Kaczyński na konwencji PiS: Mówimy "nie" euro. Wałęsa: Niech powie swoim europosłom, żeby...

| Aktualizacja:

Mówimy "nie" euro, mówimy "nie" europejskim cenom; przyjmiemy euro, gdy osiągniemy poziom Niemiec - mówił w sobotę podczas konwencji w Lublinie prezes PiS Jarosław Kaczyński. Premier Mateusz Morawiecki ocenił, że Polsce nie opłaca się dziś przyjąć euro i rząd chce opierać gospodarkę o polską walutę.

wróć do artykułu
  • ~jurek
    (2019-04-20 04:50)
    Ma już chłopina sporo lat,kolejnego kota ulubieńca i drugiego którego od lat szczególnie pielęgnuje -we własnej główce.Gdyby nie kliku rzepów trzymających się chłopiny dla władzy oraz pazerność kleru, dla którego puki co jest wygodny to nawet kot dachowiec poszedł by sobie od niego w jasną cholerę.
  • ~akcent
    (2019-04-19 08:25)
    ...czy te PiS-pacany +prezes były za granicą i widziały ceny ???!!!
  • ~Dziewczynka z zapałkami
    (2019-04-14 23:37)
    Przyjęcie Euro, to koniec koryta dla rządzących. Koniec ze spekulacją na walutach. A to z PRL i kosztem naszym. Dlatego są zainteresowani utrzymywaniem zamknietego jak kołchozy i obwody w ZSRR folwarku Polska.
  • ~Wrra
    (2019-04-14 20:56)
    Najpiewr pokazac rodowody polskie a potem zabierac głos co Polak chce.i jest dobre dla niego .
  • ~Julka
    (2019-04-14 18:58)
    Wiesz co kaczka Polacy wstępując do Unii opowiedzieli się za przyjęciem euro, prawda jest taka że tak rozwalilliscie budżet że teraz nie mamy szans
  • ~lima
    (2019-04-14 18:44)
    ...Polska dorowna Niemcom ....za 100 lat - jezeli bedzie rzadzil pis..., hej!
  • ~pedagok
    (2019-04-14 18:36)
    Może wreszcie ktoś zacznie temu durackiemu narodowi tłumaczyć istotę przyjęcia Euro !!! Że na przykład NBP będzie musiał oddać do Banku Centralnego Europy, czyli w praktyce Niemcom, całe zgromadzone latami rezerwy złota i dewiz !!!! KTO TO WRESZCIE POWIE !?
  • ~head
    (2019-04-14 17:59)
    Polska się w tej chwili do strefy euro nie kwalifikuje, nie spełnia kryteriow, za duży deficyt i za duża inflacja, o czym skleroza zapomina.
  • ~J. Wieprz
    (2019-04-14 16:10)
    PiS to więcej chlewów na Podkarpaciu!
  • ~Ps
    (2019-04-14 16:07)
    Czyli do dnia sądu ostatecznego, albo i dłużej, gospodarka Polski i jej eksport opierać się będzie nie na nowoczesności czy innowacyjności produktu tylko na jego niskiej cenie wynikającej że sztucznego przelicznika. Brawo dziadku, tak trzymać! W ten oto sposób "suweren" będzie miał zawsze droższe niż sąsiedzi samochody, telewizory, banany, pomarańcze, paliwo...... Nie mówiąc o jakichkolwiek wyjazdach zagranicznych. No, ale pan K. się nigdzie nie wybiera, a suweren pieje z zachwytu, że dobry złoty bo polski.
  • ~jędras
    (2019-04-14 15:57)
    Mówcie mówcie - gadacie już sami ze sobą.
  • ~oszustwa_pisu
    (2019-04-14 15:26)
    Akurat 5 Kaczyńskiego = Benzyna 5+
  • ~Tomek z W-wy
    (2019-04-14 15:18)
    A sam Kaczynski Birgfellnera wykantowal w euro. Ten naiwny Astriak nyl jak dziecko wobec takiego kanciarza, jak Kaczynski
  • ~ano
    (2019-04-14 15:13)
    Fakt ze przy tych placach wszystko totalnie zdrozeje przyjmujac euro , przyklad Slowacja ludziom ciezko sie ta zyje
  • ~Edek
    (2019-04-14 15:11)
    Jestem ciekaw...kiedy tą zakłamaną i cyniczną CANALIĘ suweren odsunie od koryta wraz z jego całym Zwierzęcym Folwarkiem...postawi przed TS...albo wsadzi za więzienne kraty... lub umieści w zamkniętym zakładzie w...TWORKACH...
  • ~niemaproblemu
    (2019-04-14 15:11)
    boluś zadzwoń do króla europy niech wypłaca w złotówkach
  • ~Jarosław Oszukaczyński
    (2019-04-14 15:06)
    Jesteśmy sercem Europy!!!..... i dlatego suwerenie wprowadzimy niedługo.... RUBLA!!!
  • ~ciekawyj
    (2019-04-14 15:01)
    A fduPO z Bolkiem ! A co z niezawieszonym strajkiem uczycieli ! Strajkują czy przez wekend odpoczywają ?
  • ~a mówili, że Niemcy to mądrzy ludzie
    (2019-04-14 14:38)
    Czy Dziennik to tuba chorego na POMROCZNOŚĆ JASNĄ Bolka ? To człowiek chory z nienawiści a Wy z niego mądrca robicie ? Czy Wam PO prostu nie wstyd ?
  • ~POszoł won
    (2019-04-14 14:34)
    Panie Bolek będę miał 300 € emerytury !! A Pan yle ? Oddaj moje 100 milionów złodzieju !!!