Posłanka PiS chce karać każdego za "tęczową" Matkę Boską. Pierwsze wnioski już w prokuraturze

| Aktualizacja:

Nie cichnie burza wokół Matki Boskiej Częstochowskiej z tęczową aureolą. Głos w sprawie zabrała Anna Siarkowska z Partii Republikańskiej i koła parlamentarnego PiS.

wróć do artykułu
  • ~mazurek_rm
    (2019-05-09 12:40)
    Wara wam kodziarze od mojej wiary i symboli dla mnie świętych. Spróbujcie zagrać sobie z gwiazdą Dawida lub Koranem. Nawet komuna nie ważyła się na takie draństwo. Kim wy jesteście pseudo "polacy"
  • ~[ ╲╱]♏[├─┤]
    (2019-05-09 12:44)
    Brawo pani poseł, najwyższa pora powiedzieć sprawdzam! Jestem niewierzący ale w pełni popieram - ta obłuda bojowników o pokój, tolerancje, walczących z mową nienawiści stała się zwyczajnie irytująca.
  • ~deron
    (2019-05-09 12:54)
    A co ta pani sądzi o MASTURBACJI? Czy również będzie karana? Może obcięciem ręki, albo czegoś innego? Czy PiS ma już projekt w tej sprawie?
  • ~Kos
    (2019-05-09 13:18)
    Taka ci Ona jest. Wiadomo, po politologii i Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego. Czujność, czujność i tylko czujność.
  • ~andy
    (2019-05-09 13:20)
    czy jak rozwiesze ten plakacik o rozmiarach boiska do siatkowki na wlasny koszt-stac mnie - to w ramach kary pozbawicie mnie pisowcy obywatestwa polskiego? czytajac wasze wypowiedzi zaczynam po prostu o tym marzyc a nie zamierzam o to prosic na kolanach prezydenta waszego ktorego nie znosze.mam obywatelstwo USA takze bezpanstwowcem nie bede
  • ~tym
    (2019-05-09 14:28)
    aco z pedoklerem,bronisz bo masz naddzieje na kuchci,kuchci.
  • ~neo
    (2019-05-09 21:21)
    Brzydcy ludzie zwykle nie lubią innych.
  • ~Pobożny inaczej
    (2019-05-09 22:22)
    W latach czterdziestych zeszłego wieku,takie gorliwe golili na łyso.Ta baba jest świetsza od papieża.Współczuję jej mężowi,bo w łyżki pewnie tylko po bożemu i dla prokreacji.🙉😂
  • ~stasek
    (2019-05-11 21:11)
    Czy ta poslanka tez chce zrobic kariere na Matce Boskiej?
  • ~wierzacy ale tez myslacy
    (2019-05-11 21:16)
    Brawi poslanka, prezes poklepie pania po plecach.