"Akcja ewakuacja". Nowa kampania PO w sprawie polityków PiS startujących do PE

| Aktualizacja:

PO-KO ruszyło w poniedziałek z kampanią "akcja ewakuacja", która prezentuje billboardy z wizerunkami polityków PiS startującymi do PE; będziemy odkrywać prawdę, rozliczymy PiS - oświadczyli politycy PO-KO. "To jest akcja informacyjna, to nie jest kampania negatywna" - podkreślono.

wróć do artykułu
  • ~POKO nieudacznicy
    (2019-04-16 08:04)
    Program PO: pluć, oczerniać , nie doceniać wysiłków i pracy, krytykować odmieniać przez wszystkie przypadki PiS.
  • ~Obciach
    (2019-04-16 08:01)
    Opozycja jest totalnie przegrana i bez wartości.
  • ~Żenada
    (2019-04-16 08:00)
    A co zrobił TUSK? Może coś o swoich założeniach i programie politycznym - niereformowalna opozycjo
  • ~Gfdh
    (2019-04-15 21:16)
    Co za szczera, otwarta twarz. Zupelnie nie skazona mysleniem.
  • ~Mygol
    (2019-04-15 19:52)
    Wy firmie pokażcie swój program a nie obsrywajcie cudzego.
  • ~prawda
    (2019-04-15 15:55)
    PO to DNO.
  • ~27:1
    (2019-04-15 14:18)
    pisokalmuki do wiezienia, nie do parlamentu eu!
  • ~ziutek
    (2019-04-15 12:33)
    Nie tylko, ze nie maja ho--------nor----u , ale jeszcze na dodatek nie maja WS;;TY...DU! Normalnej ludzkiej emocji!
  • ~ziutek
    (2019-04-15 12:25)
    Sprobuje JESZCZE RAZ....... skoro flaga u nij...na to sz---mata, to CZEGO to towarzystwo szuka w Unijnym Parlamencie??? H---O- N-O--R-U jeden z drugim nie ma? Widocznie nie ma!!!
  • ~pola
    (2019-04-15 12:12)
    jedyny program --po to odsunac pis od wladzy --zabrali i rozliczyja oszustow zlodziei manipulantow --kwicza pomozcie nam zylo nam sie dobrze …--wiec Maja zausznikow sprzedawczykow w polsce --i chca wrocic do wladzy by b y l o j a k b y l o ----w tym rzecz ---nie dla wszystkich polakow dla dzieci dla polski -----obiecana polska na talerzu dla niemcow nie spelniona ------a trzeba sie rozliczyc
  • ~Ed
    (2019-04-15 11:47)
    No nie idzie już słuchać i POpatrywać na te całe zafajdane PO=lactwo, czy tak trUdno dla knajactwa dobrać i solidnie opłacic se mundre i przyzwoite nie zgrane twarze przynajmniej na czas wyborów. POrtacze w kązdym calu, mają też udanego naczelnego sKretyna !
  • ~Pola
    (2019-04-15 11:46)
    Akcja ewakuacja Tuska i Bienkowskiej za kasą
  • ~ajax
    (2019-04-15 11:45)
    I znowu to samo, znowu ciągle tylko jeden jedyny program i pomysł na kampanię wyborczą jaki mają totalniacy z PełO KOko ojro spoko, czyli antyPiS, antyPiS i antyPiS.Totalna miałkość, totalny brak pomysłów.I tym swoim jedynym bezprogramowym programem PełOki chcą wygrać w wyborach?To jest już tak żenujące, że chyba już bardzie być nie może!?A może jednak może?
  • ~misiek
    (2019-04-15 11:35)
    To już nie wina Tuska, tylko całej PO? Od prawie czterech lat powtarzają "a za waszych rządów...".to jedyny argument na ich nierządy.

Może zainteresować Cię też: