Bielan: Ciekawe jak Tusk by się zachował, gdyby chodziło o inną religię

| Aktualizacja:

Wicemarszałek Senatu Adam Bielan (PiS) wyraził we wtorek przekonanie, że gdyby chodziło o "atak" na inne, niż chrześcijańska, religie szef Rady Europejskiej Donald Tusk "pałałby świętym oburzeniem, że w Polsce nie ma tolerancji religijnej", a nie broniłby zatrzymanej w poniedziałek aktywistki.

wróć do artykułu
  • ~analytyk
    (2019-05-08 16:58)
    Panie Bielan, nie mecz Pan sie glowa Tuska.
  • ~jakub
    (2019-05-08 11:35)
    p bielan nie podgrzewajcie atmosfery ja tez jestem katolikiem ale mnie to nie pszeszkadza dlatego prosze sie wypowiadac w swoim imieniu a nie kto wejdzie na szklany ekran zawsze powoluje w imieniu polakow
  • ~Kobieta
    (2019-05-08 09:06)
    Co uwłaczającego jest w tęczy, że tak polscy kato jej nienawidzą? Kolory tęczy, to kolory siedmiu głównych czakr człowieka. Tęcza, to cudowne zjawisko na niebie, które możemy podziwiać. Co jest w tym obraźliwego?
  • ~analytyk
    (2019-05-08 08:34)
    Ciekawe jagby sie zachowal Bielan gdyby nie mial zaparcia duchowego?
  • ~Kamil
    (2019-05-08 04:21)
    Wstyd ,że taka osoba jest Wicemarszałkiem Senatu zresztą jest nim tylko dzięki wodzowi.Bowiem wcześniej obraził się na Wodza i startując z jakieś kanapowej partyjki przegrał wybory z kretesem.Teraz w ramach wdzięczności dla Pana Prezesa posunie się do każdej niegodziwości.Dlatego narracja PiS jest taka,że Jażdzewski obraził katolików a on tylko mówił o kościelnych katabasach tych w sukienkach.
  • ~wyBielenie PISu jest niewykonalne
    (2019-05-07 23:09)
    naczelny propagandysta - tani geob elsik truje, tylko w jakim celu ? Przecież w Polsce i na całym świecie są miliony świętych obrazów z milionami przeróżnych aureoli, z milionami rodzajów tła, które uwypuklają oblicza świętych, ich twarze - czy to Matki Boskiej, czy Jezusa. Wydumana afera nakręcana przez PISparty.
  • ~socjalistyczni towarzysze Ribbentrop i Mołotow
    (2019-05-07 22:54)
    czemu nasze lewackie mamusie nas nie wyskrobały?
  • ~to hanba
    (2019-05-07 22:51)
    Panie Bielan (PiS) a czy pan wie co to jest atak? Dlaczego podgrzewa pan temat przed wyborami. Najpierw szczuje pan a potem prezes oglosi sie jako obronca wiary i narodu. To hanba wykorzystywac wiare i Kosciol w kampanii wyborczej.
  • ~www . thereligionofpeace . com
    (2019-05-07 22:51)
    no niech tylko kto się odważy, to my go pasem szahida
  • ~socjalista Adolf H. kumpel Adolfiny Merkill
    (2019-05-07 22:49)
    religia POkuju jest nietykalna, my lewacy to wiemy i nie POzwolimy na jakiekolwiek tam wybryki
  • ~normalnie dostałby mocno raz w czerep i 2 razy w oko
    (2019-05-07 22:37)
    Tusk to wredny szkodliwy tchórz zasłaniający się immunitetem brukselskiego kacyka i co najmniej czteroma gorylami ochroniarzami.
  • ~strach
    (2019-05-07 22:28)
    Nic tak nie sprzyja rozszerzaniu się arogancji przestępców jak bezkarność. Jażdzewski przemawial z takim zapałem jak kiedyś pewien pan z wąsikiem. A ciżba wyła z zachwytu. Tylko czekać Fackelzugów...
  • ~Karmen
    (2019-05-07 21:40)
    Czy normalny facet może tak zgłupieć , jak ten egzemplarz zapisująć się do sekty małego ?. To jest kliniczny obraz , jak kiedyś normalny robi z siebie kompletnego i.... ę.

Może zainteresować Cię też: