Pięć partii w Sejmie. PiS zyskuje poparcie, a PO traci. SONDAŻ

| Aktualizacja:

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w kwietniu, PiS uzyskałoby w nich 43,8 proc., PO - 25,7 proc., a partia Wiosna - 8,2 proc. - wynika z sondażu Estymator wykonanego na zlecenie portalu DoRzeczy.pl. Do Sejmu dostałby się też ruch Kukiz'15 z poparciem 6,4 proc oraz PSL z wynikiem 5 proc.

wróć do artykułu
  • ~rychu
    (2019-04-16 14:19)
    te wyniki sondazy sa coraz dziwniejsze !!!!!!!!!!! niech Jarek sobie w nie wierzy - ja juz nie wierze !!!!!!!!!!!!!!!!!! Polacy klamia, zeby o 6 rano milicja nie zapukala do ich drzwi !!!!!!!!!! "wielki sukces dobrej zmiany" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~wasz niewolnik
    (2019-04-14 19:17)
    Wierzę w Święty Gang rządzący tym krajem Wyznaje Jego władzę i całuję po rączkach wszystkich żółnierzy moich Panów. Wierzę w wybory ustawiane, system prawny zapewniajacy niemożliwość dojścia do sejmu grup opozycyjnych. Wyznaję prawo rządzących za pomocą marionetkowych partii, mafijność i prawo poddaństwa. Pokornie poddaję się karom i podatkom, by Świeci na szczycie mogli życ w luksusie, a jako dobrzy pasterze zapewnili dostatnie życie swoim sługom na urzędach państwowych. Oby moc była z żołnierzmi Świętej Mafii Urzędniczej. Oby wozy ze złotem i potem narodu szczęśliwie docierały do naszych panów. Oby zamiennik UB w postaci zamordyzmu ekonomicznego drabiny społecznej trwał wiecznie.Tak mi dopomóż święta Demokracjo w radosnym Raju Solidaruchów.
  • ~troskliwy
    (2019-04-14 18:59)
    Coraz więcej Polaków dostrzega destrukcyjną rolę PO i KE które razem z POlitycznym pseudo związkowcem zaplanowały obalenie władzy. Żal nauczycieli którym grozi całkowicie utrata prestiżu i honoru - w przypadku obstrukcji egzaminów i odstąpienia od uczniów
  • ~jarek
    (2019-04-14 16:02)
    Bujać to my, ale nie nas. PiS-ie przebudzenie będzie bardzo bolesne! ;)
  • ~Alek
    (2019-04-14 15:37)
    Udalo im sie oglupic prawie polowe narodu. Gratulacje!
  • ~qaduq
    (2019-04-14 15:32)
    Dla ZNP jeszcze możliwe zawieszenie strajku bezterminowo przed egzaminami w klasach ósmych i maturą. Nie muszą podpisywać żadnych porozumień, a zawieszenie ogłosić jednostronnie, podając wystarczający powod, jakim jest egzamin końcowy dający możliwość kontynuowania edukacji w innej placówce. Do kolejnej proby muszą się inaczej przygotować. Kontynuowanie nie znajdzie tym razem wielu rzeczywistych zwolenników, a utrudnianie dzieciom ukończenia szkoły pozostawi uraz na całe życie.
  • ~krzyhoo1
    (2019-04-14 14:07)
    Pożyjemy, zobaczymy. Teza, że 40% Polaków daje się ogłupić twórcy programu "Tucznik Plus", jakoś do mnie nie przemawia.
  • ~PiC górą tak 3-mać
    (2019-04-14 13:44)
    Wymieniona sondażownia dostaje zlecenie od DoRzeczy. I co ? Ma to być ich ostatnie zlecenie ? No to czary mary, hokus pokus. Reprezentatywne wsie podkarpackie, niedziela, godz 13.01 po Sumie. I następne zleconko jak się patrzy. 😆
  • ~jarek
    (2019-04-14 13:36)
    To jest taka prawda jak to, że małemu urósł! ;)
  • ~antyPiterek
    (2019-04-14 13:05)
    prosiaczki-nauczyciele tak naprawde pracuja na rzecz kolonialistow z Izraela i imperailistow z Brukseli
  • ~strajk wielkanoc majówka i wakacje
    (2019-04-14 12:32)
    toż to wiadomo było że kolejny ciamajdan trwający więcej niż dzień nabije punktów PISowi jeśli byłyby egzaminy.
  • ~zamba
    (2019-04-14 12:04)
    Kolejny oszukańczy sondaż w którym bada się nieistniejącą sytuację. W wyborach startuje KO, a nie PO. I miażdży PiC na dzień dobry.
  • ~Stańczyk
    (2019-04-14 12:04)
    Nadchodzi Wielkanoc - czas pokuty. Schetyna okaż skruchę i przeproš za 8 lat złodziejstwa PO. Wtedy może drgną ci słupki tylko nie angażuj pederastów i nauczycieli bo znów stracisz.
  • ~uczyciel znp
    (2019-04-14 12:01)
    Głosuję na p e d e r a s t ę Biedronia, przecież jego Timermanse POdpiera !!
  • ~cep prawdy
    (2019-04-14 11:59)
    Jeszcze tydzień strajku i będzie PiS 50% !
  • ~POZNANIAK
    (2019-04-14 11:50)
    W ostatnich dniach byłem pod Kaliszem i rozmawiałem z ludzmi uprawiających warzywa to mówili ,że tak jak teraz zarabiają to przez 10 lat nie mieli takiej kasy.I wszyscy zgodnie mówili że będą głosować na PIS,choć nigdy nie głosowali na PIS.
  • ~uye
    (2019-04-14 11:32)
    Brawo PiS :)
  • ~Alli
    (2019-04-14 11:31)
    I tak będzie rosło poparcie dla PIS-u, to jest jedyna partia na którą można głosować.
  • ~Kacaff, medrzec z Bydgoszczy
    (2019-04-14 11:30)
    Hurra! Drugi etap po wyborach.Zdelegalizowanie kaundelizmu, mastactwa, koprofilii i ipsacji.Zakaz agencji towarzyskich - rozsadników zła.Walka z cywilizacją kondonów - zakaz sprzedaży i rozpowszechniania.Usunięcie Kurskiego z telewizji za epatowanie golizna i szerzenie. Usunięcie ateistów z administracji państwowej i leśnictwa. Przygotowanie wyjścia Polski a antykatolickiej Unii. Naprzód!
  • ~soros
    (2019-04-14 11:29)
    Kolejny od wczoraj sondaż pokazujący , że Polacy nie dali się nabrać na polityczny strajk nauczycieli. Od wczoraj Schetyna z Broniarzem muszą być cali w splazmach....