Prezydent w orędziu: Kto wzbudza niepokój co do naszej obecności w UE, postępuje wbrew interesowi Polski

| Aktualizacja:

"15 lat temu Polacy podjęli historyczną decyzję gwarantującą nasze członkostwo w UE. Każdy, kto próbuje dziś wzbudzić niepokój, co do naszej obecności w Unii, postępuje wbrew interesowi Polski" - powiedział we wtorek prezydent Andrzej Duda.

wróć do artykułu
  • ~Luna Rossa
    (2019-05-01 09:36)
    To zabawne jak ten zaściankowy zacofany rząd przed każdymi wyborami nagle łagodnieje, jest przyjaźnie nastawiony do wszystkich i wszystkiego, mami obietnicami i jak Polacy zawsze się dadzą na to nabrać....
  • ~Kobieta
    (2019-05-01 09:23)
    Teraz czekamy na orędzie Agatki.
  • ~Polak Lepszego Sortu
    (2019-05-01 09:23)
    Duda powoli zaczyna bredzić jak jego ex-kontrkandydat.
  • ~Stefania
    (2019-05-01 08:40)
    Osoba, która złamała konstytucje nie ma mandatu do oceny kto lub co jest w interesie Polski.
  • ~oj
    (2019-05-01 08:37)
    Farbowane lisy, hipokryci. Przepędzić tę bandę z Polski. Powinni wylądować w więzieniach, ale utrzymanie ich, zważywszy na ilość wszystkich pisowców, byłoby zbyt kosztowne. Banicja to najlepsze rozwiązanie.
  • ~Zza granicy
    (2019-05-01 08:22)
    Jacy się nagle proeuropejscy zrobili przed wyborami do europarlamentu, zakłamani hipokryci. Byleby się do unijnego żłoba dostać, potem znowu można na Unię pluć i Pawłowicz z szafy wypuścić
  • ~stp
    (2019-05-01 08:20)
    Kłamać, kręcić , mylić tropy! Skąd my to znamy ? A teraz wyjdzie rzecznik i wytłumaczy ciemnemu ludowi co Duda miał na "myśli" i wcale nie było to co było słychać......albo wręcz jeszcze coś innego.
  • ~bęc
    (2019-05-01 08:12)
    prezydent ho ho o UE a prezes jeszcze lepszy przynależność łączy z patriotyzmem
  • ~rola
    (2019-05-01 08:10)
    prezydencie !!!! to co zostajemy w tej UE
  • ~areał
    (2019-05-01 08:09)
    no nie!!!!!!!! sklerozę ma prezydent ja pamiętam słowa "Wyimaginowana wspólnota, z której dla Polaków niewiele wynika"
  • ~Gemini sa szkodnikami.
    (2019-05-01 07:11)
    Panie Duda !Gdyby duet zoliborski byl u wladzy a nie trio Miller ,Cimoszewicz,Kwasniewski to nalezelibysmy wraz z Ukraincami i Bilorusinami do wielkiego zespolu ludow slowianskich pod egida najwiekszego z nich.Naszym ukochanym prezydentem bylby pan Putin.
  • ~Sigma
    (2019-05-01 06:51)
    "Europa to my" rzekł Pan prezydent i każdy kto jest przeciw nam jest przeciw euro, bo my jesteśmy przeciw.... Tak widzę konkretyzację tej "wyimaginowanej wspólnoty". To przemówienie jest krokiem milowym w zrozumieniu istoty UE.
  • ~sic.
    (2019-05-01 06:01)
    To sa slowa skierowane p. Duda do PiSu i do Kaczynskiego ... Niestety to PiS - wyrzuca flagi EU, a co zrobila poslanka Pawlowicz ? Flage EU nazywa szmata - i Szydlo i Pawlowicz to pisowskie g ....no. Do Dzis sa bezkarne.
  • ~On
    (2019-05-01 05:24)
    Cos komentarzy piskich trolli nie widze. Kolektywne milczenie, slow im brakuje.?
  • ~Look
    (2019-05-01 05:20)
    On juz z Kaczynskim zadziera? No bo przeciez Duda adresuje te slowa fo Kaczynskiego i jego k u n d e l k o w!
  • ~Ob RPlitej
    (2019-05-01 01:00)
    Co jestvpowodem ,ze tego rezydenta ,urzednika nazywacie prezydentem.Prezydenta to my sobie dopiero wybierzemy.
  • ~kali1970
    (2019-04-30 23:40)
    I ten "specjalista"od wyimaginowanej wspólnoty śmie zabierać głos !!!!! stracił szansę by trzymać dziób zamknięty !!!! Skandal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~zin
    (2019-04-30 22:34)
    czesto sie slyszy ze pis bedzie chcial reformowac Unie Polacy nie dopuscie do tego lepiej zeby juz ta Unia byla jaka jest anie reformowana jak Polska w ktorejspoleczenstwo zostalo totalnie sklocone nie mowiac o chaosie w sdach i edukacji
  • ~Patelnià bez łeb
    (2019-04-30 22:14)
    Jeżeli ktoś jednego dnia przysięga, że jest Janem III Sobieskim, a następnego dnia daje się pociąć za to, że jest Kara Mustafą, to w języku medycznym jaka to jest jednostka ????
  • ~Zorro
    (2019-04-30 22:10)
    Mój niepokój w tej sprawie wzbudza pan prezes Kaczynski i jego pieski - co pan na to panie Prezydęcie?

Może zainteresować Cię też: