Strajk nauczycieli zaszkodził PiS? NAJNOWSZY SONDAŻ

| Aktualizacja:

"Po tygodniu strajku nauczycieli PiS utrzymuje przewagę nad Koalicją Europejską", wynika z sondażu IBRiS dla Radia ZET.

wróć do artykułu
  • ~W
    (2019-04-13 09:03)
    Jesli taki wynik jest dla Radia Zet ktore jest tuba propagandowa Sorosa to oznacza ze tzw. Koalicja Obywatelska (czytaj koalicja totalnej targowicy) ma 15% a PiS 80% poparcia. I TYLE.
  • ~MT
    (2019-04-13 09:05)
    Bo prawda jest taka, ze Kaczynski ma w du..e nauczycieli, jego obsesja sa tylko sondaze.
  • ~Rt.
    (2019-04-13 09:14)
    Chyba % wiosny dodali do % KE i wyszło im 36%.sądze,że PiS ma 42% a KE 33%.
  • ~ciocia wera z opola
    (2019-04-13 09:17)
    Dlaczego Oni to robią Panu Prezesowi, dlaczego tak nie szanują negocjującej Pani Premier Beaty Sz. ?
  • ~nieskundlony
    (2019-04-13 09:17)
    Z tego sondażu wynika ,że nauczyciele niezbyt pomogli KE.Sądzę ,że występy solistów i chórów, tak jak występy P.Muchy tylko w większej ilości może poprawią sondaże ale PiSowi.To co czynią nauczyciele dyskwalifikuje ich jako uczących ,wg.mnie to nie inteligencja chyba ,że nowoczesna.
  • ~Entuzjasta
    (2019-04-13 09:25)
    Myślę, że jak Schetyna dojdzie do władzy będziemy mieli cudowną Polskę. Tego Wam wszyscy Polacy gorąco życzę. Trzymam kciuki.
  • ~cała prawda cała doba
    (2019-04-13 09:39)
    Szczujno niemiecka nie zaszkodził strajk krów i wieprzków PiSowi !!! Koalicja Dinozaurów cieniutko !!!
  • ~77deluxe
    (2019-04-13 09:56)
    Wszystko się obróci gdy tylko Tusk wróci :) to jest moje niezachwiane przekonanie !!!!
  • ~ze to ziemia nosi
    (2019-04-13 10:26)
    jeszcze tylko nazizm i odpalamy oswiecim jak rzekl pisowski namiestnik z senatu a teraz czystki oby sie nie pomylil
  • ~adolf
    (2019-04-13 10:30)
    jak czytam dzisiaj ze kaczynscy to byli de---le w szkole nawet je zmieniali dlatego sie pastwi dzisiaj ale wychowanie komunistyczne w domu tak ma ze mozg sie zlasowal
  • ~Wszystko przez łamistrajków.
    (2019-04-13 11:06)
    Wszystko przez łamistrajków. Gdyby nie oni dawno problem by się rozwiązał !!!!!!!!!!! Pani minister ile będzie unieważnień za egzaminy ???
  • ~jarek
    (2019-04-13 11:07)
    Mordki niedługo szybko się wykrzywia. ;)
  • ~soros
    (2019-04-13 11:09)
    Teraz do dopiero totalna opozycja z Broniarzem wścieklizny dostanie i teraz to dopiero matur nie będzie.......
  • ~abacab
    (2019-04-13 11:20)
    Nie rozumiem jak można świadomie głosować na PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego w sytuacji kiedy jedna część kandydatów nie ukrywa, że jedzie tam, aby UE rozwalać od środka, a druga po prostu deklaruje, że swoją kadencję traktuje po prostu jako dobrze płatne wakacje. Z jednej strony Polacy gorąco popierają członkowstwo w UE, a z drugiej swoimi wyborami członków jej organu przedstawicielskiego całkowicie sobie przeczą.
  • ~qq
    (2019-04-13 11:28)
    Ciekawe jak podniósł intensywność biegunki u zdających egzaminy .......dla swoich pewnie mieli pytania....
  • ~Tur
    (2019-04-13 11:37)
    PiSowi jedynie zaszkodzić może występ Macierewicza w mediach z jego maniakalnymi wypowiedziami .
  • ~wilber
    (2019-04-13 12:07)
    Czy to jest list gończy?
  • ~nie dajcie się podpuszczać
    (2019-04-13 12:12)
    kolejny ciamajdan upadnie jak "nauczyciele" zawieszą strajk na święta. w Polsce są nie tylko górnicy i nauczyciele
  • ~Rob1
    (2019-04-13 12:13)
    Czyli zaszkodzil czy nie? Pytanie w tytule a odpowiedzi brak.
  • ~pox fox
    (2019-04-13 12:38)
    Totalna Klapa Sedesowa Koalicja Europejska wspierana przez ZNP i tow. Broniarza zasłużonego Kodziarza cuchnącego naftaliną! Polska mówi nie szantażystom dzieci i młodzieży!