Posłanka PiS chce karać każdego za "tęczową" Matkę Boską. Pierwsze wnioski już w prokuraturze

| Aktualizacja:

Nie cichnie burza wokół Matki Boskiej Częstochowskiej z tęczową aureolą. Głos w sprawie zabrała Anna Siarkowska z Partii Republikańskiej i koła parlamentarnego PiS.

wróć do artykułu
  • ~zimny ogien
    (2019-05-09 07:56)
    Siarkowska adekwatnie do nazwiska chce wypalac wszystko ogniem sirkowym z czelusci piekielnych wszystko i wszystkich .Czy ona jest ukochana Belzebuba ?
  • ~bronić obrazów, czy dzieci ?
    (2019-05-09 07:51)
    Kościół nie musi wymyślać nowych form czczenia symboli wiary, bo musi rozliczyć się ze swoich grzechów wobec dorosłych i dzieci. Bezkarne do tej pory niszczenie ludzi nie może zostać zamiecione pod dywany.
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-05-09 08:19)
    Siarkowska, jeszcze możesz sobie pobrykać, do wyborów . Później się za was weźmiemy. Nie słyszałem, żeby skierowała do prokuratury donosu na księży gwałcących nasze dzieci albo na purpuratów, którzy oskarżali te właśnie dzieci, że to one gwałcą dorosłych księży !!!
  • ~no no
    (2019-05-09 11:52)
    ale się tu folksdojcze rozbrykali
  • ~Ja bym poszed jeszcze dalej
    (2019-05-09 09:25)
    Ja bym surowo karał za SAMOM TYLKO MATKE BOSKE koniec kropka dziękuje
  • ~Look
    (2019-05-09 08:00)
    Czyli pierwsza misjonarka , przewodniczaca wszystkich Dulskich i zdewocialych sie zglosila. Wola do krucjaty. A kiedy zaczna palic , no, tych " teczowych" . Jezus , Maryja i Jozef. No , droga pani , polecam zaczac od wszystkich dewocjonaliow, zakazac produkcji, bo jak juz to juz! Dewocjonalia to dopiero profanacja!
  • ~jarek
    (2019-05-09 08:12)
    Następna zaczadziła "madonna"? Skąd takie coś się bierze?
  • ~łukowianin
    (2019-05-09 08:04)
    zflustrowana, niezbyt urodziwa i w związku z tym zakompleksiona posłanka zrobi wszystko by zaistnieć. Niech rząd znajdzie gdzieś w świecie dobrą ustawę o ochronie religii, przetłumaczy, zdefiniuje rozporządzeniem co jest czym, da Sejmowi do uchwalenia i wtedy będzie można mówić co jest zabronione a co nie, bo za chwilę będzie można wsadzić do więzienia za zaśnięcie na mszy (brak szacunku dla liturgii)- zwłaszcza po zawiadomieniach(wiadomo gdzie) od gorliwych wyznawczyń PiS-u z sejmu i senatu(wyznawczyń PiS-u napisałem celowo, bo wiara w Boga w tych przypadkach nie ma nic do rzeczy- one i oni wierzą i utożsamiają PiS z Bogiem. I jak za inkwizycji wierzą że czynią dobrze w myśl zasady im bardziej pokaże wszystkim, że jestem święta/święty tym bardziej tą/ tym świętym będę). Wypaczona wiara.
  • ~tecza
    (2019-05-09 08:00)
    wyglada mi na de----lke
  • ~xv21
    (2019-05-09 08:03)
    Co za qrew polkatolska...
  • ~zin
    (2019-05-09 11:01)
    polacy broncie sie przed oszlomami katolickim i juz zawlaszczyli sady szkoly szpitale urzedy panstwowe nawet Sejm obieszajac krzyzami Czy tak ma wygladac rodzial panstwa od Kosciola gdzie policja i prokuratura jestna ich uslugach
  • ~Bingo
    (2019-05-09 10:30)
    Bałwochwalstwo kwitnie. Zaraz przyjdzie ustawa że pieszy musi uklęknać przed kościołem, jadacy samochodem musi zatrabić. Nie podporzadkowanie się ustawie jest karane grzywna lub więzieniem. Acha sex księży z ministrantami jest czynnościa religijna więc nawet obowiazkowa.
  • ~kobieta
    (2019-05-09 10:55)
    a co szanowna pani zrobi z tęczą na niebie, też trzeba ją ukarać, kobieto przestań bredzić
  • ~WYPOWIEDZIEC KONKORDAT
    (2019-05-09 10:31)
    ,.,.,.
  • ~To tylko
    (2019-05-09 10:20)
    kolejna pis-da która chce zaistnieć za wszelką cenę.
  • ~Jarosław
    (2019-05-09 09:57)
    może prokuratura będzie ścigać takie posłanki jak A.M.Siarkowska za utrudnianie pracy
  • ~obserwator życia
    (2019-05-09 10:05)
    Na głupotę polskich bigotów nie ma siły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Naród nie profanuje wizerunku Matki Bożej, chce tylko pokazać naganne postępowanie części polskiego kleru. Polacy zawsze byli w swojej większości wierni dekalogowi chociaż nie zawsze postępują w/g przykazań a dekalog obowiązuje przede wszystkim również księży!!!!!!
  • ~Ludzie
    (2019-05-09 10:53)
    Katolicki bog stworzyl Antoniego i Balbine.
  • ~ferdek fizjolog
    (2019-05-09 08:04)
    Na kolana grzesznicy, na kolana....
  • ~PiS = POLEXIT
    (2019-05-09 11:16)
    Zacznij od ukarania papieża nienawistna żmijo - on też chodził z tęczowym krzyżem na szyi.