Debata liderów. Biedroń zaprasza Kaczyńskiego i Schetynę na 3 maja. "Przez 14 lat nie starczyło wam na to czasu"

Lider Wiosny Robert Biedroń zaproponował szefom PiS i PO: Jarosławowi Kaczyńskiemu i Grzegorzowi Schetynie, odbycie debaty 3 maja o przyszłości Polski i Europy. "Czas, byście w końcu powiedzieli wszystkim, jaką macie wizję polskiej edukacji, służby zdrowia czy systemu emerytalnego" - dodał.

wróć do artykułu
  • ~Gasiuk Pichsiouk
    (2019-04-24 12:52)
    Biedronow wybier sie do Putynow to dostaniesz wycisk na siedem POkoleń lub do Kim Dzun Kuma to Małpy będą miały ubaw
  • ~Karmen
    (2019-04-24 12:55)
    Coś mało jest pan rozgarnięty , jak pan nie zna poglądów Pana Schetyny i tego drugiego na Polskę i Europę. Chłopie nie udawaj jedynego mędrca .
  • ~SkneRUS
    (2019-04-24 12:59)
    Grzegorz wybrał się ale z żoną do Maks Donald na dwa Schabowe Grzegorz je żona nie je obok stolika Studenci czy pani jest Wegetarianką nie czekam na szczęki od Grzegorza
  • ~wujek dobra rada
    (2019-04-24 13:03)
    Panie Biedroń jest Pan sympatycznym człowiekiem, więc powiem tylko tak... W tej chwili toczy się walka o to czy Polska stanie się z czasem satelitą putinowskiej Rosji - wariant zwycięstwa populizmu i socjalizmu w skrócie pis czy też pozostanie częścią Zachodu i UE - wariant zwycięstwa demokratycznej opozycji. Trzeba się opwiedzieć po której stronie... wybór wydaje się oczywisty...
  • ~Wyborca PiS-u
    (2019-04-24 13:09)
    Czekam na debatę Biedroń - Jarosław Kaczyński! Obowiązkowo na Stadionie Narodowym!
  • ~Haha
    (2019-04-24 13:11)
    Zaproś sobie Związek Masturbantów.
  • ~t.
    (2019-04-24 13:21)
    Biedroń to śmieszny gostek. Z poparciem 3% chce rozdawać karty...
  • ~Knut Wielki duński
    (2019-04-24 13:23)
    Biedroń niech lepiej zaprosi lewackiego iluzjonistę z Brukseli Fransa Timmermansa. Timmermans lansuje Biedronia na geniusza bo Biedroń to równocześnie marksista i homoseksualista.
  • ~crie4
    (2019-04-24 13:24)
    panie biedroń, jak to jest, góra czy dół i co najpierw?
  • ~soniczny jeż
    (2019-04-24 13:29)
    Biedroń zaprasza bo wie ze Kaczynski nie przyjedzie ( i słusznie ) a Gauleiter Herr Schetyna zajęty jest strząsaniem pisowskiej szarańczy .
  • ~Yokmok
    (2019-04-24 13:34)
    Jak durni są ci młodzi ludzie na zdjęciu z Biedroniem , którzy na własnej skórze nie doświadczyli pseudodobrodziejstw realnego socjalizmu , sowietyzmu i neomarksizmu.
  • ~prawda
    (2019-04-24 13:58)
    biedron zaprosc sobie rabieja i opowiadacie sobie bajki ,.,.
  • ~maryna
    (2019-04-24 14:29)
    każdy co się spodka z tobą musi założyć sobie zbroje . będzie rozkirz,.,.
  • ~cała prawda cała doba
    (2019-04-24 14:47)
    Panie Biedroń PO proś Pan o debatę Bolka, przecież Schetyna i Kaczyński nie dorównują twojej yntelygecji ! Z Bolkem PO rozmawiacie jak mądrzec z mądrzcem o Jewropie i kosmosie !!!
  • ~?
    (2019-04-24 14:48)
    A Śmieszek będzie donosił ?
  • ~emeryt MSW PRL
    (2019-04-24 15:16)
    Przyszłość? To proste: 1) emerytury jak przed wojną. Tylko dla tych na państwowym, 2) służba zdrowia? Jak w USA i II RP. NIe dla bezdomnego, nie dla bezrobotnego i jak śmietniczka. Tylko do zabrania zdychajacego biedaka z ulicy.Bo najważniejszy wizerunek włądzy. Szpitale nie do leczenia za fri, 3) szkolnictwo? Jak w USA lub II Rzeczpospolitej. Darmowe tylko, czytać, pisać niezbyt rozumieć. Dalej tylko za opłatą. A niewielu Amerykanów stać na takie coś. W II RP, jeszcze gorzej. A wiecie skad to wiadomo? Bo 500+ też rżnięte z II RP. Wróciło, że biznesmen w jednoosobowej firmie jest jak przedwojenny nędzarz. Jeśli uda się w sezonie zarobić parę groszy, to i zimą się nie zdechnie. Ale jeśli nie...
  • ~Gdybym byl bogaczem