Marszałek Struzik krytycznie o trzynastej emeryturze: To jest kupowanie głosów

| Aktualizacja:

Koalicja Europejska na majowe eurowybory to test, od jego wyniku będzie zależało, czy PSL wystartuje w jesiennych wyborach parlamentarnych w podobnej formule czy samodzielnie – powiedział w piątek marszałek woj. mazowieckiego Adam Struzik (PSL).

wróć do artykułu
  • ~y
    (2019-04-19 17:37)
    Przepadniecie - STRUZIKU - w tych i następnych wyborach. TO MÓWIĘ JA!!!
  • ~Karmen
    (2019-04-19 17:40)
    Tam zawsze były takie kłopotki co siedziały okrakiem . A chciały rządzić , choćby gęsiami .
  • ~Andy
    (2019-04-19 17:55)
    Jak patrzę na tę opasłą od dobrobytu mordę Struzika, to mi się na wymioty zbiera. Temu lokalnemu baronowi jedyne co na sercu to własna kieszeń, nikogo nie oszuka że mu o Polskę chodzi, nikogo normalnie myślącego przynajmniej.
  • ~W
    (2019-04-19 18:09)
    Przyspawany do koryta robi wszystko aby go od niego nie oderwac.. Totalna Targowica nigdy sie nie zmieni.
  • ~ke do de
    (2019-04-19 18:45)
    Struzik nie "przekupuje". Struzik napycha własną kabzę, bo jest przy korycie, a nie ważne jak ludzie głosują, ważne kto liczy głosy. ZSL miszcz w liczeniu!
  • ~orange
    (2019-04-19 18:39)
    Gadaj zdrów panie Struzik. Boli, że nie macie szans na wygraną? Trzeba się było lepiej postarać. Na początek może jakiś program? Samo krytykowanie rządu i pisu to jednak trochę mało.
  • ~defolo
    (2019-04-19 18:41)
    Kim trzeba być żeby biednym emerytom żałować trzynastki? Ja wiem, że bogaty biednego nie zrozumie ale wszystko powinno mieć swoje granice. Nawet tak ohydne zachowanie. Po raz pierwszy mamy rząd, który dba o ludzi. Realnie i konkretnie. I Polacy to doceniają.
  • ~Mark Twain
    (2019-04-19 20:42)
    Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Dla marszałka Struzika 888 zł netto to wielkie nic. Może więc krytykować. Ciekawe, co powiedziałby, mając np. 1500 zł. emerytury/ miesiąc?
  • ~stefek
    (2019-04-19 18:46)
    Kogo to obchodzi? najważniejsze żeby nie kupowali lewatywy ze szczawiu.
  • ~omega3
    (2019-04-19 20:22)
    Oczywiście,że w pewnej formie jest to kupowanie głosów wyborców. Ale kto PSL gdy był w rządzie zabronił takiego kupowania?? Przez 8 lat mogli bardzo dużo "kupić" ludzi ale byli na tyle "szlachetni", że woleli im nic nie dać.
  • ~J.K
    (2019-04-19 20:49)
    typowy Staliniec
  • ~Za frak i wyciepnac lajdakow ze szkol
    (2019-04-19 21:17)
    Struzik to typowy JELOP z PSLu ,Takich w tej partii mozna liczyc na peczki ,Niedawno uslyszalem od JELOPKI paslawskiej ,ze trzeba zlikwidowac ,,,SAMOOBRONE TERYTORIALNA i nie robic BADAN NAUKOWYCH i te pieniadze dac nauczycielom /ale gdy doszlo do wskazania jaka to bedzie suma pieniedzy to juz nie wiedziala / Te jelopy z TOTALNEJ chodza i podburzaja nauczycieli a maja za soba media GEBELSOWSKO SOROSOWSKIE . Czas z tym skonczyc a protestujacych nauczycieli wziasc za FRAK i wyciepnac ze szkol ,Dosc bawienia sie w demokracje gdy lajdacy szkodza mlodym ,
  • ~Marynarz
    (2019-04-19 22:32)
    Struyk oddaj pieniądze które marynarze w latach 80-tych płacili Tobie za zwolnienia lekarskie!!!!! Bufon I podły cwaniaczek , że też ludzie tolerują takieg typka ???
  • ~Hanka
    (2019-04-19 20:59)
    Ten to dłuzej jest Księciem Mazowieckim niz Jagiełło był królem.
  • ~Hmmm
    (2019-04-19 20:01)
    Tłusty Kocur z ZSL.
  • ~prorok
    (2019-04-20 10:10)
    Panie Struzik to bój wasz ostatni ! 123 lata to już wystarczy, uwiąd starczy PSL nie jest już do wyleczenia ! Wieczne odPOczywanie racz Wam dać panie ! Amen
  • ~qw22
    (2019-04-19 21:41)
    To PO Struziku, bęc
  • ~netop
    (2019-04-19 20:06)
    Opozycja to może leżeć i kwiczeć. Co oni dla Polaków zrobili? Wielkie nic. A teraz kiedy mamy rząd, który potrafi dzielić się z ludźmi i wspierać najsłabszych to oni mają czelność krytykować? Milczcie.
  • ~krystek
    (2019-04-20 13:16)
    teraz macie to co obiecuje psli po bo sa wybory abo wyborach dla spoleczenstwa maja fige zmakiem to jest ich teraz prawdziwe oblicze
  • ~ze Śląska
    (2019-04-19 20:19)
    To prawda ! Ale wy byliście delikatni nawet przed Trybunał Stanu nie potrafiliście posadzić .Teraz uczcie Kaczyński daje wam przykład jak lecieć w .... ja z głupim ludem bo głupi lud wszystko kupi im coś jest głupsze .