Bielan o "radykalnym skręcie w lewo" PSL: Lider Bayer Full zagłosuje na mnie, nie Kalinowskiego

Wicemarszałek Senatu Adam Bielan (PiS) jest przekonany, że "bardzo wielu rozczarowanych wyborców PSL" zagłosuje na PiS już w wyborach do PE. Bielan przyznał jednocześnie, że zastanawia się, co robi jeszcze Polskie Stronnictwo Ludowe w Koalicji Europejskiej.

wróć do artykułu
 • ~wiewior
  (2019-05-09 09:53)
  na ciebie to ja bym chetnie na--al a nie zaglosowal dzbanie
 • ~salto mortale
  (2019-05-09 10:02)
  Jestem ciekaw co Kosinak Kamysz odpowie księdzu w czasie chrztu Zosi na pytanie: "czy wyrzekacie sie grzechu, aby żyć w wolności dzieci Bożych?" Jak się wyrzeka to powinien odłaczyć od towarzystwa negujacego Boga, Jego prawa i prawa natury. i nie klaskać ...Dlatego pewnie ochrzci dopiero po wyborach do PE...;)
 • ~xxl
  (2019-05-09 10:06)
  Bielanie , wszyscy wiedzą ze lider przeflancował się na ciemnotę której celem jest wyprowadzenia kraju z UE .
 • ~kalkulacja
  (2019-05-09 10:15)
  Ten skręt w lewo to skręt ratunkowy przed wypadnieciem poza ban dę. Lepiej z" ban dą" niż poza ban dą ;-)
 • ~Super oszusci Kosiniak ,Tusk ,Walesa !!!
  (2019-05-09 11:29)
  W tym na wskros przesiaknieta komuna tzw ,KOALICJI STRACHU najbardziej prerfidna i zaklamana partia jest PSL /ZSL / na czele z super oszustem Kosiniakiem Kamyszem .To wyjatkowa zalgana i falszywa postac w polityce ,Dorownuje TUSKOWI w lajdactwie ,klamstwie i bezczelnosci ,Dlatego tak dobrze sie dogadywali w oszukiwaniu spoleczenstwa ,gdy razem rzadzili /chociazby nawet w podniesieniu wieku emerytalnego do 67 lat a kobiet na wsi o 12 lat !!! / Jest jeszcze jeden super OSZUST BOLEK . W Polsce od wojny takich drani i oszustow jak w/w nie bylo ,,,nawet za komuny , Jak mozna BEZCZELNIE klamac /widzielismy to na ekranach TV/ gdy Kosiniak ze Zgorzelskim oklaskiwal LAJDAKA atakujacego KATOLIKOW a teraz sie wypiera !!!!

Może zainteresować Cię też: