Tusk do Francuzów: Odbudujecie waszą katedrę

"Chciałbym przekazać słowa pocieszenia i solidarności z narodem francuskim, także jako obywatel Gdańska, zniszczonego w 90 proc. i spalonego, a potem odbudowanego. Wy także odbudujecie waszą katedrę!" - napisał we wtorek na Twitterze przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk.

wróć do artykułu
  • ~aals
    (2019-04-16 10:08)
    Tusek zrujnowałeś Polskę i zwiałeś.
  • ~o ho ho, a może i więej
    (2019-04-16 10:08)
    Ileż to można będzie przy okazji nakraść
  • ~Chyży Ruj
    (2019-04-16 10:11)
    tusek , oni tam meczet POstawią .
  • ~Kick
    (2019-04-16 10:22)
    Jest tyle mężów stanu na świecie, niektórzy już zaofiarowali pomoc finansową w odbudowie. A cytujecie dość mętnego rodowodu polityka który mówi że francuzi sobie sami coś będą odbudowywać. Miałkie to wszystko. Ale rozumiem że Tusk w dzienniku ma się pojawiać przy każdej okazji.
  • ~Żenada
    (2019-04-16 10:30)
    To było bardzo cenne przesłanie.ale Jezeli nie będą chcieli to nie obudują.
  • ~Elf
    (2019-04-16 10:31)
    Spóźniona reakcja, specjalisty od kamieni kupy.
  • ~Misio...,,,,,...,,,..
    (2019-04-16 10:37)
    Stworzą tam teraz muzeum ateizmu , albo meczet, jak się pozbyli tego co im przeszkadzało. Bo bardzo byli wrażliwi na symbole religijne, a jeden właśnie spłonął.
  • ~Francja w ruinie
    (2019-04-16 10:52)
    Po co komu ta katedra skoro tam sa sami ateisci !.Watykan moze ma w tym biznes,ale kto im rzuci cos na tace ?. Krk odszedl od nauki zawartej w Biblii i owocem wprowadzonego balwochwalstwa jest to co widzimy, robili to przez wieki.Artemida Atenska w wspolczesnym wydaniu.
  • ~yyy
    (2019-04-16 10:54)
    szatnan wrocil i podpala nasze euorpejskie tysiaceletnie zabytki,potrzebuja na tym swietym miejscu postawis swoje polksiezyce ? hanba brukselska, jako boskie ostrzezenie ? Bog umarl ? komunistyczna zaraza, ktora sprowadzila islamistyczny dzichad do spokojnych krajow. dzsiaj notre dame jutro watykan ? Izraelu przejmij cala Jerozolime !!!
  • ~ ect ...
    (2019-04-16 10:54)
    Najbardziej tajemnicze jest to, że tak cenny zbytek kultury francuskiej, stojący 20 m od Sekwany i miliona hektolitrów wody, płonął sobie tyle czasu, bo akcja gaśnicza była prowadzana jak i ostatnio demokracja francuska. Gdyby za akcją gaśniczą wzięli się tak jak za "demokratyczne" rozpędzanie ludzi w żółtych kamizelkach, to nawet iglica by się nie okopciła.
  • ~POszoł won
    (2019-04-16 11:00)
    Nie PO to ciapate podpaliły katrdrę Panie Tusek, żeby ją odbudowywać ! Przebudują na wspaniały meczet na chwałę Mohometa !
  • ~marian
    (2019-04-16 11:00)
    Najpierw niech swoją wiarę odbudują.
  • ~indygo
    (2019-04-16 11:02)
    Hipokryzja. UE odchodzi od Boga wrecz juz otwarcie z Nim walczy ale Katedre trzeba odbudowac. Pytanie tylko jajo co?? Dom Bozy czy zabytek, a moze jeszcze cos innego?
  • ~Stańczyk
    (2019-04-16 11:17)
    Tfusku napomknij Angeli żeby w Polsce coś odbudowała PO wizytacji jej antenatów w latach 1939-1945
  • ~Tylko swiatlo perfekt
    (2019-04-16 11:27)
    Nad Sekwana stoi inna kobieta Statula Wolnosci.W miejsce katedry postawic jeszcze wieksza niz ta w NY.Swiatlo Oswiecenia ,kontra Ciemnosci Watykanu.W biblii jest inne swiatlo Bog.
  • ~Peo
    (2019-04-16 12:17)
    Nadworny pudel gebelsów,przyszły niemiecki gubernator w Polsce.
  • ~klątwa z nieba
    (2019-04-16 13:21)
    PO co tym żabojadom katedra. Lepiej niech zbudują meczet.
  • ~Gu
    (2019-04-16 14:20)
    Dla multikulti
  • ~Ooo
    (2019-04-17 11:34)
    Tusk będzie budował katedry w europie a w POLSCE wybuduje chlewy dla lgbt
  • ~Obywatele
    (2019-04-17 13:52)
    Nie myśl , niemiecko - kaszubski hyclu , że odbudujemy ci stołek prezydenta Polski po twoim POwrocie z Brukseli.

Może zainteresować Cię też: