Zniesienie przepisu o obrazie uczuć religijnych? Biedroń mówi o "talibach w funkcji ministra"

Wiosna złoży na jesieni projekt nowelizacji kodeksu karnego znoszącej art. 196 dot. obrazy uczuć religijnych - tak, by w Polsce nikt już nie był ścigany dlatego, że jacyś talibowie próbują na tym zbijać kapitał religijny czy polityczny - mówił we wtorek w Bielsku-Białej lider Wiosny Robert Biedroń.

wróć do artykułu
  • ~hahahaha
    (2019-05-07 13:11)
    biedron przespałes się z cimermansem ,.,.
  • ~Canadian in Poland
    (2019-05-07 13:22)
    Jedyny polityk w Polsce ktory mówi z jakimkolwiek sensie. Niestety nie ma realnej szansy, Polska jest poważnie uboga pod względem jakości edukacji i jakości swoich polityków. Zawsze przeznaczony na kraj niewolników, niewolników obcych krajów.
  • ~PiS = POLEXIT
    (2019-05-07 13:33)
    Brawo! Ale najpierw prosimy rozliczyć zgodnie z obowiązującym prawem wszystkich pisowskich kacyków używających wiary i religii do swoich plugawych politycznych gierek, porozliczać ludzi takich jak pani Godek grających religią i wykorzystujących krzyż jako pałę na przeciwników, rozliczyć załganych klechów wspierających tą niekończącą się profanację i obrażanie uczuć religijnych!
  • ~inwestuj w CFD
    (2019-05-07 13:02)
    Neomarksista i homoseksualista, społeczny wywrotowiec Biedroń, pupilek Timmermansa, za marki i euro pełen jest mowy nienawiści . Aż sie przelewa.
  • ~frankowicz
    (2019-05-07 12:52)
    Strach kupować dziecku kredki.
  • ~qwr
    (2019-05-07 13:09)
    Co ty Biedroń bredzisz.Zimą już będziesz miał 5% poparcia. Tezy z księżyca .Czy to jest realny problem polskiego społeczeństwa.
  • ~gość
    (2019-05-07 13:13)
    Złoży też wniosek tej samej treści o rowerzystach i innych co mylą układ trawienny z rozrodczym?????
  • ~bramy piekielne go nie przemogą
    (2019-05-07 13:28)
    Wiosna to może sobie złożyć kwiaty na swoim grobie poilitycznym. Na jesieni. Na wrogości do religii wszyscy się przejechali. I Ty też się przejedziesz
  • ~kar
    (2019-05-07 13:21)
    czy homoseksualistów można obrażać ? W Wielkiej Brytanii aresztowano kobietę , bo na transseksualistę powiedziała - mężczyzna.
  • ~kontestator
    (2019-05-07 14:07)
    A ja jestem za wprowadzeniem przepisów zabraniających homoseksualnej propagandy.
  • ~Janek W
    (2019-05-07 14:14)
    Zapomniał dodać, że będzie to dotyczyć obrażania tylko katolików. On z jednej strony chce akceptacji dla swojej inności a z drugiej akceptacji do ataku na innych. Jest skończony zanim się zaczął.
  • ~Piotr
    (2019-05-07 13:53)
    Jak po deszczu będzie tęcza, to trzeba aresztować na 48 h przyrodę (najlepiej o 6.00), przesłuchać i wsadzić za obrazę uczuć religijnych.
  • ~aska
    (2019-05-07 13:43)
    walka z BOGIEM W POLSCE BEDZIE DLA PANA CZKAWKA NIE JEDNI TO ZACZYNALI
  • ~wiosna i po....
    (2019-05-07 14:39)
    Co bredzi ten --dupcok--?
  • ~nika
    (2019-05-07 14:40)
    Chcę zobaczyć jak Robercik profanuje gwiazdę Dawida tudzież półksiężyc. No naprawdę chciałabym, to widzieć. Odwagi Roberciku. Jak już to uczynisz, chętnie obejrzę, jak zakładasz Maryi tęczowe szaty.
  • ~shame
    (2019-05-07 15:37)
    Jeżeli można będzie legalnie cisnąć po innych mitologiach takich jak judaizm i muzułmanizm to jestem za.
  • ~paragraf
    (2019-05-07 17:12)
    ta i bedzie można sąsiada w dop... popychać raz dziennie z biletem BIEDROŃKARD 2 razy dziennie haha
  • ~Barbara
    (2019-05-07 17:54)
    A ja jestem za ucinaniem członków homoseksualistom ,ażeby nie roznosili bakterii kałowych i nie infekowali społeczeństwa.. Należy ustanowić takie prawo jak najszybciej .
  • ~Wania
    (2019-05-07 13:25)
    Krysza pojechala??? Grażdanin Biedroń!
  • ~popieram w tym punkcie Biedronia
    (2019-05-07 18:27)
    Ma chlop pelna racje jestem za. Inne swiatopoglady nie sa przeciez kodeksem karnym chronione a dlaczego? Drugi sort? A co z klauzula sumienia? To jest dopiero sprawa. Zolnierz nie musi strzelac bo mu tego jego wiara zabrania.