Szczerski chciałby wystawiać Polakom katolickie paszporty. Zawierałyby "najważniejsze modlitwy i prawdy wiary"

Dokument ma zawierać "najważniejsze modlitwy i prawdy wiary". Jak pisze "Newsweek" celem wydania jest to "by Polacy emigrujący z Ojczyzny do zateizowanych krajów zachodnioeuropejskich nie ulegli tamtejszym lewicującym modom intelektualnym, ale pozostali wierni Bogu i Polsce".

wróć do artykułu
  • ~Siesiek
    (2019-06-21 15:15)
    Głupi pomysł, przed wprowadzeniem inkwizycji i kary śmierci takie paszporty sa bez sensu
  • ~A.K
    (2019-04-30 17:50)
    Fajnie, do Emiratów Arabskich czy Egiptu nikt na dowód nie wjedzie a na nowy paszport w takiej formie to już wcale!
  • ~Do nie kumatych
    (2019-04-25 12:29)
    Co do wiary to,jakiej przeciez jest ona w katolicyzmie odmienna od tej jaka zawiera Biblia !.Polacy ,ktorzy znaja fundament wiary jaki zostawil Bog Ojciec nasz w jedynym autorytecie Biblii,beda ludzmi jakiej narodowosci ?.Dobrze aby narod polski poznal takze prawdziwa historie Kosciola rzymskokatolickiego.Kosciol rzymskokatolicki powstal w Rzymie w 313 roku,a co bylo wczesniej przez trzy wieki ?.Zyli chrzescijanie przestrzegajacy nauki Panskiej,tak sekta watykanska nie ma spojnosci z chrzescijanstwem biblijnym !.Kk zbudowany jest na fasadzie doktryn,dogmatow i okultyzmie,wystarczy to sprawdzic juz z Drugim Przykazaniem Bozym zawartym w Biblii.Ksiega Wyjscia rozdzial 20 wiersz 4 - 6,Ksiega Powtorzonego Prawa rozdzial 5 wiersz 8 - 10.Ew.Sw.Jana rozdzial 14 ,tam jest wszystko.List do Galatow rozdzial 4 wiersz 4 - 7.
  • ~niunio2
    (2019-04-25 09:28)
    Ciężki bul głowy ,brak szarych komórek
  • ~Ps
    (2019-04-25 08:56)
    Ten intelligent jest podobno jakimś doradcą kogoś?
  • ~kotprot
    (2019-04-25 07:10)
    ręce opadają, ale idiotów nie braknie i kaska wpadnie
  • ~Zza kulis
    (2019-04-25 06:59)
    W państwie PiS to już niewiadomo co może być prawdą a co żartem
  • ~Babciajaga
    (2019-04-25 05:56)
    Jak zwykle, piski chce byc bardziej papieski niz papiez!
  • ~Lidka
    (2019-04-25 05:37)
    No to ja mojego polskiego paszportu juz nie przedluze, a na c h o l r e mi to! Raz stanie w kolejce godzinami, potem konsulat robi proplemy, np ostatnio, moja niemiecka metryke slubu ( maz Niemiec) musialam notarialnie przetlumaczyc, koszt ponat 100 euro, potem szly papiery do Polski, miesiace to trwalo, potem za samo przedluzenie pareset Euro placilam. Ja mam niemieckie obywarelstwo, i z tym nie mam problemow! A teraz za modlitewnik tyle placic , albo wiecej? Nie!
  • ~Prababcia
    (2019-04-25 05:20)
    Nawet Stalinowi sie nie udalo rozdzielic narod i kosciol. Kaczynskiemu sie uda, bo ludzie dobrowolnie przestana chodzic do kosciola. Dobra robote, prezesie. W niedziele pospie sobie dluzej i nie bede musiala sobie grzechow wymyslac, , no bo ja juz w moim wieku nie grzesze, ani przeciwko 1, ani drugiemu, ani 3 , ani 4 ani 5, a przeciw 6 to juz od dawna, ani 7 ........
  • ~Agnieszka
    (2019-04-25 02:45)
    Kretyn.
  • ~rhre
    (2019-04-25 02:36)
    I różaniec! I Rachunek spowiedzi! OBOWIĄZKOWO
  • ~ W.Borsa
    (2019-04-24 22:24)
    Nawet taka BŁAZENADA nie odwróci naszej uwagi od niszczenia nauczycieli, POLSKIEJ OŚWIATY i rozdawania miliardów zł dla kieckowych i pejsatych!
  • ~Siostra Empatia Od Serduszka WOŚP
    (2019-04-24 20:22)
    To mają być paszporty czy modlitewniki? Najwyraźniej temu πSbolszewickiemu dzbanowi coś się pomyliło.
  • ~kaloo
    (2019-04-24 20:13)
    A wydawało się,ze choince już zapomnieliśmy.Tymczasem jeszcze jeden "spadochroniarz",,, Kto mu dostarcza te dopalacze?
  • ~Ślązak
    (2019-04-24 20:03)
    Panie Szczerski w paszporcie musi znaleźć się co najmniej fragment modlitwy: ,,,i odpuść nam nasze winy , jako i my im odpuszczamy.."Bo my z Pisu odpuszczamy wszystkim, tak jak to głosi pan premier i siadamy do okrągłego stołu z każdym, po to aby każdy był wygrany.
  • ~Katarzyna
    (2019-04-24 19:45)
    Czy Szczerski udziela chrztu i poświęca wodą zwierzątka?
  • ~Stary
    (2019-04-24 19:29)
    Nie mam krzyża w domu, ale chodzę do kościoła. Czy dostanę emeryturę?
  • ~Podróżnik
    (2019-04-24 19:14)
    Panie Szczerski okładka zewnętrzna paszportu nie może mieć żadnego odcienia czerwieni.Powinna mieć barwy watykańskie, jak kościelne flagi.Na zewnętrznej okładzinie krzyż.
  • ~rydzykiewicz
    (2019-04-24 19:07)
    Należy zmienić Hymn na: ,,Boże coś Polskę przez tak liczne wieki, otaczał tarczą swej opieki.."..

Może zainteresować Cię też: