Prezydent: My, Polacy jesteśmy narodem, który wpłynął na dzieje Europy i świata

My, Polacy jesteśmy narodem, który nie tylko tworzył własną historię, ale który wpłynął także na dzieje Europy, świata i ukształtował w jakimś sensie ten świat - mówił prezydent Andrzej Duda podczas obchodów Święta Konstytucji 3 maja na Placu Zamkowym w Warszawie.

wróć do artykułu
  • ~uczcie się polaczki swojej historii
    (2019-05-04 13:38)
    Na pewno są Polacy lepszym narodem niż Francuzi , Belgowie , Norwedzy, Holendrzy , Łotysze, Ukraińcy , etc, którzy wspólpracowali z hitlerowskimi Niemcami.
  • ~Kobieta
    (2019-05-04 07:29)
    Nie ma to jak dobre samozadowolenie. Bezcenne i wspomagające w stanach depresyjnych w sytuacji gdy reszta Europy i świata ma w czterech literach takie wynurzenia.
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2019-05-03 18:14)
    Kolejne przejawy narodowej megalomanii w wykonaniu prezydenta.
  • ~ZNIESMACZONY
    (2019-05-03 17:17)
    ADRIAN KRZYKLIWY,ksywka "budyń" i tyle na ten temat !
  • ~kapitan WSW
    (2019-05-03 16:34)
    Panie Duda,dlaczego pan to mówi do Polaków? Oni wiedzą o sobie wystarczająco dużo. Mów pan do Anglików, Amerykanów, Francuzów i innych. Czy pan tego nie rozumie, bo najwyraźniej klepie pan szczeniackie banały pochwalne. Na te plewy nie weźmie pan społeczeństwa. My wiemy, że wy zyjecie w Polsce za sowite pensje i ogromne boki. A my klepiemy biedę. Żeby prawda miała kłopoty z wyjściem na świat, wciąż nas trzymacie w kołchozie o nazwie Folwark Polska. Dlatego bronicie się przez wspólną walutą. Przyjęcie Euro pokazałoby narodowi, za kogo macie Polaków w Polsce.
  • ~areał
    (2019-05-03 16:21)
    tak naród wpłynął ale jak teraz wpływa Polska na dzieje Europy prezydencie? przyszłość się liczy bo w przyszłości będziemy żyć
  • ~xzs
    (2019-05-03 16:10)
    Ten spasiony w okularach co tam robi?...
  • ~gorszy sort
    (2019-05-03 16:00)
    Jedni twierdzą, że trolla nie było widać bo zapomnieli mu przynieść schodki, natomiast inni, że miał poprowadzić defiladę lotniczą lecąc na miotle, tylko mu się kij złamał.
  • ~Jeden z tych uciekajacych
    (2019-05-03 16:00)
    Panie prezydencie Duda - z wielka radoscia i duma moge powiedziec, ze Polska to nadal ch…, d..a i kamieni kupa. Najbardziej tak mysla ludzie uciekajacy z tego kraju na tulaczke za chlebem i nie ludzie na wysokich, panstwowych stanowiskach ! Co Pan na to ? Pan i tak mowi za duzo i za chetnie !
  • ~mar
    (2019-05-03 16:00)
    Pan Duda i las zapracowanych generałów Czy jeszcze gdziekolwiek generałowie służą jako TŁO ? No moze tylko w Rosji a czy jest ich aż tylu ?
  • ~sic.
    (2019-05-03 15:55)
    Dobre zdjecie ... Duda, Karski, Czarnecki ... . - ten sam poziom intelektualny ...
  • ~zin
    (2019-05-03 15:50)
    barbazynstwem jest skazywac ludzi chorych na cierpienie jakie spotyka wieluludzi ktorzy boja sie dzwonic na pogotowiaew ktorych zasiadaja durnie ktore skazaly juz wielu dzieci i seniorow na smierc nie przyslajac pogotowia
  • ~Oj
    (2019-05-03 15:27)
    A gdzie to dziewica żoliborska ? Zaspała w swoim zwykłym szarym łóżeczku i olała wystąpienie pierwszego długopisu Wolski ?
  • ~mkk
    (2019-05-03 15:04)
    A. Duda: " My, Polacy jesteśmy narodem, który nie tylko tworzył własną historię, ale który wpłynął także na dzieje Europy, świata i ukształtował w jakimś sensie ten świat". Statystycznie jak każdy inny naród. Ciut. Więc o co się tu nadymać?
  • ~Aleko
    (2019-05-03 14:58)
    Ludzie, nie dajcie sie oszukiwac ta falszywa duma. Ona jest tylko na potrzeby polityki tych "ludzkich" panow. Polacy nie wplyneli na dzieje Europy i swiata. To dzieje Europy i swiata wplynely na Polakow. Polska to nawet kraj nie tyle plynacy co dryfujacy.Teraz tez dryfuje choc ma realna szanse wplywac. W marnowaniu tej szansy ma swoj walny udzial rowniez niejaki Adrian Duda.
  • ~PervoDolores
    (2019-05-03 14:53)
    Budyn gada o historii.... blagam - koncz Wasc wstydu oszczedz...
  • ~Watson
    (2019-05-03 14:48)
    TAAAAk, tak "wpłynął na dzieje Europy" ze polactwo w UK doprowadzili do BREXIT !!!
  • ~sierżant SB
    (2019-05-03 14:44)
    MaczoDuda i ułuda. Miłujcie się! Nie wiecie, że my pisowcy od zawsze walczyliśmy o braterstwo, miłość i solidarność między Polakami? Przykładem telewizyjni gwizdorzy z rachoniopodobnymi ludźmi. Oni od zawsze w imieniu PiS nieśli serce jezusa do każdego brata Polaka.
  • ~Szyba
    (2019-05-03 14:39)
    Prezydent Juda ups...Duda powiedział "my Polacy"... hahahahaha
  • ~jo jo