Prezydent w orędziu: Kto wzbudza niepokój co do naszej obecności w UE, postępuje wbrew interesowi Polski

| Aktualizacja:

"15 lat temu Polacy podjęli historyczną decyzję gwarantującą nasze członkostwo w UE. Każdy, kto próbuje dziś wzbudzić niepokój, co do naszej obecności w Unii, postępuje wbrew interesowi Polski" - powiedział we wtorek prezydent Andrzej Duda.

wróć do artykułu
  • ~paździoch rentier
    (2019-04-30 20:42)
    Unia generalnie be ale ojro jest cacy, bardzo, bardzo cacy.
  • ~proste
    (2019-04-30 20:56)
    jak go widze i slysze to kibel murowany czy niemoglby sie zamknac raz na zawsze przeciesz nie reprezentuje nas wszystkich i ja sobie nie rzycze zeby telewizja za ktora place skracala mi zycie
  • ~Tilki
    (2019-04-30 20:56)
    Przede wszystkim to pan sam wzbudza ten niepokoj i pana kumple - Szczerski, Kaczynski itd.itp.
  • ~Jimmy Bounce...
    (2019-04-30 21:02)
    Brawo Panie Prezydencie, walić broniarza i innych bananowców, siewców nienawiści
  • ~Poldi
    (2019-04-30 21:03)
    Czyli Pis, bo to Pis wzbudza ten niepokoj! A piskie trolle tak pomstuja na Unie, na Tuska, ze sie w glowie nie miesci, o jakichs kolchozach pisza, tez o innych starych czlonkach Unii jak Francja, czy Niemcy bardzo, bardzo negatywnie. To tylko Pis szczuje na Unie, wiec prezydencie, do kogo ten apel? O co im teraz chodzi? Juz nie kapuje
  • ~Motór
    (2019-04-30 21:04)
    Mierność, mierność, mierność nad miernościami. Panie Boże miej Polskę w opiece!
  • ~Pajocometrowi braknie już skali
    (2019-04-30 21:08)
    A kto jak nie ty porównywał UE do zaborów...
  • ~Duda też idzie w zaparte
    (2019-04-30 21:08)
    Dlaczego słowa PISowskiej elyty nigdy nie brzmią prawdziwie ? Cynizm, kupczenie losem Polek i Polaków, czyli Polski i pośrednio też UE, okłamywanie elektoratu - to norma. Każdy środek do celu /władzy nad korytem/ jest PISowcom bliski. I cenny !
  • ~!@#TAKA PRAWDA
    (2019-04-30 21:08)
    Adrian powiedział co mu kazano i na tym skończył. Sam od siebie nie umie lub boi się wydukać jedno słowo prawdy. Jest z PIS i kłamie jak PIS.
  • ~ ~~
    (2019-04-30 21:14)
    Przecież Duda nie tak dawno mówił o Unii Europejskiej że to "Wyimaginowana wspólnota, z której dla Polaków niewiele wynika". Zatem i d i o t a czy specjalnie teraz struga głupa?
  • ~Przykra prawda
    (2019-04-30 21:16)
    Czasami mnie zastanawia czy on wie co mówi.
  • ~Klasyka Gatunku
    (2019-04-30 21:45)
    Ciekawe, czy prezes ejakulował?.......
  • ~tornado
    (2019-04-30 21:46)
    Paź A.D.
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-04-30 21:58)
    Całkowicie się z tobą zgadzam Maliniak. Zarówno ty jak i twoi PISbolszewicy postępujecie wbrew interesom Polski !!!!
  • ~polexit
    (2019-04-30 21:59)
    Może bym uwierzył w ten euroentuzjazm, gdybyś pan nie był po pachy ubabrany w pisowskiej akcji niszczenia podstaw cywilizacji zachodniej w Polsce. 1. Ułaskawianie kolesi zanim zdążył wypowiedzieć się sąd. 2. Zaprzysięganie dublerów do Trybunału Konstytucyjnego o północy; 3. Podpisywanie jak leci pisowskich ustaw mających na celu podporządkowanie sądownictwa Partii, od Trybunału Konstytucyjnego przez Krajową Radę Sądownictwa po Sąd Najwyższy. 4. Podpisywanie ustaw poddających media publiczne bezpośredniemu kierowaniu z ulicy Ciemnogrodzkiej. Do polexitu nie są potrzebne oficjalne deklaracje, wystarczą czyny wyrzucające Polskę do grona krajów ludożerczych.
  • ~Zorro
    (2019-04-30 22:10)
    Mój niepokój w tej sprawie wzbudza pan prezes Kaczynski i jego pieski - co pan na to panie Prezydęcie?
  • ~Patelnià bez łeb
    (2019-04-30 22:14)
    Jeżeli ktoś jednego dnia przysięga, że jest Janem III Sobieskim, a następnego dnia daje się pociąć za to, że jest Kara Mustafą, to w języku medycznym jaka to jest jednostka ????
  • ~zin
    (2019-04-30 22:34)
    czesto sie slyszy ze pis bedzie chcial reformowac Unie Polacy nie dopuscie do tego lepiej zeby juz ta Unia byla jaka jest anie reformowana jak Polska w ktorejspoleczenstwo zostalo totalnie sklocone nie mowiac o chaosie w sdach i edukacji
  • ~kali1970
    (2019-04-30 23:40)
    I ten "specjalista"od wyimaginowanej wspólnoty śmie zabierać głos !!!!! stracił szansę by trzymać dziób zamknięty !!!! Skandal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Ob RPlitej
    (2019-05-01 01:00)
    Co jestvpowodem ,ze tego rezydenta ,urzednika nazywacie prezydentem.Prezydenta to my sobie dopiero wybierzemy.

Może zainteresować Cię też: