Zniesienie przepisu o obrazie uczuć religijnych? Biedroń mówi o "talibach w funkcji ministra"

Wiosna złoży na jesieni projekt nowelizacji kodeksu karnego znoszącej art. 196 dot. obrazy uczuć religijnych - tak, by w Polsce nikt już nie był ścigany dlatego, że jacyś talibowie próbują na tym zbijać kapitał religijny czy polityczny - mówił we wtorek w Bielsku-Białej lider Wiosny Robert Biedroń.

wróć do artykułu
  • ~antifa man
    (2019-05-08 16:06)
    Jak ścigają faszystów i nacjonalistów, to oburzenie, że "wolność słowa naruszają". Jak ktoś zażartuje sobie dorabiając tęczę Maryi (nic obraźliwego) - to zaraz wielki skowyt prawactwa na temat "obrazy uczuć religijnych". POPIERAM Pana Biedronia, ma całkowitą rację. I tak będę głosował na KE, ale mam nadzieję, że Wiosna będzie miała wystarczająco dużo miejsc w parlamencie, aby móc współdecydować.
  • ~falanga to zielona szmata na wycieraczkę
    (2019-05-08 16:04)
    Ale tu się nacjonalistycznego g... nagromadziło Śmierdzi faszyzmem
  • ~wierzący
    (2019-05-08 09:06)
    Prywatnie , każdy może wierzyć w co i jak chce . Natomiast osoby publiczne muszą podlegać dosadnej ocenie . Wg Biblii bałwochwalstwo jest dowodem głupoty . Dekalog warto znać , ten z Pisma ŚWIĘTEGO .
  • ~antyPiterek
    (2019-05-08 04:01)
    Biedron, wyjedz z Polski np. do kraju przodujacej demokracji Izraela i tam glos swoje poglady
  • ~`olek
    (2019-05-07 21:27)
    Niestety ale przez ostatnie wydarzenia pasuje zaostrzyć katy za profanację i obrazę uczuć religijnych.
  • ~popieram w tym punkcie Biedronia
    (2019-05-07 18:27)
    Ma chlop pelna racje jestem za. Inne swiatopoglady nie sa przeciez kodeksem karnym chronione a dlaczego? Drugi sort? A co z klauzula sumienia? To jest dopiero sprawa. Zolnierz nie musi strzelac bo mu tego jego wiara zabrania.
  • ~Barbara
    (2019-05-07 17:54)
    A ja jestem za ucinaniem członków homoseksualistom ,ażeby nie roznosili bakterii kałowych i nie infekowali społeczeństwa.. Należy ustanowić takie prawo jak najszybciej .
  • ~paragraf
    (2019-05-07 17:12)
    ta i bedzie można sąsiada w dop... popychać raz dziennie z biletem BIEDROŃKARD 2 razy dziennie haha
  • ~shame
    (2019-05-07 15:37)
    Jeżeli można będzie legalnie cisnąć po innych mitologiach takich jak judaizm i muzułmanizm to jestem za.
  • ~nika
    (2019-05-07 14:40)
    Chcę zobaczyć jak Robercik profanuje gwiazdę Dawida tudzież półksiężyc. No naprawdę chciałabym, to widzieć. Odwagi Roberciku. Jak już to uczynisz, chętnie obejrzę, jak zakładasz Maryi tęczowe szaty.
  • ~wiosna i po....
    (2019-05-07 14:39)
    Co bredzi ten --dupcok--?
  • ~Janek W
    (2019-05-07 14:14)
    Zapomniał dodać, że będzie to dotyczyć obrażania tylko katolików. On z jednej strony chce akceptacji dla swojej inności a z drugiej akceptacji do ataku na innych. Jest skończony zanim się zaczął.
  • ~kontestator
    (2019-05-07 14:07)
    A ja jestem za wprowadzeniem przepisów zabraniających homoseksualnej propagandy.
  • ~Piotr
    (2019-05-07 13:53)
    Jak po deszczu będzie tęcza, to trzeba aresztować na 48 h przyrodę (najlepiej o 6.00), przesłuchać i wsadzić za obrazę uczuć religijnych.
  • ~aska
    (2019-05-07 13:43)
    walka z BOGIEM W POLSCE BEDZIE DLA PANA CZKAWKA NIE JEDNI TO ZACZYNALI
  • ~PiS = POLEXIT
    (2019-05-07 13:33)
    Brawo! Ale najpierw prosimy rozliczyć zgodnie z obowiązującym prawem wszystkich pisowskich kacyków używających wiary i religii do swoich plugawych politycznych gierek, porozliczać ludzi takich jak pani Godek grających religią i wykorzystujących krzyż jako pałę na przeciwników, rozliczyć załganych klechów wspierających tą niekończącą się profanację i obrażanie uczuć religijnych!
  • ~bramy piekielne go nie przemogą
    (2019-05-07 13:28)
    Wiosna to może sobie złożyć kwiaty na swoim grobie poilitycznym. Na jesieni. Na wrogości do religii wszyscy się przejechali. I Ty też się przejedziesz
  • ~Wania
    (2019-05-07 13:25)
    Krysza pojechala??? Grażdanin Biedroń!
  • ~Canadian in Poland
    (2019-05-07 13:22)
    Jedyny polityk w Polsce ktory mówi z jakimkolwiek sensie. Niestety nie ma realnej szansy, Polska jest poważnie uboga pod względem jakości edukacji i jakości swoich polityków. Zawsze przeznaczony na kraj niewolników, niewolników obcych krajów.
  • ~kar
    (2019-05-07 13:21)
    czy homoseksualistów można obrażać ? W Wielkiej Brytanii aresztowano kobietę , bo na transseksualistę powiedziała - mężczyzna.

Może zainteresować Cię też: