Zybertowicz o planowanym wykładzie Tuska: To szczwany polityk, będzie insynuował

"Tusk będzie insynuował różne rzeczy, będzie sugerował, będzie formułował aluzje" - powiedział doradca prezydenta prof. Andrzej Zybertowicz o planowanym na 3 maja wykładzie Donalda Tuska na Uniwersytecie Warszawskim.

wróć do artykułu
  • ~pis usiłuje wyprzedzić spodziewany atak
    (2019-04-30 21:38)
    Ten szczwany i b. wysoko opłacany politykier / bo nie polityk / już szczuje i insynuuje. Nie ma żadnych braw, panie pisorze, raczej gwizdy się należą. Swoją drogą dlaczego Przewodniczący Tusk miałby atakować PIS ? KE może pokazać przyszłość i już PIS leży na łopatkach, i jak wtedy nazwać to atakiem ? Czego on jest profesorem - wodociągów czy ścieków ?
  • ~ula
    (2019-04-30 21:42)
    Zybertowicz - jak Tusk ci pozwoli to możesz mu wyczyścić buty.
  • ~Areał
    (2019-04-30 21:43)
    ty Zub....... poczekaj a wszystkiego się dowiesz no chyba że ty prorok
  • ~Klasyka Gatunku
    (2019-04-30 21:43)
    Tu sigma....Tu sigma!!!........ Jak mnie słyszysz Andriusza?.....
  • ~Rozeschły się wszystkie klepki pod kopułą
    (2019-04-30 21:50)
    Szczwany polityk właśnie już dzisiaj wylał całą betoniarkę insynuacji. Na politrukowskim parteitagu w Krakowie.
  • ~rychu
    (2019-04-30 21:52)
    Zybertowicz, jestes kretyn pomimo posiadanego tytulu !!!!!! "o obecnej władzy można mówić jako o bolszewikach" to nie jest insynuacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiesz ile jest prawdy w nazwie partii Jareczka ??!!!!!! tylko "i", reszta to klamstwo, zochydzenie dwoch waznych i pieknych polskich slow !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~co pan na to !!
    (2019-04-30 21:54)
    Panie profesorze to co wyprawia szef TVP - teraz Zakopane - pan K. - przypomina czasy PRL - wstyd publiczna TVP - ciągle pokazuje na koncercie pana K. - jak by to on z własnej kasy to za sponsorował !!!!
  • ~mabena
    (2019-04-30 21:59)
    Powiedział ten co opowiadał brednie o Okrągłym Stole!
  • ~piotr
    (2019-04-30 21:59)
    tak to bywa jak brak talentu uzupełnia człowiek wazeliną
  • ~rajmundo
    (2019-04-30 22:02)
    Panie profesorze, a co z MASTURBACJĄ? Czy to prawda, że Tusk zamierza wzywać do MASTURBACJI?
  • ~myszka agresorka
    (2019-04-30 22:13)
    PO to nienawiść, kłamstwa i insynuacje. PO to KARUZELE VAT, mafie paliwowe, przekręty w dotacjach europejskich, to bieda polskich rodzin. To interesy Niemiec, brak budowy Centralnego Portu Lotniczego, brak przekopu Mierzei Wiślanej, to 20 % bezrobocie.
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-04-30 22:15)
    Zybertowicz to schzofrenik paranoidalny, który wszędzie węszy spisek !!! Typowa dolegliwość PiSbolszewików !!!
  • ~Wczesny emeryt
    (2019-04-30 22:17)
    Zybertowicz, może wyjaśnisz skąd taka wolta PiSu i Dudy. Zupełnie niedawno wyrzuciliście wszystkie flagi unijne z tła publicznych wystąpień, a teraz mówicie jaka to unia dobra? Czyżby powtórka z 2010 gdy Kaczyński w kampanii przemawiał do "przyjaciół Moskali"?
  • ~Norymberdzki
    (2019-04-30 22:18)
    Konkurencja dla Jackowskiego. Skoro Zybertowicz taki jasnowidz, to może powie jaki jest wynik wyborów do Europarlamentu i do sejmu.
  • ~autorwidmo
    (2019-04-30 22:28)
    Patrzcie dzieci, Zybertowicz. Tak właśnie wygląda antysemita.
  • ~Mim
    (2019-04-30 22:35)
    Ten ideolog partyjny jedynie potwierdza, że w Wolsce dyktatura proletariatu stała się faktem, a budowa komunizmu trwa w najlepsze.
  • ~dla sprostowania
    (2019-04-30 22:45)
    Tusk to nie szczwany polityk tylko głupio-cwany kłamca , niemiecki agent i kapciowy Keiserin Merkel.
  • ~Polak z Polski
    (2019-04-30 23:24)
    Zybertowicz to szczwany gostek, bo to taki facet, który nie ma nic kompletnie nic do powiedzenia, a jedynie absorbuje publikę, bo im większe głupoty lub jad wypluwa tym bardziej publikę to ekscytuje. Jedyna rada gościa należy ignorować, bo z tej jego gadki nic a nic nie wynika, a więc ludzie szkoda własnego czasu.
  • ~przykre
    (2019-04-30 23:35)
    Pan profesor doszedl chyba znowu do pieniedzy i moglby troche znowu na dobroczynnosc wydac. Ten czlowiek nie widzi swego problemu a nie potrafi milczec Przykre.
  • ~insyg
    (2019-04-30 23:44)
    Zybertowicz mówiąc o insynuacji sam zaczął od insynuacji. Ps. Wór drze i jeszcze kwiczy.