Timmermans w Warszawie. "Mój ojciec do dziś wspomina polskich żołnierzy wyzwalających Holandię"

Zatraciliśmy zdolność do działania ponad podziałami w najważniejszych sprawach, a dotyczy to nie tylko Polski, ale też innych krajów UE - mówił w poniedziałek były prezydent Aleksander Kwaśniewski.

wróć do artykułu
  • ~ludz
    (2019-05-19 17:14)
    a jo po pelnili blenda mogli po czekac
  • ~Aronek
    (2019-05-16 12:06)
    A tatuś zdążył już zrzucić mundur WaffenSS ?
  • ~ax
    (2019-05-06 21:22)
    Tylko zapomniałeś co że holenderskie wafen SS w roku 1940 liczyło 25 tys ochtników,co dobrowolnie wstępowali tak zwani (czarni żołnierze) jednym słowem zwyczajne sprzedawczyki ,i jak widac nadal to trwa...
  • ~beret
    (2019-05-06 21:13)
    Wielu z tych polskich żołnierzy którzy po wojnie wrócili do kraju, zostało bestialsko zamordowanych przez protoplastów Kwaśniewskiego i Cimoszewicza, a ich grobów do dziś szukają badacze z IPN-u... Te słowa Timmermansa w tym "towarzystwie" są wybitnie nie na miejscu...
  • ~a n t y p a c a n
    (2019-05-06 20:25)
    Towarzyszu Timmermans, spytaj pan swoich towarzyszy stolz mana i gold staina o to, jak ich ojcowie wspominają tych polskich żołnierzy, którzy wyzwalali twój kraj. Spytaj o to, co z tymi polskimi żołnierzami robili towarzysze stolz many i gold stainy, jeśli ci polscy żołnierze zdecydowali się wrócić do Polski?
  • ~tadek
    (2019-05-06 20:09)
    A czy w tych butelkach, woda mineralna? Trzeba uważać, żeby nie było nawrotu choroby filipińskiej.
  • ~KALACHARI
    (2019-05-06 19:12)
    bolszewickie agenci w działaniach, brakuje tu jeszcze Millera i Cimoszewicza ,miler miał ojca szewca a resztę to ich ojcowie byli zbrodniarzami stalinowskimi , timermans doradzał kacapom w czasie jeszcze bolszewickim , dlatego ma taki sentyment do kacapów
  • ~babcia
    (2019-05-06 18:58)
    Teraz to nie wiem czy dobrze się przyznawać , że nasi żołnierze walczyli w Holandii jak w naszym kraju się niszczy pomniki tych co nas wyzwalali?.
  • ~Totals
    (2019-05-06 18:55)
    No ekipa nie dej sie. Jeden cyrk.
  • ~alfalfa
    (2019-05-06 18:38)
    nie zależy mi na "wiodącej roli". Proszę mnie odliczyć. W zupełności wystarczy uczciwe i równe traktowanie.
  • ~Ale zakłamanie
    (2019-05-06 18:17)
    Jak zginął prezydent Gdanska to wrażliwa inaczej PO odcinała się z obrzydzeniem od języka nienawisci-UE z członkami składała hołd, wdowa pluła a teraz twórcy kamieni kupy organizują cykliczne występy i gdzie nie w cyrku a zabezpueczonych do kształcenia wyzzzego uczelniach.
  • ~TTT~
    (2019-05-06 18:01)
    Gdy Polacy oswobadzali Holandię setki Holendrów służyło w niemieckim SS. Być może tatuś tego holenderskiego rzepa Timmermansa również.
  • ~Żenada
    (2019-05-06 17:27)
    Straszne towarzystwo. Jeden już odpadł , czas na resztę
  • ~NOR
    (2019-05-06 17:18)
    kto slucha tego .upka z bolszewi ?
  • ~ajwaj
    (2019-05-06 16:56)
    A ten Cimoszewicz to nie ten, który samochodem bez ważnych badań technicznych potrącił rowerzystkę na pasach i może mieć sprawę? To nie ten sam "złoty" chłopiec z Hajnówki?
  • ~a n t y p a c a n
    (2019-05-06 16:44)
    Ojciec tego towarzysza obok ze zdjęcia też wspomina tych samych żołnierzy. Śmierć kilku z nich sam ma na sumiemiu.
  • ~Kontemplyta
    (2019-05-06 16:41)
    No tak, wspomina polskich żołnierzy pod Arnhem. Jego tacie się lufa schmeissera grzała na widok lądujących spadochroniarzy.
  • ~f***k away
    (2019-05-06 16:24)
    Timmek wracaj do domu, nie chcemy cię tutaj. Obrażałeś Polakow, więc won.
  • ~J.b.
    (2019-05-06 16:06)
    Moj wujek czolgista wyzwalal Holandie nie po to by neomarxista teraz popieral komunistow. Zolnierze Maczka nie wracali do Polski bo na nich czekalo wiezienie i przesladowania ze strony krewnych dzisiejszych komunistow. Drugi raz Polacy nie beda wyzwalac Holandi.
  • ~łi pipul
    (2019-05-06 16:06)
    ...i większość z tych żołnierzy nie wróciła do swojej Ojczyzny, bo rządzili nią socjaliści, czyli ludzie Pana poglądów i mentalności

Może zainteresować Cię też: