Pobicie działacza PiS w Szczecinie. Sprawca nie trafi do aresztu

Szczeciński sąd nie uwzględnił we wtorek wniosku o areszt tymczasowy wobec mężczyzny, który zaatakował działacza PiS roznoszącego materiały wyborcze. Uznano, że materiał dowodowy jest niemalże kompletny.

wróć do artykułu
  • ~janosik
    (2019-05-10 08:10)
    jesli by do mojej skrzynki wkladali pisowskie agitki a ja bym to widzial to mieli by problem z wrogiem sie nie pertraktuje
  • ~Babunia
    (2019-05-09 17:58)
    Kto czym wojuje........, to jedna biblijna madrosc, a druga : bija cie w prawy policzek , to nastaw lewy, no. Nastawil, nastawil? No , bo Pis to tacy chrzescijanie.....
  • ~Prababcia
    (2019-05-09 17:55)
    No jak mi go zal, serdecznie wspoluczje, a czy on juz zdy ha ha ha ha ha?
  • ~irenka
    (2019-05-07 12:39)
    MOWA NIENAWSCI TO DOMENA SEPLENIACEGO TUSKA.INTLELEKT ZERO. PODLOSC NA NAJWYZSZYM POZIOMIE.MARIONETA MERKEL
  • ~Uwe
    (2019-05-07 12:15)
    Na Pomorzu Zachodnim za dużo jest przybyłego zza Buga buraczanego i zakompleksionego towarzystwa.
  • ~sic.
    (2019-05-07 12:10)
    Za dobre uczynki nie wstadza sie do paki ...
  • ~Maturzysta
    (2019-05-06 12:15)
    Koło Szczecina rolnik pogłębia szambo-po co to robisz pyta sąsiad ? Ponoć Tusk chce się kąpać z Jażdżewskim.
  • ~kk
    (2019-05-05 19:59)
    Mazurek jak twoj kumplez ONR bili kobiety na na marszu niepodległość to dobrze a jak biją teraz jtwojch kumpli to źle a znasz to, Kto mieczem widuję ten od miecza Gine"
  • ~234
    (2019-05-05 19:32)
    Nie ****** bzdur pani Mazurek ps.Baba Jaga,a skąd mieszkanie mógł wiedzieć,że menel zaśmiecający budynek jest z PIS-u.
  • ~TW.BALBINA
    (2019-05-05 18:32)
    Ależ pani Mazurek - pan Schetyna rozumie że "KAŻDZ AKCJA WYWOŁUJE OKREŚLONĄ REAKCJĘ. TO SYTUACJA KTÓRA NIE POWINNA MIEĆ MIEJSCA, ALE TEŻ ICH ROZUMIEM" Kto jak kto ale Pani to powinna wiedzieć najlepiej!!!!!! (Dla nie kumatych ; wypowiedż rzeczniczki PiS B. Mazurek po wydarzeniach w Radomiu) Typowa mentalność Kalego; JAK KALI UKRAŚĆ KROWĘ TO DOBRY UCZYNEK ,ALE JAK KALEMU UKRAŚĆ KROWE TO ZŁY UCZYNEK. Pozdrowienia dla PiSiej ciemnoty!!
  • ~ktoś od Zabawskiego
    (2019-05-05 17:54)
    Och, wreszcie zniknęły komentarze porucznika PiS-becji o ksywie [Krystyna z agencji]. To dobrze wyszkolony funkcjonariusz. Ciekawe, czy ośrodek MSWiA w Miedzeszynie nie zajmuje się inwigilacją internetu?
  • ~telemarket.poczta.pis
    (2019-05-05 17:45)
    Zarządca strony podaje 75 komentarzy. Moich zniknęło lub nie dopuścili kilka. Obserwując tę stronę, uważam, że znajduje się na niej najwyżej 20% tego, co ludzie piszą. Oczywiście znikają komentarze rozsądne, logiczne, jednak winne odsłaniania ołudy pisowców.
  • ~Zorro
    (2019-05-05 16:46)
    Pamiętacie co załgana pani Mazurek mówiła po śmierci Adamowicza?
  • ~krweki obywatel
    (2019-05-05 16:24)
    Jak ktos nie ma argumentu ,to bierze sie do bicia.
  • ~xxl
    (2019-05-05 15:49)
    A jakie dowody ma babo-chłop że to Tusk pobił działacza .
  • ~krzysztof
    (2019-05-05 15:14)
    POLICJA WIE KTO POBIŁ, ALE NIC NIE MÓWI, COŚ MI SIĘ WYDAJE ŻE TO JEST WYZNAWCA PISU
  • ~mam czujki i czujnik~
    (2019-05-05 14:03)
    Każdy POkemon i KEowski zbok wali w PiS przez cały rok.
  • ~Uwe
    (2019-05-05 14:00)
    PO zaburaczonym i zakompleksionym zachodnio-pomorskim dziadostwie, przybyszach ze wschodu nie spodziewajcie sie niczego dobrego.
  • ~JMK
    (2019-05-05 13:55)
    ten poszkodowany od ulotek zostanie na pewno odznaczony przez prezydenta za walkę o polskość
  • ~wyborca pis