Kaczyński w Białymstoku: Znam polskie drogi i szosy lepiej niż niejeden kierowca tira

| Aktualizacja:

Wiadomo, że Prawo i Sprawiedliwość jest partią, która konsekwentnie dąży do tego, by nasz kraj, nasza ojczyzna (...) doścignęła Unię Europejską - przeciętną UE, a później przeciętną tych krajów bogatszych od nas na Zachodzie od naszych granic - jeżeli chodzi o poziom rozwoju gospodarczego i poziom życia - mówił na konwencji w Białymstoku Jarosław Kaczyński. Stwierdził, że ziemie na wschodzie Polski powinny się szybko rozwijać.

wróć do artykułu
  • ~ ~~
    (2019-04-28 17:32)
    Kaczor zna się na wychowaniu dzieci chociaż nie ma rodziny, zna się na internecie tak że wiadomości z netu drukują mu na papierze w formie "Trybuny Ludu", zna się na praniu i proszkach choć nie umie uruchomić pralki a , z a s r a n e gacie pierze mu pani Basia, zna się na drogach chociaż nigdy nie prowadził auta ani nie ma prawa jazdy!
  • ~gorszy sort
    (2019-04-28 17:59)
    U matki pod kiecką, a potem pod pierzyną stan wojenny przetrwał, więc zna się na kobietach i na wojsku. Fachurka od kociej boleści. A jurgielowi po ew."wyborze" zawiezie osobiście TIR-em kozetkę do spania, aby mogło toto przetrwać bez szwanku najdłuższe obrady.
  • ~Wera
    (2019-04-28 17:57)
    A bilet w tramwaju umiesz kupic i skasowac .?
  • ~kierowca
    (2019-04-28 17:05)
    Baju baju baju baju baju baju swoim marionetkom chwali d.....a dla sledzików.Normalni mieszkańcy jak tego słuchali to się w glowę stukali.
  • ~wujek z VW
    (2019-04-28 17:29)
    Czy Pan Prezes jeździ po Polsce polskim samochodem ?
  • ~Matka
    (2019-04-28 17:51)
    "potrzebni są ludzie, którzy potrafią się tam poruszać, którzy nie mają żadnych kłopotów z tym poruszaniem się" Meleks Karski potrafi. Przed Polską i światem popisał pijackim rajdem meleksem na Cyprze. Gdzie, co jeszcze bardziej żałosne, reprezentował Polskę jako delegat do Rady Europy.
  • ~Woźnica
    (2019-04-28 17:25)
    Ha, ha, ha ...
  • ~bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!
    (2019-04-28 17:36)
    Mistrz kierownicy ucieka?
  • ~Nostradamo
    (2019-04-28 17:08)
    Serce Europy ?Byc moze ale ta ekipa pod dowdztwem Kaczynskiego ,ze bedziemy Anuns Europa.
  • ~Zepp
    (2019-04-28 17:39)
    A na kobietach zna się lepiej niż ginekolog
  • ~tezet
    (2019-04-28 18:10)
    Zna polskie drogi z okien luksusowego Mercedesa z firankami i ochroniarzami.
  • ~Norymberdzki
    (2019-04-28 18:09)
    Pewnie dlatego spóźnia się do sejmu bo jest stale w drodze.
  • ~Jaro Kaczynski
    (2019-04-28 18:16)
    Ja wiem wszystko i najlepiej , znam wszystko i najlepiej, bo ja jestem geniusz, non plus ultra ! Padac ciemnoto na kokana i oczy w ziemie, ja wasz faraon!
  • ~warkrak
    (2019-04-28 19:31)
    Pan Kaczyński nie zna nawet drogi z Warszawy na Wawel i ulic w Warszawie którymi jeździ ze swego domu do siedziby pisu, BO WOŻĄ GO W SAMOCHODZIE Z ZASŁONIĘTYMI OKNAMI.
  • ~sic.
    (2019-04-28 18:52)
    Wypowiedzi tego kretyna nie mieszcza sie w zadnych klinicznych opisach chorob psychcznych ... tych wywodow zgluptaczonego starca nie da sie komentowac ....
  • ~sic.
    (2019-04-28 18:56)
    Tak zna ... przemieza polskie drogi w bilo-czerwonej pelerynce ... czy jest jakas dziedzina naszego zycia na ktorej by sie Kaczynski nie znal ?????
  • ~TW Balbina
    (2019-04-28 19:46)
    czy jest w polsce jakaś dziedzina życia na której prezes pan się nie zna? wypisz wymaluj jak kim ir sen w korei płn.
  • ~Buc
    (2019-04-28 19:58)
    Kim zna się też na wszystkim. Tak właśnie rozkwita dyktatura kierowcy tira.
  • ~w pis
    (2019-04-28 20:41)
    Specjalista od seksu, kont bankowych samodzielnych zakupów i relacji rodzinnych
  • ~zakwitły kaczyńce
    (2019-04-28 19:57)
    luuudzie prezes jest lepszy od sasina a przecież nawet w szkole dzieci wiedzą ze sasin zna się na wszystkim.

Może zainteresować Cię też: