Wałęsa podważa wiarygodność "teczek Kiszczaka". Cenckiewicz: Jego opowieści to fantasmagorie

| Aktualizacja:

Opowieści Wałęsy to tylko fantasmagorie - ocenił dr hab. Sławomir Cenckiewicz, który w piątek odniósł się do twierdzeń byłego prezydenta, że tzw. teczki Kiszczaka zostały sfałszowane. Historyk opublikował "Małe studium archiwalne o Wałęsie i jego kłamstewkach".

wróć do artykułu
  • ~POLONUS
    (2019-04-29 11:34)
    TW. BOLEK jesteś tak wiarygodny jak ten KONFIDENT BONI spadaj na DRZEWO LIŚCIE POmpować
  • ~Igor
    (2019-04-29 11:42)
    Przestancie wybielac bolka . Jest On kapusiem i po zawodach . Ipn Robi w jeden Dzien z ludzi smiecie , ze smieci Robi ludzi . Tak zemnie zrobil ipn i woje sad Admin.
  • ~Nickiewicz
    (2019-04-29 11:48)
    Nie zapomnielismy o "wypozyczeniu" dokumentow przez prezydenta Walese. Dlaczego ich nie oddal w komplecie. I jakie jest prawdopodobienstwo seryjnego wygrywania w Totolotka, nawet jak sie ma obrazek z Matka Boska na marynarce? Ja na te pytania nie moge dotychczas znalezc odpowiedzi.
  • ~dr glinka
    (2019-04-29 11:56)
    Na świecie był tylko jeden Człowiek bez skazy... A Wałęsa ciagle swoje : dwóch! Zachorować na wielkość to ciężka choroba...
  • ~voltersseness
    (2019-04-29 11:58)
    Dowody chyba do wody
  • ~pocztomistrz
    (2019-04-29 12:08)
    Rozsyłaj Wałęso, rozsyłaj, wzbogacisz Pocztę Polską .
  • ~brytan
    (2019-04-29 12:16)
    lechu powiedz że byłeś kapusiem ale trochę coś tam powiedziałem a oni zaraz kasę mi na siłę wciskali
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-04-29 12:17)
    Towarzysz BOKOW od POstKOmunist wydala ostatnie dechy jeszcze bardziej się pakuje w CZERWONĄ ZARAZE kaPOwania STOCZNIOWCOW
  • ~krystek
    (2019-04-29 12:35)
    winny tylko sie tlumaczy a on niechce aby narod myslal inaczej sam sobie dolki kopie to co on powie to bardziej utwierdza ,ze tak postepowal bo pieniadze za to*
  • ~starszy pan
    (2019-04-29 12:39)
    Zdaniem historyków Lech Wałęsa w czasie pełnienia prezydentury, za pomocą UOP (którego kręgosłupem byli SB-ecy, po weryfikacji - na ok 24 tys SB-eków "przeszło" ją 18 tys!!!) zniszczyli 99% wszystkich dokumentów dot. Lecha Wałęsy! Wszędzie: w miejscu zamieszkania, w MO, w wojsku, w zakładach pracy gdzie był zatrudniony, w prywatnych mieszkaniach nawet (prawdopodobnie wasadzili w powietrze jeden blok w Gdańsku przez głupotę!!!). Stąd taka jego buta i pewność, że nic mu już nie grozi, a zarazem zaskoczenie, że Kiszczak, stary agenturalny wyjadacz zachował oryginały z jego teczki! Kiedyś przyznał się do usunięcia części dokumentów ze swoich teczek "wypożyczonych" z archiwum SB w Gdańsku twierdząc, że to były "same kserokopie". Pewnie tak było, co nie oznacza, że były fałszywkami! Ciekawe, że night nie odpowiedział za to złodziejstwo!
  • ~Warszawiak
    (2019-04-29 13:10)
    Największe oszust KAPO STOCZ,,.,,,..,.,-- i szkodnik darmozjad RZECZPOSPOLITEJ
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-04-29 13:38)
    O tym że Wałęsa był konfidentem powiedział Henryk Lenarciak, niestety "wpadł" pod tramwaj kilka tygodni po tym jak ujawnił że w meldunkach TW Bolka na SB są rzeczy prywatne informacje które tylko Wałęsa mógł wiedzieć... (Lenarciak i Wałęsa byli zaprzyjaźnieni)... Tak przyjaciel wydał przyjaciela...
  • ~Maciek
    (2019-04-29 14:00)
    Bolek łajzo zamilcz.
  • ~bdig
    (2019-04-29 14:34)
    Litosci,,,,,,,,,,....przestan oszukiwac samego siebie.........Litosci
  • ~Sokular
    (2019-04-29 14:52)
    Nie ma takich czarowników aby odczarowali aż tyle dowodów na.........Bolka a nobliście radzę zostawić politykę i zabrać się za leczenie nadciśnienia
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-04-29 15:36)
    Przeciez Pan Lech W. nie umie dobrze pisac I nie mowi gramatycznie. To co mogl rozsylac? Sto jedenascie na papierze?
  • ~zgred
    (2019-04-29 15:54)
    Bolek to Bolek i nikt i nic tego nie zmieni. My wiemy a historia nie zapomni.
  • ~R.R.
    (2019-04-30 00:28)
    Jest prawdą że Wałęsa nigdy nie był "BOLKIEM!
  • ~sd2017
    (2019-05-03 18:27)
    KaPOś Tw Bolek nieustająco bekający i nad czym tu deliberować, POrostu chory człowiek.
  • ~nieskundlony
    (2019-05-03 19:12)
    A ja podważam wiarygodność Wałęsy.