Brudziński: Nie jesteśmy pochyłą wierzbą, na którą najgłupsza brukselska koza może skakać

| Aktualizacja:

Szef MSWiA Joachim Brudziński podziękował w niedzielę w Maszewie (Zachodniopomorskie) nauczycielom, którzy podczas trwającego strajku nie pozostawili swoich podopiecznych. Minister zaapelował także o uspokojenie nastrojów wokół strajku nauczycieli.

wróć do artykułu
  • ~marta kaczyńska po 10 mężu zawsze dziewica
    (2019-04-14 18:52)
    odezwał się najgłupszy pisowski kozioł
  • ~Karmen
    (2019-04-14 18:54)
    No panie Brudziński . Nie mów pan, że najgłupszą kozą brukselską jest obatel. Toż to pana ulubiona koza .Najbardziej znajoma .
  • ~Nauczyciel akademicki z wieloletnim stażem.
    (2019-04-14 18:53)
    Powiedział przedstawiciel władzy, która w polityce zagranicznej potrafi tylko jedno - czołgać się przed silniejszymi i robić sobie wrogów bez żadnego powodu, wyłącznie na użytek prężenia rachitycznych muskulików przed własnym elektoratem. Proszę pokazać dorobek PiS z ostatnich 3 lat w polityce zagranicznej - poza sojuszem z San Escobar i "wygraną" 27:1 w głosowaniu...
  • ~J. Kapiszon
    (2019-04-14 19:06)
    PiS - Pasztetowa i Salceson!
  • ~Szyba
    (2019-04-14 19:20)
    Przy takim podejściu do nauki , szkół i nauczycieli , panie Brudziński każda koza w Brukseli będzie mądrzejsza od nas !
  • ~!@#ŻE ZAPYTAM ???
    (2019-04-14 19:19)
    Hej Brudziński, niski zwykły poseł Kaczyński powiedział NIE Euro. A pan się chce Euro sprzedać???
  • ~W. Bor
    (2019-04-14 19:03)
    PiS przegra totalnie wybory w 2019 roku! Będzie strasznie smutno na Podkarpaciu.
  • ~Mark Twain
    (2019-04-14 19:03)
    Na pochyłe drzewo to nawet Salomon nie naleje!
  • ~kos
    (2019-04-14 19:17)
    Pan Brudziński wymyślił hasło wyborcze, w który PiS nie reprezentuje głupich kóz. Zgadza się partia ta reprezentuje pisobolszewickie krowy i św. i. nie.
  • ~Padre
    (2019-04-14 19:18)
    Ktoś to kupuje?
  • ~ajajaj
    (2019-04-14 21:06)
    Panie Brudzinski pogarda i ironia to wasza specjalnosc. W tym was nikt nie przescignie.
  • ~areał
    (2019-04-14 20:47)
    oto przedstawiciel PARITI Podzielić i Skłócić inaczej PiS
  • ~kostek
    (2019-04-14 19:58)
    i oczywiście agresywny głupek zapomnił jacy byli agresywni zanim doszli do wladzy.tak jest,to są wasze metody i tak z wami trzeba walczyć o wladze
  • ~Norymberdzki
    (2019-04-14 19:37)
    Teraz PIS podobno wysyła do Brukseli mądrzejsze kozy a nawet "kozła". Kto zgadnie kto jest tym kozłem ?
  • ~CONDOR
    (2019-04-14 21:34)
    Zajmijcie się sytuacją w oświacie zamiast bredzić o kozach, masturbacji i przyjmowaniu euro!
  • ~Isabel M. pomuszcz, poetko
    (2019-04-14 20:04)
    Do pustego dzbana to nawet kaczor nie naszcza
  • ~mariusz emeryt z pleszewa
    (2019-04-14 19:28)
    Bardzo mądry i koncyliacyjny Minister. Chwała !
  • ~Bader
    (2019-04-14 19:35)
    "nie jesteśmy brzydką panną bez posagu i nie jesteśmy pochyłą wierzbą, na którą każda, nawet najgłupsza brukselska koza może bez żadnych konsekwencji skakać". To czemu zmieniał Pan z kolegami wiadomą ustawę? Czemu nie odpowiecie w sposób zdecydowany na artykuł 447 ? Niestety nie jesteście odważni tam gdzie naprawdę trzeba.
  • ~gość
    (2019-04-14 20:26)
    Same komentarze ko-ko intelygentnych. Każdy kraj ma swoje własne interesy gospodarcze i polityczne. Ale niemoty z koko tego nie widzą. Czy nord stream 2 nie jest tego przykładem?? A porównując wydarzenia na ulicach Francji i atak europejskiego lewactwa na demokratycznie wybrane rządy i ich działania w Polsce czy na Węgrzech nie widać podwójnych standardów?? Holenderski vangujcośtam na marszu niepodległości w Warszawie widział 50 tyś faszystów. Timerasm -jako urzędnik unijny- aktywnie uczestniczy w zwalczaniu polskiego rządu. Dla was najlepsza była naftalina . Wystarczyło ją w Brukseli czy Berlinie poklepać po plecach i taka była przejęta, że się na czerwonym dywanie motała. No wtedy byliśmy potęgą. A ostatnie ratingi czytali?? U was była kamieni kupa i piniędzy ni ma. I to jest ta różnica
  • ~internautka 50+
    (2019-04-15 07:33)
    Najgorsze jest to że te najgłupsze brukselskie kozy najgłośniej meczą a ,,mleka nie dają"(czyli np nie są obiektywne, są krótkowzroczne ale wad mają dużo więcej)

Może zainteresować Cię też: