Pobicie działacza PiS w Szczecinie. Sprawca nie trafi do aresztu

Szczeciński sąd nie uwzględnił we wtorek wniosku o areszt tymczasowy wobec mężczyzny, który zaatakował działacza PiS roznoszącego materiały wyborcze. Uznano, że materiał dowodowy jest niemalże kompletny.

wróć do artykułu
  • ~Crofter
    (2019-05-05 10:06)
    Rzekomy sprawca pobicia tylko sie usmiechal - to ci od ulotek pobili sie miedzy soba
  • ~sic.
    (2019-05-05 09:37)
    I oczywiscie sprawca byl z PO ...
  • ~mosquito
    (2019-05-05 09:56)
    J. Jagielski mógł robić co chciał ale musiał działać zgodnie z prawem. Wpychanie cichcem ulotek do euroskrzynek w blokach nie uchodzi. To teren prywatny, wymagający zgody właścicieli, administratora. Czy J.J. pytał o zgodę?
  • ~Zza kulis
    (2019-05-05 10:04)
    A ponieważ to działacz PiS, to sprawca zostanie przykładnie oskarżony przez pisią prokuraturę i skazany na wiele lat ( trzeba znaleźć odpowiedni paragraf, terroryzm czy coś w tym stylu) I po to była deforma sądownictwa w wydaniu PiS
  • ~cis
    (2019-05-05 09:58)
    Łobuz wyszedł z mieszkania aby przegonić domokrążców zaśmiecający klatki schodowe ulotkami. Bić nie powinien ale skąd wiadomo Panie Ministrze, ze był on o opozycji - tym bardziej toatalnej??? Prosimy nie dorabiać gęby przeciwnikom politycznym...
  • ~riddick
    (2019-05-05 10:06)
    To w ogóle zagadkowa sprawa. Szczecin to matecznik Brudzińskiego.PiS stara sie jak może kupić szczecinian i nic z tego nie wychodzi: PiS stale tam przegrywa. Dlaczego tam nie lubią PiSu? Może Brudziński by się wysilił i powiedział szczerze dlaczego.Nie czuje się odpowiedzialny za ta sytuację?
  • ~Zdzisław
    (2019-05-05 10:06)
    Sami do takiej politycznej i ludzkiej wściekłości doprowadziliście. Wcześniej tego nie było. Zbieracie żniwo własnych działań i medialnego przekazu.A teraz udajecie zdziwienie? Fakt, nic takiego zachowania nie powinno tłumaczyć, ale jest to już mimowolny odruch wynikający z waszego przekazu. Ludzie już tego najzwyczajniej nerwowo nie wytrzymują takiej mentalności.
  • ~Anka
    (2019-05-05 10:13)
    A w reżimowej PiS info, mogę się założyć, będzie to temat dnia i transmisja na żywo z wyprowadzenia gościa w kajdanach z odpowiednimi komentarzami zaproszonych do studia "fachowców"
  • ~Szyba
    (2019-05-05 10:44)
    Jestem przeciwnikiem agresji , zarówno w stosunku do człowieka od ulotek jak i agresywnego oskarżania przeciwników politycznych ! Panie Brudziński czy to nie pan wykrzykiwał z krzaków .................? Czy to nie pani Mazurek nie popiera ale rozumie ...
  • ~wyborca
    (2019-05-05 09:56)
    Mowa miłości i tolerancji. Roznoszenie ulotek, to przecież zagrożenia dla korytka postkomuny.
  • ~Artur. Bialystok
    (2019-05-05 11:17)
    Nienawiść i zacietrzewienie to produkt pisowski. Jeszcze nigdy Polacy tak się nienawidzili.to wasza szkoła pisuary.
  • ~Mark Twain
    (2019-05-05 10:16)
    To nie musiało być zdarzenie polityczne. Gdyby miało być, "agresor" dałby w nos roznoszącemu po przeczytaniu ulotek! Sam mam dość ciągłych "prezentów ulotkowych" w skrzynce. Po kilku dniach nieopróżniania jest tam po prostu śmietnik. Trzeba wszystko dokładnie przejrzeć, czy gdzieś pomiędzy nie znajduje się jakiś list. Prawdopodobnie w taki sposób wyrzuciłem rachunek za światło.
  • ~Abc design
    (2019-05-05 10:37)
    Powstrzymać szaleństwo?! Pani Mazurek i PiS wykorzysta każdy incydent, naszych biją, ratunku! Ta szalona opozycja?! Hipokryci... może przypomnę morderstwo pana Adamowicza, to jest szaleństwo!
  • ~Stary wiarus
    (2019-05-05 10:48)
    Oczywista oczywistość że to prowokacja aby zbudzic zainteresowanie i pluć na przeciwników, Stara socjotechnika!!!
  • ~Matka
    (2019-05-05 10:22)
    Ja osobiście też mam mordercze instynkty, gdy mam zapchaną skrzynkę ulotkami gazetkami itp. I nie tylko skrzynkę, zbieram te śmieci po całym podwórku. I później muszę je jeszcze segregować. Po co chodził w sobotę? W tygodniu można zaśmiecać bezkarnie, bo większość pracuje. Panowie mogli grzecznie zapukać do każdych drzwi i porozmawiać. Tak powinna wyglądać kampania wyborcza.
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-05-05 10:40)
    Brak dekomunizacji doorowadzil do patologii w kraju. Organizacje polityczne grupujace i sprzyjajace postkomunistom powinny byc rozwiazane.
  • ~pipi
    (2019-05-05 11:09)
    Towarzyszko Mazurek... to się może i nie powinno zdarzyć ale rozumiem emocje
  • ~Na stoku
    (2019-05-05 11:44)
    Co ma wspólnego Schetyna z gościem od ulotek? Mazurkowa odleciała...do Brukseli zapewne. Odpowiem słowami pani Mazurek: nie popieramy, ale rozumiemy
  • ~Gazetka
    (2019-05-05 10:43)
    Brudne pisowskie gierki, facet się wkurzył na zaśmiecanie ulotkami a oni aferę polityczną z tego robią. Brak słów, podli ludzie
  • ~taktotak
    (2019-05-05 10:48)
    Pani Mazurek - jak narodowcy biją, pani milczy. Pani myśli, czy tylko czuje?

Może zainteresować Cię też: