Posłanka PiS chce karać każdego za "tęczową" Matkę Boską. Pierwsze wnioski już w prokuraturze

| Aktualizacja:

Nie cichnie burza wokół Matki Boskiej Częstochowskiej z tęczową aureolą. Głos w sprawie zabrała Anna Siarkowska z Partii Republikańskiej i koła parlamentarnego PiS.

wróć do artykułu
  • ~Bingo
    (2019-05-09 10:30)
    Bałwochwalstwo kwitnie. Zaraz przyjdzie ustawa że pieszy musi uklęknać przed kościołem, jadacy samochodem musi zatrabić. Nie podporzadkowanie się ustawie jest karane grzywna lub więzieniem. Acha sex księży z ministrantami jest czynnościa religijna więc nawet obowiazkowa.
  • ~WYPOWIEDZIEC KONKORDAT
    (2019-05-09 10:31)
    ,.,.,.
  • ~Proba wolnosci slowa i wyznania
    (2019-05-09 10:41)
    Ktos juz zminusowal moj wpis,ciekawe a to dlaczego ?.Moze podzieli sie z nami na jakiej podstawie to zrobil ?.Prosze o przyklady z Biblii jak jest innaczej !.
  • ~tv
    (2019-05-09 10:47)
    Nie wiem dlaczego, ale większość niezbyt mądrych kobiet wygląda jak Godek.
  • ~Zbigniew
    (2019-05-09 10:47)
    Przez takie sztucznie nakręcane afery kościół katolicki zraża do siebie coraz więcej ludzi. Obejrzyjcie wyniki ankiety "sonda hanzo stan polskiego katolicyzmu". Wydaje się, że "prawdziwi" katolicy są już w Polsce mniejszością. Wpływy kościoła ratują jedynie katolicy "z rozpędu", których kiedyś uczyniono katolikami bez ich woli, a oni nie mieli dostatecznie dużo chęci, żeby to później uregulować.
  • ~ik
    (2019-05-09 10:49)
    do pisu trwa nabow i...w
  • ~Na obrazku nie ma Maryji !.*
    (2019-05-09 10:51)
    Biblia mowi w kogo mamy wierzyc,Ew.sw.Jana rozdzialy 14 - 17.Nie ma tu mowy o innej osobie niz te : Bog Ojciec Swiety,Syn Jego P.J.Chrystus i Duch Swiety !.Ga 4,4 - 7.Podajcie chociaz jeden przyklad ,ze jest innaczej !,tylko z Biblii Tysiaclecia .
  • ~Ludzie
    (2019-05-09 10:53)
    Katolicki bog stworzyl Antoniego i Balbine.
  • ~kobieta
    (2019-05-09 10:55)
    a co szanowna pani zrobi z tęczą na niebie, też trzeba ją ukarać, kobieto przestań bredzić
  • ~zin
    (2019-05-09 11:01)
    polacy broncie sie przed oszlomami katolickim i juz zawlaszczyli sady szkoly szpitale urzedy panstwowe nawet Sejm obieszajac krzyzami Czy tak ma wygladac rodzial panstwa od Kosciola gdzie policja i prokuratura jestna ich uslugach
  • ~Nie wstrzymia
    (2019-05-09 11:01)
    Swiat idzie do przodu, podbija kosmos, mierzy sie z wyzwaniami 21 wieku, a wolska... Heh...
  • ~PiS = POLEXIT
    (2019-05-09 11:16)
    Zacznij od ukarania papieża nienawistna żmijo - on też chodził z tęczowym krzyżem na szyi.
  • ~madry
    (2019-05-09 11:48)
    tych sku ...w powinno sie spalic na stosie jak oni to robii wczesnijej otwarych- ta mafia nie powinna miec dostepu do otwarych przekazow
  • ~no no
    (2019-05-09 11:52)
    ale się tu folksdojcze rozbrykali
  • ~kotlet
    (2019-05-09 11:52)
    a jesli pani z pisu przegra sprawy sad powia zaplacic koszta sadowe i grzywna a nie pozniej zastawiac sie imunnitetem a po drugie jak sucham panow jak w wczoraj w tvn 24 przekrzykuja sie jak dawnej kobiety w magli ktora jest gora
  • ~Miolosc blizniego !.
    (2019-05-09 11:59)
    No to w takim razie w obronie obrazka drodzy katolocy nalezy heretykow skrupulatnie wylapac.Kosciol powinien wprowadzic Swieta Inkwyzycje,bezboznikow lamac kolem,nabijac na pale,spalac zywcem na stosach,nic tak sie nie podoba bogu katolickiemu jak obrona swietego kiczu z aureola nad glowa.
  • ~Kompletny upadek
    (2019-05-09 12:08)
    Re : no no.Jestes glupszy od osla na, ktorym P.J.Chrystus wjezdzal do Jerozolimy.Jedno pocieszenie dla ciebie ,ze takich jak ty jest wiekszosc w Polsce.Zycze twojej partii wygranej w wyborach,szybciej otrzezwiejecie ,nie ma innej drogi jak....
  • ~Zulu
    (2019-05-09 12:12)
    Przykro mi ale ta Pani wypełnia wszystkie cechy osoby niezrównoważonej psychicznie - groźnej dla otoczenia bo donosi do organów ścigania na inaczej myślących ludzi. To groźne bo jest przedsionkiem faszyzmu...
  • ~Caryca K.
    (2019-05-09 12:28)
    Podobno PiS zmienia nazwę na "Nienawiść i Bezprawie". Słyszeliście coś na ten temat - czy to tylko kaczka dziennikarska?
  • ~Grazia
    (2019-05-09 12:40)
    Dlaczego zwolennicy dewiacji nienawidzą kościoła i swoich rodaków wierzących, przecież usta maja pełne tolerancji i demokracji a wypowiadają pod adresem kościoła i religii chrzescijanskiej oraz ludzi broniących wiary najgorsze, obrzydliwe kłamstwa . Co proponują zamiast wiary to przecież widzimy , czy to są ludzie myslący czy zaślepieni marksistowską ideologią niszczenia wszystkiego co dobre i pieknę na tej ziemi, co człowiek rozumny stworzył dla Boga i bliżnich swoich braci.