Koalicja Europejska przegoniła PiS. Najnowszy SONDAŻ

| Aktualizacja:

Jeśli wybory do Parlamentu Europejskiego odbyłyby się w najbliższą niedzielę, to wygrałaby Koalicja Europejska, wynika z sondażu Instytutu Badań Spraw Publicznych.

wróć do artykułu
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-05-10 16:31)
    Dzisiaj od rana tlumy wala do mojej Agencji, bo Koalicja Europejska swietuje informacje Newsweek Polska. Nie wiem czy bede miala czas, zeby sie nawet wyrobic ...
  • ~pola
    (2019-05-10 13:27)
    wybory europejskie to sprawdzian polakow patriotow katolikow ----kim sa i jakij uni i polski chca ---kogo wybiora by reprezentowac polske ---mysle ze do konca nie dadza sie oglupic -pokazali swoja twarz ---szatan nie nawidzi matki bozej ..walczy z nia …--a to przeciez jest nasza krolowa obronczynia i nasza matka ..wiec co wybieramy ---pokzcie katolicy jak kochacie kosciol i kim jestescie ---glowa oczy uszy --rozum otworzyc i sumienie
  • ~Zorro
    (2019-05-10 12:48)
    Odejmijcie pisowi 5 procent, dodajcie to KO - a wynik będzie wiarygodny. Tak prognozowałem przed poprzednimi wyborami i idealnie się sprawdziło.
  • ~antylewus
    (2019-05-10 12:41)
    Ktoś uwierzył w takiego FUCK NEWSA? Prima aprilis dawno się skończył!
  • ~frankowicz
    (2019-05-10 12:32)
    Czy można Prezesapana utęczyć? Czy też zapukają o 6-tej,...sory o 7-mej?
  • ~i dziękujemy
    (2019-05-10 11:26)
    Instytut Spraw Publicznych jest organizacją pożytku publicznego. ZARZĄD Prof. Lena Kolarska-Bobińska, prezes zarządu, dyrektor Instytutu Spraw Publicznych Dr Jacek Kucharczyk, członek zarządu, dyrektor programowy Instytutu Spraw Publicznych RADA NADZORCZA Prof. Krzysztof Michalski - przewodniczący Rady Nadzorczej Jerzy Baczyński Prof. Marcin Król Helena Łuczywo Prof. Wiktor Osiatyński Prof. Jerzy Regulski Andrzej Topiński RADA PROGRAMOWA Prof. Bronisław Geremek Prof. Ewa Łętowska Bronisław Komorowski Dr Jerzy Kropiwnicki Dr Jan Olbrycht Dr Andrzej Olechowski Maria Pasło-Wiśniewska Prof. Andrzej Rychard Prof. Wojciech Sadurski Prof. Marek Safjan Tomasz Sielicki Aleksander Smolar Konrad Szymański Lech Wałęsa Prof. Andrzej Zoll
  • ~my promise is :
    (2019-05-10 11:09)
    Jeśli PO i jej Korpus Odwodowy dojdzie w Polsce do władzy przy pomocy użytecznych ,cierpiących na amnezję wyborców - idiotów, to ja będę się wstydził że pochodzę z Polski i wyjadę stąd na stałe.
  • ~Agat
    (2019-05-10 11:06)
    Dla mnie PiS jest póki co jedyną odpowiednią opcją która powinna sprawować realną władze. Ma osiągnięcie w gospodarce nie zamiata afer pod dywan o czym świadczy afera z misiewiczem czyli potrafią rozliczać swoich. Walczy o reparacje dla naszego kraju za zniszczenia w czasie II wojny światowej. W przeciewieństwie do PO,PSL,SLD. Teraz przecież wychodzi na jaw jak za PO przyzwalano na wyłudzanie VAT. Tak wyglądały ich rządy że mieliśmy najdroższe stadiony i autostrady w europie. Na dodatek ta "opozycja" chce sparaliżować państwo wzniecając niepokoje np strajki nauczycieli lub wykorzystując do tego osoby niepełnosprawne. Pamietacie jak za rządów SLD i PO było dwu cyfrowe bezrobocie? Chcecie aby to wróciło? Mało tego członkowie koalicji europejskiej popierają ACTA 2. Na ludzi od Korwina też radzę uważać bo są prorosyjscy. Tu mówią że są za wolnym rynkiem, a z kolei popierają Putina, który z kolei popiera Maduro skrajnego komuniste z Wenezueli. Dziwna mieszanka
  • ~Jaś
    (2019-05-10 11:02)
    Nic z tego,wygra PIS,my za granica tez glosujemy
  • ~echosonda~
    (2019-05-10 10:59)
    Mój sondaż wykazuje kolejność odwrotną.
  • ~fgfd
    (2019-05-10 10:54)
    Zrobione w redakcjach TVN, GW i radiu Tłok FM
  • ~konkret
    (2019-05-10 10:52)
    Cieszę się, że ugrupowanie faktycznie zmierzające do wyprowadzenia Polski z UE przestało być liderem sondaży.
  • ~pat
    (2019-05-10 10:51)
    Człowiek Zwany Koniem by się uśmiał
  • ~Aries
    (2019-05-10 10:50)
    Przebiegłe belzebubki wymyśliły nazwę - Koalicja Europejska. Aby zakodować w pewnych ograniczonych łbach że pokomunisci to prawdziwi europejczycy a pisowcy przybyli tu z przestrzeni międzyplanetarnej albo z bieguna południowego.
  • ~adamada
    (2019-05-10 10:50)
    dzisiaj wielki dzień Tusk odbiera nagrodę człowieka Gazety Wyborczej. Po wiekopomnym wystąpieniu sondaże zadrzały. I proszę nie kpic
  • ~proszę
    (2019-05-10 10:48)
    Sondaż IBSP dla Newsweeka: Rada programowa IBSP: Monika Płatek, Andrzej Rychard, Józef Pinior, Henryka Bochniarz, Włodzimierz Cimoszewicz, Magdalena Środa, Adam Rotfeld. Znalezione w internecie... xD
  • ~TTT~
    (2019-05-10 10:44)
    Jaka znowu Koalicja Europejska ? Ta nazwa to następne kłamstwo. Toż to następcy euro-azjatyckiej bolszewii. Wykorzystują niewiedzę młodych oraz głupotę i obojętność starszych.
  • ~zin
    (2019-05-10 10:36)
    ludziomPISu nie mozna ufac nie dawno krytykowali Unie teraz bardzo ja polubili A moze te uzgodnienia z wlochami tak wplynely na nich
  • ~Joanna olsztyn
    (2019-05-10 10:31)
    Przecież dla ludzi inteligentnych to sprawa oczywista. Jeśli ktoś pluje na Unię. Nazywa unijną flagę szmatą. Chcę by Polska opuściła Unię. To na takiego kogoś się nie głosuje i tak zrobi większość mądrych Polaków.
  • ~Kacyk
    (2019-05-10 10:29)
    Głosować na nas, a nie przeszkadzać!

Może zainteresować Cię też: