil Trybunal Stanu i jego odpowiedzialnosc nie doszla do skutku z powodu lenistwa poslow PO Wczesniej czy pozniej odpowie przed tym Trybunalem
  • ~Naszego
    (2019-04-03 16:43)
    dewelopera nie ruszy bo się go boi. Takie to jest nasze zero.
  • ~xxl
    (2019-04-03 16:54)
    Zbycho, podaj przepisy które tak mówią , od tego jesteście żeby sobie przetłumaczyć .
  • ~jz1
    (2019-04-03 17:02)
    Panie mgr "Zero" nie wszczyna się śledztwa bo "nie ma żadnych dowodów". Z drugiej strony pozywający (Austriak) nie chce zapłacić/spowodować aby było przetłumaczone 10.000 stron. Panie mgr "Zero" jak można przetłumaczyć 10.000 stron które nie istnieją! Abo Nas ma Pan za durniów albo... (sam Pan jest durniem)
  • ~W
    (2019-04-03 16:13)
    Kompletna porazka skaczacego konia I jego wspolnika. Bez wykonania zleconej pracy I udokumentowania tego nikt nie zaplaci grosza. Takie przewaly byly tylko mozliwe w teoretycznym panstwie PO/PSL.
  • ~Jula
    (2019-04-03 16:59)
    To znaczy ,ze przestepcy innostrany beda sadzeni w nieskinczonosc,bo nie naucza sie polskiego .Ziobro chyba nadaje na czestotliwosciach angstremowo falowych.Czyli jak wiele funkcji granice ma w zerze.Nie mylil sie Miller.
  • ~Doktorowa
    (2019-04-03 16:49)
    Takie nieinteresujace wiadomosci podajecie, a tej najwazniejszej informacji nie moge sie doszukac! Wczoraj Dudzina babina , o przepraszam, pani prezydentowa miala urodziny. A tu ani slychu ani widu, ani zdjecia tego pieknego torta nie ma! Jestem rozczarowana.
  • ~Trekifg
    (2019-04-03 16:23)
    Ten konski , to calkiem przystepny gosc. Pracuje za wypas.
  • ~seneka
    (2019-04-03 17:06)
    Nie po to przejmowaliśmy prokuraturę i służby ,żeby Jarozbawa i świtę ścigały. Pretekst każdy dobry. Niśfersztejn Ziobro ? fershtejen, fershtejen !
  • ~Komuna 2.0
    (2019-04-03 16:59)
    Folwark zwierzęcy - musi być obowiązkowa lekturą, inaczej dzieciaki nic nie będą rozumiały.
  • ~..."mniej niz ziobro, oo, mniej niz ziobro"...
    (2019-04-03 16:58)
    bla bla bla miau miau miau kwa kwa kwa mlask mlask mlask
  • ~Jaro
    (2019-04-03 17:30)
    Nikt nas nie przekona, że białe jest białe,... No i wyszło szydło, to nie było przejęzyczenie, a Kłamstwo to ich drugie imię.
  • ~szydera
    (2019-04-03 17:14)
    a jak złapią rosyjskiego szpiega to nie wsadzą go zanim sam nie przetłumaczy własnych dokumentów?
  • ~0 zmian oprócz korycianej rewolty
    (2019-04-03 16:21)
    Trzeba było zmienić prawo, a nie łamać od samej góry, bo biedni zostali pokrzywdzeni podwójnie jak widać.
  • ~Studenci WAT-u
    (2019-04-03 18:06)
    My studenci WAT-u murem za Jarosławem Kaczyńskim!
  • ~riddick
    (2019-04-03 16:53)
    Ziobro ma absolutnie rację- przewleka strona skarżąca. Wydaje się też,że strona skarżąca chciałaby przerzucić koszty tłumaczenia dokumentów na prokuraturę czyli polskiego podatnika.Gdyby założyli sprawę z powództwa cywilnego musieliby ponieść te koszty sami a materiał podobno liczy tysiące stron. Mam nadzieję,że prokuratura nie da sie wrobić w tłumaczenie dokumentów
  • ~The T
    (2019-04-03 16:24)
    A gdzie jest Nowacka ?

Może zainteresować Cię też: