Błaszczak chce nadrobić zaniedbania w Wojsku Polskim. "Miały miejsce przez lata"

| Aktualizacja:

Bezpieczeństwo jest priorytetem dla rządu PiS, dlatego przeznaczamy duże pieniądze na modernizację Wojska Polskiego; zależy mi na tym, by wszystkie zaniedbania, które przez lata miały miejsce, zostały teraz nadrobione - mówił w niedzielę szef MON Mariusz Błaszczak.

wróć do artykułu
  • ~ ~~
    (2019-04-07 14:51)
    Panie Płaszczak! To co zrobił z Wojskiem Polskim, Macierewicz ciężko będzie odbudować przez lata!
  • ~marta kaczyńska po 10 mężu zawsze dziewica
    (2019-04-07 14:05)
    następny "złoto usty " łgarz z pis łagru się odezwał
  • ~Karbowy
    (2019-04-07 14:10)
    Ten ministrant chyba nie wie ,ze konie tez kosztuja za co je kupi.Polska kawaleria ma tradycje,znowu wszystkim dowalimy tak jak w 1939 roku.Ile w tym roku zakupiliscie sprzetu ?,co produkuja dla naszego wojska zaklady zbrojeniowe ?.Was juz nie rakiety ,czy czolgi, a wykonczy was socjal ponad sily budzetu panstwa.Narod zyje mitami w nieswiadomosci,ale co tu sie dziwic potomkom z czworakow,chlopow panszczyznianych.
  • ~Andy
    (2019-04-07 15:03)
    Jak za komuny, PiS wkłada dużo wysiłku w rozwiązywanie problemów, które sam tworzy. Trzeba było trzymać Macierewicza z dal od wojska to teraz byłoby dużo łatwiej.
  • ~wigraszek
    (2019-04-07 14:25)
    My w Radomiu czekamy właśnie na pierwsze wodowanie na rzece Mlecznej pierwszego okrętu podwodnego!
  • ~barton
    (2019-04-07 16:22)
    Drony, samoloty, samochody elektryczne, rakiety, śmigłowce, okręty podwodne....wszystko to będzie, ale zagłosujcie na nas. PS. Na krowę 500+ na ****** 100+ na dziecko +500 na emeryta jednorazowo +888 :).
  • ~Derwisz
    (2019-04-07 14:29)
    Jak można tak otwarcie krytykować Antoniego M. ?
  • ~uku
    (2019-04-07 15:27)
    płaszczak.. przez ostatnie lata waszych rządów . rozwaliliście armie . i bedziecie za to siedzieć
  • ~żart
    (2019-04-07 16:21)
    Wojsko "chadza" swoimi drogami. "Przybyli ułani pod okienko" - piosenka. Podobają mnie się "Rycerze" (zakute łby"). Czasy imperium Polski przeminęły (stara historia). Nie wojować, tylko pracować dla "cywilów" (nie psów).
  • ~wacula
    (2019-04-07 16:07)
    Panie Płaszczak! chwali się ?
  • ~ciekawe
    (2019-04-07 17:53)
    Jak widać i słychać to kasa idzie do amerykanów a nie do polskiego wojska.......
  • ~bubu
    (2019-04-07 19:27)
    Historyk z wykształcenia, znawca sztuki wojennej, kabotyn czy fachowiec? Dać takiemu miliardy do łapy. Ludzie, coś tu nie gra.
  • ~andy
    (2019-04-07 15:43)
    macierewicz wojsko rozlozyl a blaszczak nie robi nic.jak bedziecie sluchac nauczyciela historii bredzacego o zakupach broni to spodziewajcie sie szybciej nowego 39 roku niz silnej armii.polska nie ma pieniedzy i nie bedzie miala na zbrojenia.wszystkie gadki o zakupie nowego sprzetu to brednie zeby ciemny lud przysnal na chwile kiedy znowu beda wybory.po co rwali sie do wladzy oczerniajac poprzednikow ktorzy tez nie mieli kasy na armie?w obecnych czasach z 9 miliardami $ rocznie na zbrojenia to mozecie sobie bagnety naostrzyc a i to mozecie *************
  • ~Devildriver
    (2019-04-07 20:45)
    Mariusz, gdzie mundur Kościuszko??? Załóż, nie wstydź się....
  • ~zonk
    (2019-04-07 15:54)
    F-35 "cacko" nie powiem ale z przyspieszonego zakupu tak bardzo bym się nie cieszył - to taki mały straszak na Turcję by nie kupowała S400 od Rosjan.... a trudno wstrzymać produkcję. Za chwilę Turcja dogada się z USA i będziemy czekali w kolejce ...
  • ~viona
    (2019-04-07 22:35)
    ... przez lata rządów PiS...
  • ~olo .
    (2019-04-07 20:32)
    gad gadu gadu ,gadu gadu gadu...........nocą, gadu gadu gadu w dzień.....................i tyle z tego!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~sien
    (2019-04-07 17:01)
    Największym problemem WP są homoseksualiści zatrudnieni w SKW. Dla nich Polak to wróg.
  • ~andrew66
    (2019-04-07 14:52)
    3 bardzo proszę o pomoc Wystarczy udostępnienie b.link/andrzej65
  • ~strategia
    (2019-04-08 00:22)
    Gdzie jest wszechstronny POLSKI PROGRAM RAKIETOWY? Współczesne wojsko potrzebuje rakiet do unieszkodliwiania: wrogich punktów dowodzenia, satelitów, radarów, rakiet, samolotów, śmigłowców, okrętów, artylerii, czołgów. Rakiety są potrzebne do wszystkiego i trzeba mieć krajową produkcję, żeby po pierwszej honorowej salwie rakiet zakupionych za granicą nie zostało tylko przejście do miejskiej partyzantki i oczekiwanie na śmierć w ruinach lub niepewną odsiecz sojuszników. Bez krajowego przemysłu rakietowego nie ma mowy o zdolnościach obronnych.