Sikorski: Moje rozmowy z Clinton o ustawie 447 były tak skuteczne, że nie odważyła się podnieść sprawy

Ustawa 447 o restytucji mienia pożydowskiego w krajach Europy po II wojnie światowej nie stwarza zagrożeń dla Polski, wszystkie tego typu roszczenia musiałyby znaleźć wyraz w polskiej ustawie - mówił w poniedziałek Radosław Sikorski.

wróć do artykułu
  • ~^?^
    (2019-05-06 13:42)
    Może Radeczek mieć rację, bo przecież nikt inny tylko ON sam powiedział: „Bullshit… zrobiliśMY laskę Amerykanom […] maMY bardzo płytką dumę i niską samoocenę — taka murzyńskość”?
  • ~wew33
    (2019-05-06 13:48)
    Mitoman i cynik. JA, Ja< Ja , Moje Moje
  • ~Koszerny
    (2019-05-06 13:56)
    Hahaha - kolejne osiagniecie rada=ZDRADKA!!!
  • ~OP
    (2019-05-06 14:00)
    Taki był skuteczny, że Komor obiecywał cięcie lasów. Przecież wyciekła notatka z ambasady.
  • ~ Pudłowow z Ko Eu
    (2019-05-06 14:11)
    NOSEK FASZYSTOWSKI takiego identycznego NOSKA nikt w POLSCE nie POsiada jak TOW, Świrkorski
  • ~Wookie
    (2019-05-06 14:29)
    Pewnie opowiedział jej ten dowcip o Obamie...
  • ~gliniarz
    (2019-05-06 15:53)
    znowu chlopaczek z Oxfordu ? przeciez to analfabeta !! texty na swoje wyklady i przemowienia pisal my angielski Ambasador! za nasza kase ! jego poziom angielskegoi w rozmowie z Clinton mogl przypominac jedynie niezrozumialy jazgot. bo gdyby bylo inaczej i ustalil czy podial w tej sprawie wazna taktyke, tak jak dzis mowi - no to ludzie ! coz za poklask nastapil by po jego powrocie do kraju: gratulacje , wywiady , no i wuoda -u przyjaciol A co bylo? - cisza! , i nic o jego rzekomym sukcesie niekt nic nie mowil! bo poprosty tego nie bylo!! Przeciez to zwykly mitoman , ktory dzis zebrze o kase z Brukselki .
  • ~jak zwykle2+1
    (2019-05-06 16:09)
    Znaczy się że tak po zy/do/sku sobie pogadali jak goy i zyt
  • ~LUKasz
    (2019-05-06 23:31)
    "wszystkie tego typu roszczenia musiałyby znaleźć wyraz w polskiej ustawie" A co jeśli ta ustawa zostanie pod tą okoliczność dopasowana i znajdzie wyraz?
  • ~gadojanka
    (2019-05-31 08:50)
    Bzdury, kto podpisał deklaracje Terezinska, i dopiero ten podpis dal podstawę do stworzenia 447 ***** zasmarkany