Premier: Wrak Tu-154M już dawno powinien być w Polsce

Premier Mateusz Morawiecki liczy, iż teraz rzeczywiście dojdzie do udziału polskich ekspertów w oględzinach wraku Tu154M, "chociaż w tym bardzo spóźnionym czasie". Podkreślił, że wrak Tu154M już dawno powinien być w Polsce i zaapelował o to, by jak najszybciej znalazł się on w kraju.

wróć do artykułu
  • ~Krystyna
    (2019-05-09 09:06)
    Wkrótce nic z tego wraku nie zostanie.
  • ~ula
    (2019-05-09 08:57)
    Wrak został bardzo dokładnie przebadany. Jego dalsze badania to tylko przeciąganie przyznania się do prawdy, że to katastrofa. Od dawna nikt o zdrowych zmysłach nie wierzy w zamach. Jednak jak wiemy po sondażach część Polaków do wyżej wymienionej grupy nie należy.
  • ~kos
    (2019-05-09 08:59)
    4 lata minęły, a tu taka celna uwaga premiera - jak wolisz PIC, tylko głosuj na PiS.
  • ~qq
    (2019-05-09 09:12)
    ..............i jeszcze raz przekopać miejsce katastrofy .....w poszukiwaniu szczątek które po tym czasie zyskały status relikwii..
  • ~w
    (2019-05-09 08:53)
    Morawiecki nie zauważył że to PiS teraz rządzi i to ich działania są mało skuteczne, skoro nie udało im się sprowadzić wraku samolotu. Tyle krytykowali poprzedników za to nie sprowadzili wraku, a sami są jeszcze mniej skuteczni.
  • ~budowanie kolejnej hipotetycznej hipotezy zamachu
    (2019-05-09 09:02)
    TEN RZĄD - nie inny rząd, dostał prezent na wybory od władz sąsiedniego kraju i ma problem ? Teraz problem ? Czy dowód w sprawie musi znaleźć się na terytorium kraju, żeby go zbadać ? Jeżeli teraz zaczyna wojnę o zwrot wraku, a nie będzie go badać tam, gdzie jest, to znaczy, że nie chce wyjaśnić sprawy, tylko budować następną i następną 196-tą hipotezę zamachu. Może temu RZĄDOWI politycznie odpowiada taka sytuacja, żeby trwać w stanie chwiejnym do końca świata jako pis-ofiara spisków, zamiast teraz rozstrzygać i kończyć temat.
  • ~komprador z pcimia
    (2019-05-09 09:34)
    Powinien być ale nie jest. Dlaczego ?
  • ~Kabaret
    (2019-05-09 09:23)
    Zdaniem PMM dwanaście wizyt było fikcyjnych a trzynasta będzie wreszcie prawdziwa. Hmm
  • ~bajka
    (2019-05-09 10:02)
    jestes za chudy w uszach zeby wrak sprowadzic tak tylko lzesz jak morawiecki
  • ~taktotak
    (2019-05-09 09:30)
    Panie Morawiecki - bajki pan opowiada. Czy pan naprawdę zna się na polityce? Bajarz z pana, nie polityk... Boże, ratuj Polskę przed amatorami...
  • ~Norymberdzki
    (2019-05-09 09:30)
    Czy przedstawiciele Polski to będą członkowie podkomisji smoleńskiej z Macierewiczem na czele ?
  • ~Tylko katastrofa na zyczenie !
    (2019-05-09 11:10)
    Karma przedwyborcza dla ciemnego ludu.