Marszałek Struzik krytycznie o trzynastej emeryturze: To jest kupowanie głosów

| Aktualizacja:

Koalicja Europejska na majowe eurowybory to test, od jego wyniku będzie zależało, czy PSL wystartuje w jesiennych wyborach parlamentarnych w podobnej formule czy samodzielnie – powiedział w piątek marszałek woj. mazowieckiego Adam Struzik (PSL).

wróć do artykułu
  • ~ROLNIK
    (2019-04-24 16:38)
    Kim trzeba być żeby biednym emerytom żałować trzynastki 888 zł większą ****** ze POKO
  • ~Latarnik
    (2019-04-21 15:08)
    Szanowni Państwo.Póki wybory polegają na głosowaniu na listę partyjną, a nie konkretnego człowieka, wszystko zależy od numeru na tej liście. Wziąwszy pod uwagę sposób finansowania z budżetu państwa tych sk.urwy>synów, mamy do czynienia z takim czymś jak PSL+PZPR w PRL. Teraz pod sztandarami prawicy PO+PiS+PSL+pozostałe mniejsze. Państwo totalitarne wciąż trwa. Wieprze przy korycie się zmieniły i udają, że są lepsze od komunistów niegdyś władających tym krajem. Dlatego tak zgodnie tłumią bunt nauczycieli.
  • ~and
    (2019-04-21 06:37)
    Za waszych koalicyjnych rządów zabieraliscie ludziom.
  • ~piekło pozdrawia
    (2019-04-20 22:44)
    Emeryci "trzynastki" wezmą, ale na zjednoczoną prawicę NIE ZAGŁOSUJĄ !!!! Strzał w kolano - i bardzo dobrze !!!! Jednak jest to jedyna mądra decyzja "dojnej zmiany" . Gratulacje ! .... Lepiej wytłumaczcie się z faktu, że 73 osoby związane z PiS-em w spółkach skarbu państwa i innych instytucjach SZARPNĘŁY PRZEZ OSTATNI ROK 95 MILIONÓW ZŁOTYCH...???!!! - to jest na prawdę rekord ! A pani Szydło : "WYSTARCZY NIE KRAŚĆ" lub "IM SIĘ TE PIENIĄDZE NALEŻAŁY" ... ???
  • ~sd2017
    (2019-04-20 22:06)
    {rzecież PLS vel ZSL głosem Kamysza dwa lata temu zaPOwiadał, że chcą złożyć projekt ustawy o 13vemeryturze, co POjace już zaPOmnnili!!!!
  • ~SAJGON
    (2019-04-20 13:36)
    Kaczor niech ci ziemia ciężką będzie ! Mieli ci uciąć kolano ?
  • ~krystek
    (2019-04-20 13:16)
    teraz macie to co obiecuje psli po bo sa wybory abo wyborach dla spoleczenstwa maja fige zmakiem to jest ich teraz prawdziwe oblicze
  • ~prorok
    (2019-04-20 10:10)
    Panie Struzik to bój wasz ostatni ! 123 lata to już wystarczy, uwiąd starczy PSL nie jest już do wyleczenia ! Wieczne odPOczywanie racz Wam dać panie ! Amen
  • ~Marynarz
    (2019-04-19 22:32)
    Struyk oddaj pieniądze które marynarze w latach 80-tych płacili Tobie za zwolnienia lekarskie!!!!! Bufon I podły cwaniaczek , że też ludzie tolerują takieg typka ???
  • ~Weteran
    (2019-04-19 21:42)
    Trzynastkę odbiorę ale to nie znaczy,że muszę głosować na pismaków.
  • ~qw22
    (2019-04-19 21:41)
    To PO Struziku, bęc
  • ~Za frak i wyciepnac lajdakow ze szkol
    (2019-04-19 21:17)
    Struzik to typowy JELOP z PSLu ,Takich w tej partii mozna liczyc na peczki ,Niedawno uslyszalem od JELOPKI paslawskiej ,ze trzeba zlikwidowac ,,,SAMOOBRONE TERYTORIALNA i nie robic BADAN NAUKOWYCH i te pieniadze dac nauczycielom /ale gdy doszlo do wskazania jaka to bedzie suma pieniedzy to juz nie wiedziala / Te jelopy z TOTALNEJ chodza i podburzaja nauczycieli a maja za soba media GEBELSOWSKO SOROSOWSKIE . Czas z tym skonczyc a protestujacych nauczycieli wziasc za FRAK i wyciepnac ze szkol ,Dosc bawienia sie w demokracje gdy lajdacy szkodza mlodym ,
  • ~Hanka
    (2019-04-19 20:59)
    Ten to dłuzej jest Księciem Mazowieckim niz Jagiełło był królem.
  • ~J.K
    (2019-04-19 20:49)
    typowy Staliniec
  • ~Mark Twain
    (2019-04-19 20:42)
    Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Dla marszałka Struzika 888 zł netto to wielkie nic. Może więc krytykować. Ciekawe, co powiedziałby, mając np. 1500 zł. emerytury/ miesiąc?
  • ~stereo
    (2019-04-19 20:34)
    Jak byliście u władzy to nic dla ludzi nie robiliście. A teraz jak rząd Morawieckiego pomaga Polakom to plujecie jadem? Lepiej się do roboty weźcie bo wybory sromotnie przegracie
  • ~żołnierz BOR
    (2019-04-19 20:27)
    Racja.
  • ~omega3
    (2019-04-19 20:22)
    Oczywiście,że w pewnej formie jest to kupowanie głosów wyborców. Ale kto PSL gdy był w rządzie zabronił takiego kupowania?? Przez 8 lat mogli bardzo dużo "kupić" ludzi ale byli na tyle "szlachetni", że woleli im nic nie dać.
  • ~ze Śląska
    (2019-04-19 20:19)
    To prawda ! Ale wy byliście delikatni nawet przed Trybunał Stanu nie potrafiliście posadzić .Teraz uczcie Kaczyński daje wam przykład jak lecieć w .... ja z głupim ludem bo głupi lud wszystko kupi im coś jest głupsze .
  • ~netop
    (2019-04-19 20:06)
    Opozycja to może leżeć i kwiczeć. Co oni dla Polaków zrobili? Wielkie nic. A teraz kiedy mamy rząd, który potrafi dzielić się z ludźmi i wspierać najsłabszych to oni mają czelność krytykować? Milczcie.

Może zainteresować Cię też: