Marszałek Struzik krytycznie o trzynastej emeryturze: To jest kupowanie głosów

| Aktualizacja:

Koalicja Europejska na majowe eurowybory to test, od jego wyniku będzie zależało, czy PSL wystartuje w jesiennych wyborach parlamentarnych w podobnej formule czy samodzielnie – powiedział w piątek marszałek woj. mazowieckiego Adam Struzik (PSL).

wróć do artykułu
  • ~y
    (2019-04-19 17:37)
    Przepadniecie - STRUZIKU - w tych i następnych wyborach. TO MÓWIĘ JA!!!
  • ~Karmen
    (2019-04-19 17:40)
    Tam zawsze były takie kłopotki co siedziały okrakiem . A chciały rządzić , choćby gęsiami .
  • ~Andy
    (2019-04-19 17:55)
    Jak patrzę na tę opasłą od dobrobytu mordę Struzika, to mi się na wymioty zbiera. Temu lokalnemu baronowi jedyne co na sercu to własna kieszeń, nikogo nie oszuka że mu o Polskę chodzi, nikogo normalnie myślącego przynajmniej.
  • ~W
    (2019-04-19 18:09)
    Przyspawany do koryta robi wszystko aby go od niego nie oderwac.. Totalna Targowica nigdy sie nie zmieni.
  • ~kosa
    (2019-04-19 18:10)
    normalnie odkrywca !. Skoro ciemny lud się na to łapie to trzeba im dawać i 14 i 15 emeryturę. Przecież wiadomo że i tak później te pieniądze się zabierze bo rząd nie ma swoich pieniędzy. Ma tylko to co zabierze ludziom.
  • ~orange
    (2019-04-19 18:39)
    Gadaj zdrów panie Struzik. Boli, że nie macie szans na wygraną? Trzeba się było lepiej postarać. Na początek może jakiś program? Samo krytykowanie rządu i pisu to jednak trochę mało.
  • ~defolo
    (2019-04-19 18:41)
    Kim trzeba być żeby biednym emerytom żałować trzynastki? Ja wiem, że bogaty biednego nie zrozumie ale wszystko powinno mieć swoje granice. Nawet tak ohydne zachowanie. Po raz pierwszy mamy rząd, który dba o ludzi. Realnie i konkretnie. I Polacy to doceniają.
  • ~ke do de
    (2019-04-19 18:45)
    Struzik nie "przekupuje". Struzik napycha własną kabzę, bo jest przy korycie, a nie ważne jak ludzie głosują, ważne kto liczy głosy. ZSL miszcz w liczeniu!
  • ~stefek
    (2019-04-19 18:46)
    Kogo to obchodzi? najważniejsze żeby nie kupowali lewatywy ze szczawiu.
  • ~emeryt MSW PRL
    (2019-04-19 19:40)
    Czyżby ten pan startował z listy PiS? Bo jakoś tak mówi o dawaniu, którego jeszcze nikt nie widział. Co się pan martwisz, panie S.? Na razie pamiętam, kto mnie okradł z emerytury W 2008 ty z Tuskiem i banda kaczora. W 2016 jeszcze raz z towarzyszami pisowcami. Niechbyście w d. mnie całowali i garnek złota przynieśli albo przyszli gardło poderżnąć i zabrać resztę, i tak nie zagłosuje na was.
  • ~Hmmm
    (2019-04-19 20:01)
    Tłusty Kocur z ZSL.
  • ~netop
    (2019-04-19 20:06)
    Opozycja to może leżeć i kwiczeć. Co oni dla Polaków zrobili? Wielkie nic. A teraz kiedy mamy rząd, który potrafi dzielić się z ludźmi i wspierać najsłabszych to oni mają czelność krytykować? Milczcie.
  • ~ze Śląska
    (2019-04-19 20:19)
    To prawda ! Ale wy byliście delikatni nawet przed Trybunał Stanu nie potrafiliście posadzić .Teraz uczcie Kaczyński daje wam przykład jak lecieć w .... ja z głupim ludem bo głupi lud wszystko kupi im coś jest głupsze .
  • ~omega3
    (2019-04-19 20:22)
    Oczywiście,że w pewnej formie jest to kupowanie głosów wyborców. Ale kto PSL gdy był w rządzie zabronił takiego kupowania?? Przez 8 lat mogli bardzo dużo "kupić" ludzi ale byli na tyle "szlachetni", że woleli im nic nie dać.
  • ~żołnierz BOR
    (2019-04-19 20:27)
    Racja.
  • ~stereo
    (2019-04-19 20:34)
    Jak byliście u władzy to nic dla ludzi nie robiliście. A teraz jak rząd Morawieckiego pomaga Polakom to plujecie jadem? Lepiej się do roboty weźcie bo wybory sromotnie przegracie
  • ~Mark Twain
    (2019-04-19 20:42)
    Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Dla marszałka Struzika 888 zł netto to wielkie nic. Może więc krytykować. Ciekawe, co powiedziałby, mając np. 1500 zł. emerytury/ miesiąc?
  • ~J.K
    (2019-04-19 20:49)
    typowy Staliniec
  • ~Hanka
    (2019-04-19 20:59)
    Ten to dłuzej jest Księciem Mazowieckim niz Jagiełło był królem.
  • ~Za frak i wyciepnac lajdakow ze szkol
    (2019-04-19 21:17)
    Struzik to typowy JELOP z PSLu ,Takich w tej partii mozna liczyc na peczki ,Niedawno uslyszalem od JELOPKI paslawskiej ,ze trzeba zlikwidowac ,,,SAMOOBRONE TERYTORIALNA i nie robic BADAN NAUKOWYCH i te pieniadze dac nauczycielom /ale gdy doszlo do wskazania jaka to bedzie suma pieniedzy to juz nie wiedziala / Te jelopy z TOTALNEJ chodza i podburzaja nauczycieli a maja za soba media GEBELSOWSKO SOROSOWSKIE . Czas z tym skonczyc a protestujacych nauczycieli wziasc za FRAK i wyciepnac ze szkol ,Dosc bawienia sie w demokracje gdy lajdacy szkodza mlodym ,

Może zainteresować Cię też: