Uber kontra taksówkarze. Korwin-Mikke: Niech mi te czarnuchy służą [WIDEO]

Nie jest istotne dobro taksówkarzy, nie jest istotne dobro ubermenscha, ważne jest dobro pasażera - w ten sposób Janusz Korwin-Mikke bronił kierowców Ubera w telewizji wPolsce.pl.

wróć do artykułu
  • ~aska
    (2019-04-14 16:30)
    ZTYMI TAX NIE CIEKAWIE NIEMA ZADNEJ ODPOWIEDZALNOSCI Z KLIJETA
  • ~Nie wstrzymia
    (2019-04-14 16:35)
    Egoizm społeczny jak i poczucie wyższości podstawą programową pana Korwina. Słabe to.
  • ~m-53
    (2019-04-14 16:49)
    Z punktu widzenia klienta ma rację, taksówka dla pasażera a nie na odwrót i niska cena. Pominął jeden warunek - wszyscy prowadzą działalność na tych samych zasadach. Prawnych i podatkowych. Nie może być tak, że część działa praktycznie w szarej strefie.
  • ~Babciajaga
    (2019-04-14 17:08)
    Teraz wszyscy nazekaja na kapitalizm, ale socjalizmu tez nie chcieli . Kapitalizm to jest wyzysk czlowieka przez czlowieka, a socjalizm odwrotnie! A wracajac do wypowiedzi Korwina , to myslalam, ze polski polityk juz nizej upasc nie moze , ale moze, ale jak widac moze, Korwin moze!. O tempora, o mores!
  • ~pasażer
    (2019-04-14 17:39)
    Wczoraj. Kraków, ok godz 17. Trasa z ul. Piastowskiej na os. Kolorowe,taxi - 45 zł. Powrót ok godz 21 na tej samej trasie, Uber - 25 zł. I tyle w temacie.
  • ~Batko
    (2019-04-14 17:51)
    Jaka znów Rasistowska wypowiedź PROPAGANDZISTO? Można się z Korwinem zgadzać lub nie.Powiedział to co myśli ,i jaki ma pogląd.
  • ~Mar
    (2019-04-14 18:49)
    Gdyby nie ten tekst o czaruchach to bym się pod tym podpisał.
  • ~E meryt
    (2019-04-14 19:30)
    Generalnie demokracja/kapitalizm pozwalą zaistnieć każdemu na rynku pracy. Klient zdecyduje czy uIber się utrzyma.
  • ~marek sienkiewicz
    (2019-04-14 20:23)
    Pamiętam, jak przed laty szanowny pan Korwin zbierał głosy poparcia bo chciał zostać prezydentem (!). Wpisałem i ja swoje nazwisko, namówiłem też małżonkę. Potem kilka lat później ten człowiek mający niezwykle wysokie mniemanie o swojej inteligencji napisał w którymś ze swoich felietonów, że nazwiska z końcówką -icz to nie są wcale nazwiska tylko z ruskiego "otczestwo".
  • ~Ozjasz Goldberg
    (2019-04-14 22:14)
    Korwin słynie z tego, że gdy jego ugrupowanie uzyskuje przed wyborami jakieś konkretne popacie, to ten pan wytnie jakiś numer, który kompletnie pogrąża to ugrupowanie. I tym razem nie jest inaczej. Bye, bye Konfederacjo. To było do przewidzenia
  • ~Reptilianin
    (2019-04-14 22:33)
    protokół 1% został aktywowany
  • ~ihbfdyhb
    (2019-04-15 08:35)
    Jaka rasistowska wypowiedz? Ma facet racje.
  • ~rafaello
    (2019-04-15 11:28)
    Zbliżają się wybory więc trzeba takimi wypowiedziami zjednać sobie najbardziej zwyrodniałych kre.tynów...
  • ~Lapac zlodzieji
    (2019-04-15 11:35)
    Kim jest zalozyciel Ubera i cala banda.Polskie pieniadze gdzie trafiaja do czyjej kieszeni.
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-04-15 11:56)
    Klienci mi mowia, ze taksowkarze znaja adresy Agencji, a Uber nie jest tym biznesem zainteresowany. To kogo mam popierac?
  • ~thomasa
    (2019-04-15 12:34)
    Tak po krótce przyjmując logikę Korwina - przemysł samochodowy upada, bo auta z Korei tańsze; górnictwo, bo węgiel z Rosji; różnorakie centra informatyczne, bo w Indiach taniej; huty również Indie; statki - Azja; itd., itp. Doprowadzimy do tego, że stracimy suwerenność, a na "tanie samochody" nikogo nie będzie stać. Przykro mi, ale Korwin to dureń.
  • ~Meh
    (2019-04-15 12:43)
    Prawda jest taka że Korwin musi używać takich słów żeby dotrzeć do mediów. Gdy ich nie używa to go w mediach zwyczajnie nie ma. Obawiam się że inaczej przebić się nie da.
  • ~Agugu
    (2019-04-15 12:55)
    Czy Korwin już uciął rękę córce?
  • ~Mikke do cyrku za clovna
    (2019-04-15 12:59)
    Mikke zawsze odwraca kota ogonem dla przyciagniecia ciekawosci widzow, bez znaczenia czy to co mowi ma jakis sens czy nie.
  • ~Mikke mause
    (2019-04-15 13:03)
    Czyba ci sie cos w glowie przewrocilo Korwin Mikke. To przeciez komunisci mowili za masz pracowac dla dobra kraju (czytaj klienta) a nie dla siebie samego (czytaj taksowkarza).

Może zainteresować Cię też: